Vakantieappartementen en huizen in Ueckermünde
Gezellige flat met uitzicht op de markt. 45 m2 voor twee personen, kan het hele jaar door en ook voor langere periodes gehuurd worden. Met werkplek en apart slaapgedeelte (bed 120 x 200)
Modern en hoogwaardig ingericht vakantieappartement voor maximaal 2 personen
Modern en hoogwaardig ingericht vakantieappartement voor maximaal 4 personen met enorme tuin, speciaal aanbevolen voor ouders met kind(eren)
2010/ 2011 nieuw gebouwd comfortabel houten huis in Ueckermünde
Ferienwohnungen am Rosengarten
4 gerenoveerde en nieuw ingerichte vakantiewoningen en 8 liefdevol ingerichte gastenkamers wachten op u in de badplaats Ueckermünde.
Accommodaties in de buurt van Ueckermünde
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
"Kleines Haff Hus", vakantiehuis in Mönkebude, West-Pommeren, Lagune van Szczecin geschikt voor maximaal 4 personen, serre, terras, tuin, eigen baai, eigen aanlegsteiger
12% Actie 31-10-2026 - 21-12-2026
Vakantiehuis aan de Lagune van Szczecin in Mönkebude /M-V
In 2009 voltooid vakantiehuis, opgetrokken in traditionele Pommerse vakwerkstijl gebouwd, in een rustige omgeving en voorzien van alle gemakken.
Strandvakantiehuis met woonkamer, slaapkamer, keuken, douche/wc, veranda en uitzicht op de jachthaven van Mönkebude
Strandvakantiehuis met woonkamer, slaapkamer, keuken, douche/wc, veranda en uitzicht op de jachthaven van Mönkebude
Strandvakantiehuis met woonkamer, slaapkamer, keuken, douche/wc, veranda en uitzicht op de jachthaven van Mönkebude
in Vogelsang, ca. 10 minuten lopen van de Lagune van Szczecin
Nieuw vakantiehuis aan de lagune
Ruim appartement voor maximaal 6 personen in onlangs gerenoveerd vakantiehuis op een ruim terrein. Gelegen in een droomachtige omgeving aan de rand van het dorp dicht bij de lagune van Szczecin.
Vakantie in het idyllische Lindenhof op een rustige locatie. Alle kinderdromen komen hier uit. Geniet van het unieke landschap.
Ferienhausamhaff in Torgelow: 50 m², 1 kamer, plaats voor 4 personen – ideaal voor uw vakantie!
Charmant vakantiehuis met eigen buitensauna nabij de Oder Lagoon, aan het natuurreservaat Anklamer Bruch.
Gartenoase aan zwemmeer en Oderhaff: 83m², 3 kamers, tot 4 personen – ontspanning en rust!
Meerzicht op Neuwarper See, Stettiner Haff en het eiland Usedom
Uitzicht op het Neuwarpermeer, de Lagune van Szczecin en het Oostzee-eiland Usedom
Vakantiehuis in Altwarp voor 4 personen op afgesloten perceel