Vakantieappartementen en huizen in Drochtersen Krautsand
Ferienwohnung Elbinsel op Krautsand: 58 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 4 personen.
Wij bieden u een liefdevol ingericht, stijlvol vakantieappartement voor twee personen op het Elbe-eiland Krautsand. Geniet van de rust en afzondering van onze terp.
Accommodaties in de buurt van Drochtersen Krautsand
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement voor 2 pers. op Elbinsel Krautsand.
Appartement voor 6 pers. op Elbinsel Krautsand.
Appartement voor 3 pers. op Elbinsel Krautsand.
Huisje met rieten dak aan het meer in Kehdingen Land / Altes Land
Vakantieappartement "Am Elskoper Gärtchen" in Elskop, 65 m², 1 kamer, ideaal voor 2 personen.
Duurzaam
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Bijzonder duurzaam
Oste-Anker Kaminofen u. Sauna,
Ontspanning in een vakantieoord op een rustige locatie. Vakantiehuis met veel voordelen. Contactloos in- en uitchecken gewenst. Noordzee-regio in het district Cuxhaven.
Duurzaam
Vakantiehuis voor 13 personen nabij de Noordzee op een rustige locatie. Perfect voor grote gezinnen en grote groepen. Huis volledig gerenoveerd in 2022
Ruim vakantiehuis, eersteklas inrichting, zeer geliefd bij klimmers en paardeneigenaren, dicht bij de Noordzee, 3 slaapkamers, WiFi, TV, Playstation4, haardroger, fietsen, tafeltennis
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Oldendorf
Welkom in Waldhaus Sunde – Rust en Natuur Rust en ontspanning midden in het bos - Alles inclusief
Zeer duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis met tuin. Kinderen, motorrijders, backpackers, fietsers en monteurs zijn welkom Ook individueel te boeken.
Bijzonder duurzaam
Het appelhuis is prachtig gelegen in een oude appelboomgaard en heeft korte afstanden tot de dijk via een eigen brug.
Zeer duurzaam
Ons liefdevol ingerichte, barrièrevrije vakantiehuis met een grote tuin te midden van boomgaarden aan de Elbe belooft een ontspannen tijd.
Vakantiehuis op idyllische locatie volledig gerenoveerd Wasmachine en droger beschikbaar Brandhout Honden welkom
In het hart van het oude centrum van Otterndorf vindt u ons vakantiehuis, dat in 1891 werd gebouwd en nu op u wacht, gerenoveerd maar met de charme van een oud vakwerkhuis.