Vakantieappartementen en huizen in Losinj
Nieuw vakantiehuis - eerste verhuur 2024, direct aan twee kanten aan zee, eenmaal haven en eenmaal strand. Met zwembad en jacuzzi. Fantastisch uitzicht en toplocatie aan zee en stad.
Accommodaties in de buurt van Losinj
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartementencomplex Angela / Pool
Vakantieappartementen met zwembad, overdekt terras met zitgelegenheid bij het zwembad, ligstoelen, parasols, fitnessruimte, barbecueplaats, grote tuin, parkeerplaatsen bij het huis.
2 Appartement 4 + 2 Pers. direct aan het zandstrand Mel. Grote terrassen met uitzicht op zee, Diervriendelijk, Wi-Fi, Mooring
MIRA 2-4 Pers. in de buurt van het strand
2-4 Pers., Strand (100 meter N.), groot terras, barbecue, WiFi, satelliet-tv, airconditioning
Appartement te huur in een familiehuis, op de tweede verdieping. Beschikbaar voor 6+1 personen. Ruim, zonnig en licht appartement met grote openslaande deuren naar een terras met uitzicht op zee.
-10% Korting 05-07-2025 - 11-07-2025
Grote 4-kamer appartement voor 6-10 personen, zandstrand direct, Mooring, groot terras met uitzicht op zee, Diervriendelijk
Appartementencomplex Angela / Pool
Appartementen met zwembad (Bungalow) Overdekt terras met zitje bij het zwembad, ligstoelen, parasols, een fitnessruimte, barbecue, grote tuin, privé-parkeerplaats
Sea tegenover flats voor 4-7 Pers., Zandstrand
Huis Ivica kust - exclusief gebruik!
Sea tegenover Appartement voor 4-6 Pers., Zandstrand
Appartementencomplex Angela / Pool
Vakantieappartementen met zwembad, overdekt terras met zitgelegenheid aan het zwembad, ligstoelen, parasols, fitnessruimte, barbecueplaats, grote tuin, parkeerplaatsen op eigen terrein.
Zwembad, tennisbaan, air-conditioning, WI-FI, Huisdieren toegestaan, aanlegsteiger, zandstrand Mel in de buurt.
Appartementen voor 4-8 personen op het strand met ligplaats
Vakantiehuis met privézwembad, 2 slaapkamers en plaats voor maximaal 6 personen. Airconditioning, wifi, terras. Dicht bij het strand. Bootaanlegsteiger op aanvraag.
Appartement met een prachtig uitzicht op zee, uitstekend voor een familievakantie of een romantische vakantie met zijn tweeën.
Duurzaam