Vakantieappartementen en huizen in Wankendorf
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Accommodaties in de buurt van Wankendorf
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellige vakantiewoning voor 2 personen met terras en tuin bij het grote meer van Plön
Duurzaam
Ferienhaus Kallies - Dar grote Huus
Vakantiehuis Kallies - Dar grote Huus in Holstein Zwitserland, 100m², max. 6 pers., 4 kamers met zwembad
Zeer duurzaam
Ferienhaus Kallies - Dat lütte Huus
Vakantiehuis Kallies - Dat lütte Huus in Bornhöved met zwembad, 70m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, max 4 personen.
Zeer duurzaam
voor 2 volwassenen en 2 kinderen direct aan het meer, 2 terrassen op het zuiden met uitzicht op het meer of aan de oever van het meer, nieuwe badkamer in 2019, boot en 2 fietsen gratis, apart appartement op de begane grond voor max. 2 volwassenen en 2 kin
Dit is een 2-gezinswoning met 2 appartementen (begane grond/verdieping). 1 kamer op de bovenverdieping kan voor beide appartementen worden gebruikt. Virt. Tour op Youtube of onze pagina.
Duurzaam
Vakantiewoning direct aan het meer
Gezinsvriendelijk 5-sterrenappartement op een afgelegen rustboerderij
Duurzaam
"Zwitserland voor de deur en dicht bij de Oostzee" Vakantiewoning van 80 m² op de eerste verdieping van ons vrijstaande huis in het natuurpark "Holsteinische Schweiz".
Quartier Nr.16 in Bosau-Hutzfeld / Holsteinische Schweiz, 82m², voor maximaal 4 personen, 3 kam., keuken, hal, badkamer, terras, parkeerplaats
Gezellige 30m² zolderappartement in Kiel, ideaal voor 1-2 personen.
Rustig, centraal, comfortabel - uw woonplaats in Kiel!
Villa Franca in Bad Malente, 247 m², plaats voor 9 personen, 6 kamers.
Duurzaam
Rustig vakantie appartement dicht bij het centrum!
Ons 2-kamerappartement van 75 m² ligt in de onmiddellijke nabijheid van het Dobersdorfmeer en de Oostzee en het stadscentrum van Kiel en biedt een comfortabele inrichting en vooral rust.
Rustig gelegen appartement op de 2e verdieping; centraal, maar in het groen. Dakterras, ingerichte keuken, doucheruimte, grote, lichte woon/slaapkamer, eethoek, TV, WLAN, complete inrichting
Favoriete regio's en locaties in voor jouw Langetermijnverhuur in Wankendorf
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Reisinspiratie in je inbox