Vakantieappartementen en huizen in Appenzellerland
gezinsvriendelijk groot huis in Appenzellerland met uniek uitzicht over de Bodensee, ideaal voor vakanties met meerdere personen, modern ingericht, idyllische ligging
Mooie, adellijke vakantiewoning in een statig Appenzeller huis uit 1842.
Accommodaties in de buurt van Appenzellerland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gezellig vakantieappartement direct aan het Bodenmeer in Lindau, met uitzicht op het meer en de Zwitserse Alpen. Parkeerplaatsen zijn gratis beschikbaar.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornbirn
Zeer duurzaam
Zonovergoten, echt grote vakantiewoning op de tweede verdieping van een boerderij, veel natuur op een centrale locatie ( Allgäu, Bodenmeer, Oostenrijk ), natuurlijk zwemmeer in de directe omgeving
Volledig ingericht vakantiehuis met aparte ingang, parkeerplaats en tuin op een rustige locatie - maar slechts een paar minuten met de auto van het prachtige Bodenmeer.
Duurzaam
Nieuw gerenoveerd vakantiehuis in Vorarlberg, uitgebreid sinds 2024 3 slaapkamers, 2 badkamers, 1 extra WC, 2 balkons
Zeer goed onderhouden, onlangs gerenoveerd huis in de typische bouwstijl van de Bregenzerwald. Hout is ons element ;-)
Gelegen aan de Way of St James, rustige flat