Vakantieappartementen en huizen in Rab
Aantrekkelijke appartementen Ana gelegen in Kampor op het eiland Rab in de buurt van het zandstrand.
Zeer duurzaam
SAN MAR VILLA in Lopar, 151 m², max. capaciteit 9 personen, 3 kamers.
Top vakantiehuis met 4 vakantiewoningen aan het zandstrand
Duurzaam
"C" Mistral vakantie appartement in Lopar, 50m² woonoppervlakte, max. 4 personen, 1 slaapkamer.
Rustige vakantie huis met 4 grote huizen, WiFi, AC, SAT
Duurzaam
Kamers en appartementen LIDIJA
Mooi en gezellig appartement met een prachtig uitzicht op zee vanaf het terras, in de buurt van het beroemde strand paradijs-strand. .WLAN, Airconditioning en parkeren is gratis.
Op een plek waar traditie nog steeds leeft, ergens tussen de lucht en de zee, staat een stenen huis aan het zicht onttrokken bovenop een heuvel.
Zeer duurzaam
Luxe vakantiehuis 5 sterren Sunny Garden ligt in Barbat, eiland Rab. House ligt op een geweldige locatie op slechts 200 meter van de kiezelstranden, op 300 meter van bars en restau
Drie kindvriendelijke appartementen voor 4 personen ,.
Brand nieuwe, moderne en volledig uitgeruste appartement dat erfü al uw wensen u. Ons aanbod en we zullen ons best doen om uw vakantie onvergetelijk te maken
Duurzaam
Charming Apart MariLavanda, 4 pers.
Ontworpen voor veeleisende gasten: Grote, mooie flat, stijlvol ingericht in een mariene rustieke geest met talrijke kleine accenten. All-inclusive voor online werk.
Duurzaam
Vakantieappartement Insel Rab, Rab - VILLA MARIS, voor 2 - 4 personen
Pansion Katica, Lopar, San Marino
Mooi appartement 65 m2, 2 slaapkamers, 1 bad kamer, woonkamer met keuken en een groot balkon loggia met uitzicht op de zee, op slechts 150 meter van Paradise Beach en het centrum van San Marino
Twee appartementen met airconditioning voor 2 en 4 pers. SLECHTS 100 m van de zee, SAT-TV, parkeerplaats, bootligplaats. WLAN internet. Tuin, barbecueplaats. Rustige locatie. Eerste verdieping.
Vakantieappartement eiland RAB tot 9 pers.
Perkic op het eiland Rab, Kvarner Baai, appartement 100 m², tot 9 personen, 3 kamers, 3 badkamers, volledige keuken, tuin, terrassen, barbecue, parkeren,
Duurzaam
Appartementen Lopar - eerste rij
De Tommy Apartments bieden comfortabele accommodatie op 100 meter van het zandstrand in Lopar op het eiland Rab. De accommodatie is voor een familievakantie.
in de buurt van stranden - met tuin
4-7 Pers., Begane grond, met directe toegang tot de grote tuin, huisdieren, Wi-Fi, airconditioning, een zandstrand in de buurt
oed appartement met 2 slaapkamers, terras, 80 meter van het strand, barbecue, boot aanmeren op aanvraag, airconditioning, rustig, WIFI. Kinderen zijn welkom.
Duurzaam
Huis Ivica kust - exclusief gebruik!
Sea tegenover Appartement voor 4-6 Pers., Zandstrand
Apat &Studios ANKA , KLIMA, WIFI,
Direct aan zee: 1 Apart **** voor 6 pers. ; 2 Apart elk voor 4 pers. & 2 Apart-Studios elk voor 2 pers. airco, balkon zeezicht, WLAN internet. Ligplaatsen voor boten & huisdieren op aanvraag.