Vakantieappartementen en huizen op de Canarische Eilanden
2-slaapkamer bungalow met 2 badkamers, WiFi en een zwembad, gelegen in een rustige locatie - op slechts 5 minuten lopen naar het strand, de boulevard en de haven.
Romantische finca aan de zonnige westkant
Bijzonder duurzaam
Huis en in het strand, met zwembad, fitnessruimte, barbecue, prachtig aangelegde grote cottage tuin, rustig gelegen,
Zeer mooi huis in Maspalomas in het zuiden van Gran Canaria, gezellig, zeer rustig gelegen in het resort Dunaflor. Sunny, ideaal voor 2 personen en max. 3 gasten
Appartement La Pardela In een exclusieve locatie, 20 meter boven de zee, ideaal om te ontspannen, wandelen, vissen, groot zandstrand om de hoek, een eigen terras en een kleine tuin.
Zeer mooi huis in Maspalomas in het zuiden van Gran Canaria, gezellig, zeer rustig gelegen in het resort Dunaflor. Sunny, ideaal voor 2 personen en max. 3 GAST
SunClub/DocCenter/Playa de Ingles
Mooie bungalow op een centrale locatie maar toch in een mooie, parkachtige sfeer. Liefdevol gerenoveerd en comfortabel ingericht. Airconditioning inbegrepen!
NIEUW el lindo direct aan het strand
Speciaal vakantieappartement met zeezicht, 100 m van het zandstrand, 2 slaapkamers, 1 badkamer, 56 m² woonoppervlak, 27 m² terras. Het appartement is liefdevol ingericht voor veeleisende vakantiegangers.
Absolute rust, niet waarneembaar (tot 30 graden) + medische Whirlpool (biologisch) .De glamoureuze jachthaven is te voet te bereiken in
Zeer duurzaam
Appartement Papagayo VV 35-3-0000133
Gezellig appartement om te ontspannen en zich goed voelen
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Playa Blanca
Vriendelijk ingerichte en hoogwaardig uitgeruste privévilla met groot privézwembad, 9 x 4 m en tot 1,95 m diep - dicht bij zee en ideaal voor 2-4 personen.
Zeer duurzaam
Het woongedeelte is ca. 75m2 en is nieuw ingericht, evenals een keuken, badkamer en ruime woonkamer met uitzicht op de tuin..... Het complex heeft een verwarmd zwembad,
2 kamer appartement - Appartementen 2 kamers
10% Last minute 01-06-2026 - 11-06-2026
Een droom van een bungalow in een klein complex met zwembad. Grote wind en het uitzicht beschermde eigen terras! Een deel van het terras overdekt.
15% Last minute 12-05-2026 - 19-05-2026
Vakantiehuis Casa Pedregales op La Palma biedt comfort, een ruim zonneterras en veel privacy.
"El Refugio" is een meer dan 100 jaar oude stenen schuur, die liefdevol tot in de puntjes is geweest, hersteld door ons en uitgebreid.
Corralejo Sun, groot zwembad met ligstoelen, rustig, centraal, veilig.
Corralejo Sun: 45m², groot zwembad, centraal & rustig & schoon & veilig. Ideaal voor maximaal 3 personen. Dicht bij Waikiki strand, oude stad, restaurants, bars, muziekplein
Duurzaam
Vakantiewoning met tuin. Het dakterras van 60m2 met een spectaculair uitzicht op het strand. Eerste lijn aan de zee met een droomuitzicht in complete rust.
Zeer duurzaam
Het hoogwaardig ingerichte vakantieappartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers, een gemeenschappelijk zwembad en een fantastisch uitzicht op zee.