Vakantieappartementen en huizen in Dörphof
tot -10% Korting 22-10-2025 - 12-11-2025
Accommodaties in de buurt van Dörphof
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Moderne vakantiewoning tussen Schlei & Oostzee
Zeer goed uitgerust vakantiehuis aan de Oostzee in Damp met open haard, rustig gelegen direct aan het kuurbos, goed onderhouden terrein, fietsen, WLAN, zwemgelegenheid, spa
-10% Korting 18-10-2025 - 07-11-2025
Duurzaam
Vakantiehuis Vochtig, WLAN, parkeerplaats
Gezellige, volledig ingerichte dakwoning van 80 m² voor een ontspannende gezinsvakantie in de Baltische badplaats Damp voor maximaal 6 personen. Wi-Fi in het huis en strandstoel in de voortuin.
verzorgd vakantiehuis met TOP uitrusting - dicht bij het strand! - Deense houtkachel - WLAN - parkeerplaats direct bij het huis Deelnemer aan het modelproject Ostseefjord Schlei 19.04.-16.05.2021
-11% Korting 05-11-2025 - 14-11-2025
Zeer duurzaam
Ferienhaus FamilyTime im Ostseebad Damp an der schönen Ostsee
Vakantiehuis FamilyTime in Damp, 68m², voor maximaal 5 personen, 1 kamer.
Duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met een speciale Viking zandbak voor de kleine gasten. Grote tuin en parkeerplaats direct op het terrein. Rustige cul-de-sac locatie!
Gezellig vakantiehuis met WiFi ( internettoegang)
Ideaal voor gezinnen met kind of 2 koppels! Incl. WLAN en open haard
Pas gerenoveerd vakantiehuis in Damp. Dicht bij het strand. Om te ontspannen, te genieten en tot rust te komen voor u, uw gezin en uw huisdier.
Zeer duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis op een rustige locatie in de Oostzeebadplaats Damp, 4 personen + 2 honden, volledig omheind terrein
Vakantiehuis Pirat met sauna, WLAN
Blokhut met ca. 60 m² woonoppervlak met Finse ton - sauna in de buitenruimte
Huis Elke in Damp aan de Oostzee: vakantiehuis met 60m² woonoppervlakte, ruimte voor 4 personen, 2 kamers.
Vakantiehuis dicht bij het strand SCHWAN
Vakantiehuis met tentdak aan de Oostzee voor 4 (5) personen - een paar stappen naar het fijne zandstrand
Charmant houten huis in Zweedse stijl voor maximaal 4 personen, op slechts 600m van het Oostzeestrand, wacht op u een liefdevolle en hoogwaardige uitrusting, evenals een goed onderhouden tuin!
Goed onderhouden vakantiehuis met Wi-Fi op een rustige en beschutte locatie op het zuiden met terras en tuin. Ontspan aan de Oostzee.