Vakantieappartementen en huizen in Löwenberger Land
Breng uw vakantie door in een landelijke idylle. Geniet van de rust en trakteer uzelf op lange wandelingen en fietstochten.
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Löwenberger Land
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
3 vakantiewoningen a 56m² voor 4 personen aan de rand van het dorp
Duurzaam
Charme & Stijl - Puur natuur, bos & meren om de hoek Uitnodigend licht, vriendelijk huis ideaal voor stellen of gezinnen, tuin, open haard, tegenover restaurant & bootinlaatpunt
Vakantiehuis op het platteland aan de poorten van Berlijn, voor 2-4 personen
Haus Am See 4 sterren gebouwd in 2016 met boot tot 4 pers.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis-Marina-Brandenburg
Geweldig vakantiehuis in Scandinavische stijl - met eigen bootligplaats in de havenhaven.
Zeer duurzaam
gezellige vakantiewoning met idyllische tuin voor alleengebruik met aparte ingang in de buurt van het Ruppinmeer in Wuthenow
Gezellig huisje aan de rand van het bos op slechts 800m van het meer op een groot perceel voor exclusief gebruik.
Villa bij de paarden bij Berlijn
Omgeven door bossen en weilanden, op een heerlijk rustige locatie nabij de Bernsteinsee, vindt u dit statige landhuis in Marienwerder- Ruhlsdorf.
Vakantiehuis aan de rand van het bos in Wandlitz
Vakantiehuis "Eichhörnchen" - Gezellig vakantiehuis met houtkachel, dicht bij het bos en de meren, ideaal voor maximaal 4 personen (kan worden uitgebreid tot 6 personen). Berlijn is gemakkelijk te bereiken.
Bijzonder duurzaam
Appartement Seenest aan de Ruppiner See
Vakantieappartement "Seenest" in Neuruppin, 42m², voor 1-4 personen, 2 kamers, met uitzicht op het meer.
Vakantiehuis direct aan het meer en de bosrand.
Vakantiehuis Molchowsee Wöhlert
Vakantiehuis met grondstuk en eigen steiger aan de Molchowsee, nabij Neuruppin, roeiboot, eigen boot kan meegenomen worden. Vissen met visakte en lokale visvergunning.
Modern vakantiehuis met open haard op een ruim perceel van 4500 m² bos en weiland direct aan de prachtige Tetzensee met eigen zwemsteiger en boot. Bewoning van de hoofdwoning tot 4 personen.
Rustig Finn huisje aan het meer
Rieten Finn huisje met zeezicht voor 2-4 personen
Gezellig vakantiehuis Seeblick in Zermützel met 35m² woonruimte, 2 kamers en plaats voor 4 personen.