2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in Mercatello
Parterre: (woonkeuken(open haard, oven), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet)
2 vakantiewoningen, geïsoleerde rustige ligging met ver uitzicht
Accommodaties in de buurt van Mercatello
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis in Umbrië, huur vakantiehuis met zwembad, vier appartementen tot 24 personen. Apt 1, 4; Apt 2, 8; Apt 3, 6; Apt 4, 6;
Zonnig vakantieappartement midden in de natuur: 42 m² met terras & tuin - ideaal voor 2 personen
20% Actie 13-05-2026 - 30-09-2026
Knusse vakantiewoning midden in de natuur: 65 m² voor 2-4 personen
20% Actie 13-05-2026 - 30-09-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Perugia
Villa Nuba, exclusieve vastgoedgedeelten te huur. Romantische Residenza del Bonfigli
Duurzaam
Elegante exclusief deel van onroerend goed, residentie in villa op een steenworp afstand van het centrum van Perugia
Zeer duurzaam
Villa Nuba elegante Residenza del Pinturicchio (just 5 min. medieval center of Perugia )
10% Vroeg 08-01-2027 - 14-05-2028
Appartement voor 2 tot 3 personen boven het meer van Trasimeno
Duurzaam
Vakantiewoning voor 2 tot 4 personen boven het meer van Trasimeno, met zwembad en grote tuin, zonneterras
Duurzaam
Romantisch landhuis met zwembad en grote tuin boven het Trasimenomeer - ideaal voor gezinnen met kinderen!
Duurzaam
Villa voor 14 personen met privézwembad en jacuzzi. Gelegen op een boerderij van 40 hectare, met wijngaarden, olijfgaard en privébos.
15% Actie 16-11-2026 - 24-03-2027
Agriturismo San Gregorio - Lola
Een agriturismo waar iedereen vindt wat hij zoekt: rust en ontspanning, een natuurparadijs voor kinderen of een culinaire ervaring te midden van de wijngaarden van Toscane.
Privévilla•Zwembad•24 gasten•Toscane
Exclusieve privévilla met panoramisch zwembad tussen Toscane en Umbrië – voor groepen
Accommodatie Vakantie op de boerderij Cortona
HUIS MET PRIVÉZWEMBAD, GROTE OMHEINDE TUIN, BARBECUE, INTERNET WI-FI, SMART TV.
30% Actie 13-06-2026 - 20-06-2026
Gelegen op slechts 13 km van Montepulciano. Binnen 6-7 km vindt u een Coop supermarkt, tennisbanen, banken, benzinestations, restaurants en postkantoren.
Grote prive-boerderij met zwembad op het platteland van Assisi in de regio Umbrië. Uitgerust buitenruimtes, tafeltennis, Wi-Fi, huisdieren toegestaan, airconditioning.