0 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in Ghiffa
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Accommodaties in de buurt van Ghiffa
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
14% Actie 04-04-2026 - 05-07-2026
14% Actie 04-04-2026 - 05-07-2026
14% Actie 04-04-2026 - 05-07-2026
Moderne vakantiewoning LA CARINA in verzorgde residentie LA ROMANTICA met zwembad, tennisbaan, privé garage en twee terrassen met fantastisch uitzicht op het meer en panorama!
Duurzaam
Vakantiehuis Casa Bellissima in Brezzo di Bedero aan het Lago Maggiore, 60 m², voor maximaal 5 personen, 1 kamer.
Villa Pigera in Leggiuno: 300 m² woonoppervlak, 4 kamers, plaats voor maximaal 8 personen – nu boeken!
Vlakbij Luino aan het Lago Maggiore: 42 m² vakantiehuis voor maximaal 4 personen in verzorgd vakantiepark met zwembad
Fantastisch vakantiehuis met mooie, grote tuin, barbecue, zwembad. 3 slaapkamers voor in totaal 5 personen. Gezellige woonkamer met pelletkachel, TV. Kitchenette,
Idyllische vakantiehuis in een mooie woonwijk in de buurt van Luino aan het Lago-Maggiore. In het centrum heeft een zwembad en een kinderbad, een tennisbaan, minigolf, restaurant, speeltuin.
Casa Valeo Laggo Maggiore Villagio Ollandese
Casa Valeo aan het Lago Maggiore voor 6 personen in Villagio Ollandese
Betaalbare privé vakantiewoning in Luino aan het Lago Maggiore/Italië met zwembad en panoramisch uitzicht vanaf het overdekte balkon
Ferienhaus über dem Lago Maggiore
Uitzicht op afstand en rust boven het Lago Maggiore.
Favoriete regio's en locaties in voor jouw Vakantie met zwembad in Ghiffa
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Reisinspiratie in je inbox