Vakantieappartementen en huizen in Sarstedt
Centrale locatie bij de Hannover Messe. Nedersaksisch vakwerkhallen huis, apart bakstenen huisje met uitzicht op de Nedersaksische Laagvlakte met Harz Brocken Leinebergland.
Accommodaties in de buurt van Sarstedt
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
HAN39 Apartment mit Balkon in Laatzen bei Hannover Messenähe
HAN39, een vakantieappartement van 55 m² met balkon in Laatzen, Nedersaksen, biedt plaats aan 5 personen.
Vakantiewoning op de Benther Berg
Bent u op zoek naar een gezellig appartement met persoonlijkheid en charme, op een rustige zonnige locatie ver weg van de stress? Dan bent u in Everloh /Gehrden op de Benther Berg aan het juiste adres
Bijzonder duurzaam
Lichte 3-kamerwoning in Isernhagen-Altwarmbüchen, 2 km van Hannover, te huur vanaf 3 dagen.
Rookvrije vakantiewoning voor maximaal 5 personen in de regio Hannover - centraal gelegen en volledig uitgerust voor vakantie en werkverblijf
Duurzaam
Chalet Bellevue in Delligsen-Hohenbüchen: Vakantiehuis met 96m² woonoppervlakte, plaats voor 4 personen, 3 kamers & serre.
Zeer duurzaam
3 vakantiewoningen ook afzonderlijk te huur (zie extra informatie). Appartement!!!!!
Schitterend ingerichte vakantiewoning in het Weserbergland nabij het Steinhuder Meer en de Hannover Messe. Vraag per e-mail een bezettingsplan aan.
Vakantiehuis "Haus Schilling" in Hameln, Nedersaksen, 70m² voor maximaal 4 personen, 3 kamers, keuken, badkamer.
Comfortabel ingericht pension, direct aan de rivier. Zeer rustig gelegen. Huisdieren toegestaan. Parkeerplaats direct voor de deur. Ideaal om te fietsen, wandelen en te ontspannen.
Vakantiewoning 2-6 personen, alleen volwassene, 80 m2, aan de voet van het Hohensteinmassief, midden in het natuurreservaat. Natuurlijk zwembad, ligstoelen en parasols en buitenbarbecue. Absoluut rustig
Bijzonder duurzaam
Gelijkvloerse, gezellige vakantiewoning met vloerverwarming, omheinde tuin en overdekt terras aan de rand van het bos in de driehoek Lüneburger Heide, Harz en Steinhuder Meer
Duurzaam
Appartement met loggia aan het Steinhuder Meer
rustige vakantiewoning met grote loggia voor 2 - 5 p Keuken met vaatwasser, magnetron en oven