1.050 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad op Mallorca
Hun vakantie in Mallorca in een mooi huis met zwembad en uitzicht op zee en de bergen voor 2 - 6 personen, wireless en de mooiste stranden in het gebied voor een veelzijdig verblijf
Duurzaam
3 Slaapkamers / 2 Badkamers / Toilet / Airconditioning / Wifi / Netflix / Buitendouche / Terrassen / Gerenoveerd in 2017
-10% Korting 01-07-2025 - 31-08-2025
Uw vakantiehuis in een uitstekende locatie op slechts 50 meter van de zee, zeer prive groot zwembad, Wi-Fi, mediterrane tuin, 3 slaapkamers, 2 badkamers, 6 personen, nieuwe keuken
Vakantiehuis Casa cuatro palmeras in Cala Llombards, 135 m², voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
-20% Korting 07-07-2025 - 16-07-2025
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Pollença
De prachtige finca met zwembad in Pollença biedt een geweldig uitzicht op de bergen. Het dichtstbijzijnde strand ligt op slechts ongeveer 5 minuten rijden.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Pollença
Dromerige finca met verwarmbaar zwembad in Pollença. De dichtstbijzijnde stranden liggen op ongeveer 10 minuten rijden.
Duurzaam
Dromerige finca met zwembad voor families of vakanties met vrienden in een rustige omgeving en met een prachtig uitzicht. De dichtstbijzijnde stranden liggen op ongeveer 10 minuten rijden.
Duurzaam
De Finca la Cabana, met 4 slaapkamers en 4 badkamers, bevindt zich tussen Porto Colom en S'Horta, en biedt plaats aan 8 personen.
In de finca met zwembad bij de Golf Pollença woont u omringd door eeuwenoude olijf-, sinaasappel- en citroenbomen, pijn- en amandelbomen en - met schapen in de buurt.
Slechts 800 meter van de romantische strand Cala Santanyi, gelegen in het rustige 'Son Moja', gelegen in het midden van de 1000m² grote, gevestigde tuin ons vakantieparadijs.
Ontwerp huis met Heart & Soul, zwembad, prachtige afgelegen locatie, WiFi, biedt aan maximaal 4 personen. een onvergetelijk verblijf door een succesvolle mix van oude charme en modern design
Zeer duurzaam
Chalet Jouan -Romantisches Chalet
Vakantiehuis, 6 pers, 5min van het strand, zeezicht, zoutwater zwembad Huis 3 tweepersoonskamers + 2 badkamers, gastentoilet zwembad tuin rustig bijna afgelegen, charmant romantisch VROEGBOEKKORTING: 10%
De Mallorca strandvilla in het noorden van het eiland is perfect geschikt voor een reis met familie of vrienden. Het pand ligt ongeveer 300 m van het strand van Cala Barques.