Vakantieappartementen en huizen in Salzkammergut
Op Ferienbauernhof-Schmiedbauer.com
Vakantiewoningen SCHMIEDBAUERNHOF eigen PFERDESCHLITTEN u. PONYREITE - Winter en zomer bieden wij comfortabele vakantiewoningen in het nabijgelegen Salzburg ().
Vakantiehuis "Hausernhäusl" in Faistenau, 160m² woonoppervlak, max. 6 personen Het huis is ideaal voor een gezin De huurder van dit huis moet > 25 jaar oud zijn
Gastenhuis met een prachtig uitzicht op de bergregio in het Salzkammergut. meer op
"Haus Hirschpoint" direct aan de Hintersee in het Salzkammergut - Een ideale plek voor uw vakantie het hele jaar door!
2 vakantiewoningen met 70m² + 45m² Bad Ischl in het Salzkammergut op 600m hoogte. Onze "Platzerl" staat voor afwisseling, rust, ontspanning en onthaasting in een prachtig landschap
Accommodaties in de buurt van Salzkammergut
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezinsvriendelijke vakantieappartementen voor 2 tot 5 personen, gelegen in een zonnige, rustige omgeving met gratis wifi, groot balkon of terras en uitzicht op het Tennengebirge!
-12% Korting 25-07-2025 - 09-08-2025
Duurzaam
Vakantiehuis Elfi in Abtenau, 130 m² voor maximaal 8 personen, met WLAN, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 1 woonkamer.
Vakantiehuis "Haus Bischofsmütze" in Annaberg, Salzburger Land, 120m² voor maximaal 8 personen, 4 kamers.
Ferienwohnung Dreier Bergblick
Vakantie om je goed te voelen bij de familie Dreier in Abtenau, onze flat Bergblick staat voor je klaar. Geniet van het prachtige uitzicht en de geweldige locatie.
-22% Korting 25-07-2025 - 30-07-2025
Zeer duurzaam
Familievakantie op de biologische bergboerderij in Oostenrijk - Salzburger Land
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Krispl
Duurzaam
Vakantiewoning voor 2-4 pers. centraal gelegen in de sportwereld Amade en in een prachtig wandelgebied!
Appartement Richlegg 5-7 Pers.
Gezellig, ruim appartement in Filzmoos - Ski amadé
Duurzaam
Gezellig appartement in Filzmoos, in Ski amadé
Duurzaam
VAKANTIE in Salzburger Land! Gezellige en volledig uitgeruste vakantiewoningen vanaf 2 personen, evenals een tweepersoonskamer. De toeristenbelasting € 2,40/pers. dient ter plaatse extra betaald te worden.
Duurzaam
Midden in de Salzburger Sportwelt -Ski amade & OBERTAUERN, ligt ons landhuis op een rustige locatie! Wij bieden zowel appartementen van 2 tot 8 personen als comfortkamers met ontbijt
Duurzaam