7 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in Güntersberge
Op de 1e etage: (ingang(via buitentrap), keuken(fornuis(elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers.
Parterre: (ingang, gang, open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling, volledig automatisch)
Op de 1e etage: (ingang(via buitentrap), keuken(fornuis(4 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers.
Parterre: (ingang, gang, open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak))
Op de 1e etage: (ingang(via buitentrap), keuken(kachel(Pellet), fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat(volledig automatisch)
Parterre: (ingang, gang, keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, keramisch, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling, volledig automatisch)
Parterre: (ingang(via buitentrap), keuken(kachel(Pellet), fornuis(4 kookplaten, keramisch), koffiezetapparaat(filtermaling)
Accommodaties in de buurt van Güntersberge
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Aan de rand van het dorp met groot zwembad, tuin en speeltuin . . . . . . . . Appartementen voor 4 of 6 personen met balkon of terras . . Barbecueplaats bij het zwembad
Aan de rand van het dorp met groot zwembad, tuin en speeltuin . . . . . . . . Appartementen voor 4 of 6 personen met balkon of terras . . Barbecueplaats bij het zwembad
Vakantiehuis Natuurhuis Chalet Wiese, 140m² voor 5 personen, in Tanne, Harz.
Bijzonder duurzaam
Appartement met uitzicht op de bergen
Flat 325 bevindt zich op de 10e verdieping van het Panoramic Hohegeiß op een zonnige zuidelijke positie met een droomuitzicht en vele recreatiemogelijkheden.
Flat 278 is gelegen op de 7e verdieping van het Panoramic Hohegeiß op een zonnige positie op het oosten met een droomuitzicht over Hohegeiß en vele recreatiemogelijkheden.
U huurt een gezellig en modern ingericht appartement voor 2 volwassenen en maximaal 2 kinderen. We hebben de toegang tot het zwembad al voor u betaald.
Ferienwohnung Harzoase - Hohegeiß
Vakantieappartement Harzoase in Braunlage-Hohegeiß, 50 m² voor maximaal 4 personen en een hond.
Ferienwohnung Oberharz Quartier App. 435
Vakantieappartement Oberharz Quartier App. 435 in Hohegeiß, Harz, Niedersachsen, 49m², 2 kamers, max. 4 personen.
Vakantiewoning - zwembad en W-LAN gratis!!!
Droomachtige vakantiewoning met uitzicht over de Hochharz op de 11e verdieping - incl. zwembad
Ruim vakantiehuis op 200 m² met zwembad (overdekt) en sauna. Rolstoeltoegankelijk zonder trappen en treden. Gelegen direct aan de rand van het bos en op 10 minuten lopen van het centrum.
Vakantiehuis met zwembad in de Harz
Groepshuis voor maximaal 13 personen in Wernigerode
Duurzaam
Harzer Schatz - Mountain Pack Suite
2 kamer vakantiewoning Harzer Schatz - Bergpack Suite met zwembad en sauna in het huis. De geweldige vakantiewoning is rustig gelegen op de Hütteberg en toch dicht bij het centrum.