Vakantieappartementen en huizen in Dingač
Accommodaties in de buurt van Dingač
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Genesteld op het schiereiland Pelješac, nodigt Villa Riviera u uit om het toppunt van kustluxe te ervaren.
Geniet vanuit elke hoek van Villa Aurelia van een adembenemend uitzicht op de Adriatische Zee.
Adriatic Sunrise - Beach House
Breng een ontspannende vakantie door in dit strandhuis! Het is een geweldige optie voor een familie of een groep vrienden die op zoek zijn naar een gezellige plek om te verblijven tijdens de vakantie.
Apartments Vila Filipovic A1+2
Appartement begane grond voor 2-4 personen, 3 ***, 10m van het strand
Apartments Vila Filipovic A3+4
Appartement 1 bovenste verdieping, 4 pers., 3***, 10m van het strand
Apartment VilaFilipovic A5+6+7
Appartement 1+2OG, 4-8 pers., 3***, 10m van het strand
Oud stenen huis, 10 jaar geleden gerenoveerd. 2 woonkamers, 4 slaapkamers, 4 badkamers, 5 toiletten, volledig uitgerust. Verblijf voor maximaal 8 personen. Huisdieren welkom. Zwembad 8x4. Zonne.
Vrijstaand huis in de buurt van het strand, huur per motorboot, rustige omgeving, tuin, barbecue, lucht, draadloos, satelliet-tv, beveiligde parkeerplaats. Kleine honden zijn toegestaan.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zaostrog
Zeer duurzaam
Rustig vakantiehuis met 3 appartementen en 2 extra slaapkamers, met uitzicht op zee, draadloos internet, lucht, groot terras, barbecue en een parkeerplaats. Een mooi kiezelstrand voor kinderen!
Modern vakantiehuis boven de kust met verwarmd zwembad, tuin en speelruimte. Ideaal voor gezinnen met kinderen. Rustige ligging in de heuvels, drie slaapkamers.
-17% Korting 15-09-2025 - 19-09-2025
Zeer duurzaam
Modern vakantiehuis met zwembad in Zaostrog, voor 2 personen met balkon, zeezicht, airconditioning & privézwembad – ideaal voor stellen & alleengaanden.
Duurzaam