Vakantieappartementen en huizen in Egmond aan Zee
Vakantie-appartement Strandhuis Jula in Egmond: 55m², 4 personen, 2 kamers, dicht bij het strand.
Duurzaam
Het modern ingerichte appartement "Suite Atlantis" ligt direct aan het strand van Egmond aan Zee. Geniet van de weidse omgeving en ontspan met uitzicht op de zonsondergang.
Gezellig zomerhuis, compleet ingericht max 2- 3 pers. of een gezin met 1-2 kinderen (onder 10 jr). Eigen entree+ terras. Duinen 1 min., strand/zee/centrum 5 minuten lopen. Welkom!
Zeer duurzaam
3 persoons vakantiehuis met 2 aparte slaapkamers. 1 minuut lopen naar het strand van Egmond aan Zee. Met eigen terras en 1 privé parkeerplaats.
Bijzonder duurzaam
Zomerhuis DUINHUIS26 ligt direct aan het duinenreservaat en op ongeveer 400 meter van het strand en het gezellige dorpscentrum van Egmond aan Zee. voor 1 tot 4 personen met terras
Het huisje is mooi en comfortabel ingericht en heeft een grote omheinde tuin. Mooie, rustige locatie, 2 fietsen zijn beschikbaar.
Eén van onze Helmduin appartementen, gelegen op de tweede verdieping van het appartementengebouw Helmduin, direct aan de boulevard, met een prachtig uitzicht over de boulevard
Wordt wakker, open de deuren en geniet van de natuur. Geniet van de prachtige vakantiewoning Zout Hout!
Duurzaam
Zeer ruim en compleet ingericht appartement op 100 m van strand en zee.
Deze luxe vakantiewoning ± 60 m². Voor 2 - 4 pers is modern ingericht en heeft een rustige locatie, is op ± 100 m van het strand, duinen en het gezellige centrum. GRATIS WiFi.
NIEUW Luxe, gezellige vakantiewoning in het hart van Egmond aan Zee - 250 meter van het strand - 2 slaapkamers - 4 pers. - een balkon met tuinmeubilair
Vakantiehuis aan Zee 30" in Egmond aan Zee, 44m², voor maximaal 3 personen, 1 kamer.
Modern en ruim appartement met eigen parkeerplaats ligt direct aan het strand en biedt prachtig zeezicht. U hoeft alleen maar de Boulevard over te steken en u bent op het strand.
Comfortabel enl sfeervol ingericht vakantiehuis voor 2 personen. 2 fietsen staan kostenloos tot uw beschikking. Landelijke ligging en gelegen dichtbij het strand!
Vakantiehuis Aan de Kust in Egmond aan Zee: 40m², 4 personen, 1 slaapkamer, vlakbij het strand.
Prachtige luxe vakantievilla met sauna, omgeven door het Noordhollands Duinreservaat, dichtbij het strand en de zee.
Eén van onze Helmduin appartementen, gelegen op de tweede verdieping van het appartementengebouw Helmduin, direct aan de boulevard, met een prachtig uitzicht over de boulevard
Huis met 3 slaapkamer geschikt voor 5 personen. Ruime afgesloten tuin met een uniek buitenverblijf, een hond is welkom. Twee gratis damesfietsen beschikbaar.
Duurzaam
Een fantastisch en gezellig appartement op de 4e verdieping van het appartementengebouw "Zonnehoek". Met prachtig uitzicht op zee.
Vakantiehuis 'Magnolia' is nieuw gebouwd in 2017 en heeft een prachtige tuin, is stijlvol en comfortabel. De locatie is mooi en rustig. Het strand bevindt zich op slechts 5 km!
Studio De Duinen is een nette studio van 45m2 in Egmond aan Zee. De studio bevindt zich op loopafstand van strand, duinen en het centrum.
Duurzaam
| Zee en Zo | bij strand & duinen
Deze gezellige 4 pers vakantiewoning Zee en Zo is een fantastische plek om uw vakantie door te brengen! Heerlijk uitwaaien aan de kust, wandelen of fietsen in de prachtige duinen.
Duurzaam
Dune lagoon in Egmond aan den Hoef: luxe vakantiewoning, dicht bij duin, strand en natuur. Geniet van rust en comfort!
Duurzaam
Welkom! Deze gezellige hoekwoning 'Zo fijn kan het zijn' is gelegen op slechts 500 meter van het centrum van Castricum. Het strand bereikt op een afstand van 5 km.
-15% Korting 28-06-2025 - 10-07-2025