5 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in CONIL CADIZ
Woonkamer, keuken(fornuis, oven), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, douche, wastafel, t...
, , , , open keuken(kachel, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, vriezer, Blender, , ), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank, TV, eettafel), slaapkamer(2x 1-pers. bed)
Slaapkamer(slaapkamer(badkamer(keuken(woonkamer, eetkamer, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, parking, zwembad)
Accommodaties in de buurt van CONIL CADIZ
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
voor 3-4 personen met groot terras en gebruik van het zwembad
Strandhuis met gemeenschappelijk zwembad
Het huis is voorzien van alle comfort, op 400 m van het kilometerslange zandstrand van de Atlantische Oceaan, in een vakantiecomplex dat is ontworpen als een klein wit dorp.
Solmayor - das Haus an der Bucht
Eckreihenhaus met veel ruimte, op het zuiden op slechts 100 m van de baai en een klein strand. Dit huis biedt rust, een mooi uitzicht, op een toplocatie. Overwinteraars met hond welkom.
10% Vroeg 08-03-2027 - 25-06-2027
Rijtjeshuis met kleine tuin, veel zonnige terrassen op het zuiden, direct aan het strand, gemeenschappelijk zwembad rustige locatie Ook voor langdurig verblijf Centrale verwarming en airconditioning
Villa El Cortijo Andaluz, priv pool
Villa met privézwembad nabij het strand in Conil, huisdiervriendelijk & milieuvriendelijk verblijf
15% Last minute
Een huis met 2 slaapkamers en privézwembad, geschikt voor 2-6 personen. 500 m van het strand van El Palmar; slechts een paar minuten verder naar bars, winkels en restaurants.
Luxe vakantie villa met zwembad en prachtig uitzicht!
Villa Pinar Roche met prive zwembad en tuin
Grote villa, Urbanisatie Roche, 500 m. Vanaf het strand, prive zwembad, Wifi.
Twee sfeervolle appartementen bij Conil, apart of samen te huur, met tuin en zwembad.
Beachhouse in Roche in 1e rij, met privé strandtoegang en zeezicht voor de perfecte vakantie!
Casa Concha, Ferienhaus in Meeresnähe mit Garten und privatem Pool, A/C & WIFI
Casa Concha, vakantiehuis bij de zee met tuin en privé zwembad, A/C & WIFI, 6 pers.
Novo Sancti Petri Golf Beach House
Zeer charmant golfhuisje, direct aan de golfbaan, strand op loopafstand, in een prachtige Andalusische vakantieresidentie, met gemeenschappelijk zwembad, tennis, padel, manege, watersport.
"La Casita" in Chiclana: 75 m² woonoppervlakte, ideaal voor maximaal 3 personen.