Vakantieappartementen en huizen in Privlaka
Nieuwe stacaravan SUN OASIS 1DB +1EtB
De gloednieuwe stacaravan met airconditioning "SUN OASIS 134" is gelegen in Privlaka, op de CP Dalmacija Camp 100m van het strand. Het is kindvriendelijk en comfortabel ingericht.
NIEUWE stacaravan ZON OASIS 2x Doe-bed
De nieuwe stacaravan met airconditioning "SUN OASIS 145" is gelegen in Privlaka, op de CP Dalmacija Camp 100m van het strand & de zee. Het is comfortabel ingericht en kindvriendelijk.
Villa Privlaka heeft 2 zwembaden, 4 slaapkamers, 2 woonkamers, een keuken en vier badkamers en een sauna. Villa Privlaka is ideaal voor grote Famllien.
Accommodaties in de buurt van Privlaka
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ideaal voor gezinnen met kinderen, zeer rustig gelegen
Ideaal voor gezinnen met kinderen, zeer rustig gelegen
Gezellig en modern appartement voor 2-6 personen
1 groot appartement: 4 slaapkamers, 2 douche-wc, 2 keukens, groot dakterras ideaal voor grote gezinnen (maximaal 8 personen) Dicht bij het strand (ongeveer 300m)
Gezellige vakantiewoning en flat aan de zonnige Adriatische Zee - 2 min. naar het badstrand! - met eigen terrassen in prachtige mediterrane tuin
Duurzaam
Het appartement 45 m2 ligt in een rustig deel van Ugljan, omgeven door groen. Waar een olijfgaard. In de buurt van de beroemde stad van Zadar-ferry duurt ongeveer 20 minuten.
Privé zwembad, BBQ, Airconditioning, 4 slaapkamers, 3 keukens / woonkamer, 3 badkamers, Wi-Fi
-10% Korting 16-08-2025 - 22-08-2025
Een huis met een zwembad, parking, tuin en barbecue. Op de begane grond woont de eigenaar en de eerste en tweede verdieping zijn te huur.
Een huis met een zwembad, parking, tuin en barbecue. Op de begane grond woont de eigenaar en de eerste en tweede verdieping zijn te huur.