2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in San Pedro de Alcantara
El Presidente Madroño apartment
El Presidente ligt aan het strand van de kustweg die Marbella en Puerto Banus verlaat. Ons mooie, ruime, op het zuiden gelegen appartement ligt aan de voorkant met een spectaculair uitzicht.
Duurzaam
Parterre: (woonkamer(open haard, verwarming(via airconditioning), airconditioning, terras(overdekt)), open keuken(fornuis(4 kookplaten, elektrisch)
Accommodaties in de buurt van San Pedro de Alcantara
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Dit hoekappartement op de bovenste verdieping is ideaal gelegen aan de ruime voetgangerspromenade van Marbella en biedt fantastisch uitzicht op het strand, de haven en de zee tot aan Gibraltar vanaf twee zonnige balkons
5*-Luxus-Apartment"Bellavista"
Droomovernachting in Marbella - Droomuitzicht naar Marokko Dit is geen gewone vakantiewoning, maar uw tweede huis. Elegante en gezellige sfeer - top ingericht!!!
Woon op de hoogste verdieping in Estepona! Dit luxe penthouse met lift is slechts enkele stappen verwijderd van de pittoreske haven en het strand.
Appartementen in Marbella Vistamar - in het gezin vissen Zon, strand en zee -nu exclusieve hot deals Tel. 0034952833861 Informatie ook beschikbaar op
Luxe appartement met zeezicht, zwembad, glasvezel internet en GRATIS golf, tennis, padel en fitness. 10 minuten van het strand. 100 recensies op Micazu met gemiddeld cijfer 9.4!
MARBELLA GOLF INKLUSIVE Apartment
Luxe appartement met ZEEZICHT en GOLF INCLUSIEF in het oostelijk deel van Marbella in La Mairena / Elviria Alta !
Prachtig gelegen appartement direct aan het strand tussen Marbella en Malaga kleine urbanisatie met gemeenschappelijk zwembad en een eigen dakterras Costa del Sol, Mijas Costa
De flat ligt in een wooncomplex, met 2 zwembaden, waarvan één voor kinderen. Het strand ligt op slechts 2 km afstand en er zijn verschillende golfbanen in de buurt.
Stijlvol en goed onderhouden vakantiehuis "Campo y Mare" aan de Costa del Sol met uitzicht op zee vanaf vier terrassen en nabijheid tot topgolfbanen en interessante excursiebestemmingen.
Romantische B&B op heuvel 2 kms Mijas in tropische tuin
Luxury Apartment with Mountain Views Near Beach, Spain.
Luxe 2-kamer appartement in Mijas Costa, Spanje, met uitzicht op de bergen vlakbij het strand, geschikt voor 4 personen.
Villa Ananda in Mijas Sierrezuela: Vakantiehuis met 441m², capaciteit voor 10 personen, 5 slaapkamers, Zwembad, tropische tuin, prieel in de tuin, parkeerplaats op het terrein.
Villa Serenidad in Mijas Las Lagunas: Vakantiehuis met 610m² leefruimte, capaciteit voor 8 personen, 4 slaapkamers.