Vakantieappartementen en huizen in Luganomeer
Vakantiehuis aan het meer van Lugano - Caslano - Ticino
Accommodaties in de buurt van Meer van Lugano
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Fantastisch vakantiehuis met mooie, grote tuin, barbecue, zwembad. 3 slaapkamers voor in totaal 5 personen. Gezellige woonkamer met pelletkachel, TV. Kitchenette,
Idyllische vakantiehuis in een mooie woonwijk in de buurt van Luino aan het Lago-Maggiore. In het centrum heeft een zwembad en een kinderbad, een tennisbaan, minigolf, restaurant, speeltuin.
-25% Korting 30-10-2025 - 31-12-2025
Ferienhaus über dem Lago Maggiore
Uitzicht op afstand en rust boven het Lago Maggiore.
Moderne vakantiewoning LA CARINA in verzorgde residentie LA ROMANTICA met zwembad, tennisbaan, privé garage en twee terrassen met fantastisch uitzicht op het meer en panorama!
Duurzaam
Casa Dolce Vita aan het Lago Maggiore
Casa Dolce Vita maakt indruk met een prachtig uitzicht op het meer Lago Maggiore. De 2-4 is modern, uitgerust pas gerenoveerd en in een rustige locatie.
Casa Belvedere aan het Lago Maggiore
Casa Belvedere is gelegen in de buurt van Germignaga Luino op de Lombardische oever van het Lago Maggiore. De 2-4 personen biedt een prachtig uitzicht op het meer met moderne meubels.
Vakantiehuis RUSTICO SAN ROCCO in Ligurno, 75m² voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Duurzaam
Cottage Living "Ronc D'Albert '
2. woningen, Tuin, Terras, prachtig uitzicht op het meer
3 1/2 kamer vakantiehuis in Drano Valsolda, 130 m², max. 4 personen. Schitterende locatie met uitzicht op het meer. Afgesloten terrein voor absolute privacy. Zwembad met whirlpool
Rustico Boltini - Lago Maggiore
Gezellig en stijlvol vakantiehuis Rustico Boltini aan het Lago Maggiore, ideaal voor 2 personen.
Zeer duurzaam
Penthouse met uitzicht op het meer van Lugano
Adembenemend uitzicht op het meer in elegant penthouse met groot terras, zwembad en tuin
Romantische oase direct aan het meer
kleine en romantische paradijs op het meer met grote en idyllische tuin, -beach, -Bootsteg, -Bootshaus aan de zonnige oever van het meer
Exclusieve vakantiehuis met sauna voor eenmalig gebruik, met een prachtig uitzicht, terrassen, tuin, toegang tot het meer 2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken met vaatwasser en een woonkamer met open haard
Exclusief appartement in historische villa direct aan het meer in het hart van Cannobio, met droomuitzicht op het meer