Vakantieappartementen en huizen in Mettlach
Uitzonderlijke accommodatie op het water: woonboot van Joylife Boats met moderne en hoogwaardige uitrusting op een toplocatie aan de Saarschleife midden in de prachtige natuur.
Bijzonder duurzaam
Accommodaties in de buurt van Mettlach
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
3 prachtige appartementen met panoramisch uitzicht op het natuurgebied Saaraltarm Schwemlingen met in totaal 11 slaapplaatsen. (1x 5 bedden, 1x 4 bedden, 1x 2 bedden)
3 prachtige appartementen met panoramisch uitzicht op het natuurgebied Saaraltarm Schwemlingen met in totaal 11 slaapplaatsen. (1x 5 bedden, 1x 4 bedden, 1x 2 bedden)
3 prachtige appartementen met panoramisch uitzicht op het natuurgebied Saaraltarm Schwemlingen met in totaal 11 slaapplaatsen. (1x 5 bedden, 1x 4 bedden, 1x 2 bedden)
Vakantiehuis aan de Saar in Merzig: 2 slaapkamers, keuken, woon-/eetkamer, badkamer. Plaats voor 3 personen
Zeer duurzaam
Gerenoveerd huis van 2 verdiepingen met tuin en ca. 95 m² woonoppervlak voor 5 personen, zeer dicht bij het centrum van de districtsstad Merzig gelegen. Veel mooie excursiemogelijkheden.
Saar-Lor-Lux-Perle: 105 m² vakantiewoning in Merzig-Brotdorf voor maximaal 5 personen, 1 kamer.
Vakantiewoning Landlust 2 in Losheim am See, Saarland: 70 m², 4 personen, drempelvrij, idyllische locatie.
4-sterren vakantiehuis, kind- en huisdiervriendelijk, wandelen, ontspannen op een zonnige locatie, dicht bij het meer
Vakantiehuizen Bellana - Huis 1
4-sterren vakantiehuis, kind- en huisdiervriendelijk, wandelen, vakantie met hond en paard, ontspannen op zonnige locatie, dichtbij meer, hoorcomfort
Vakantiehuizen Bellana House 4
4-sterren vakantiehuis, kind- en huisdiervriendelijk, wandelen, westernrijden met eigen paard, ontspannen in zonnige omgeving, nabij meer
Lichte, gelijkvloerse vakantiewoning met aparte ingang in de buurt van de Romeinse stad Trier. Rust en ontspanning op een prachtige hoogte
Vakantiehuis Belvedere met panoramisch uitzicht, alleenstaande ligging, aan de bosrand in Holzerath, nabij Trier
Duurzaam
Ferienwohnung Ruhe-Oase in Trier
Fewo Ruhe-Oase gelegen in een van de 10 geluksplekken in Trier, oeroude bomen, 1,5–2 km naar het stadscentrum
Het vakantiehuis "Einzigartig" met 85 m² woonoppervlak ligt aan de rand van het Nationaal Park Hunsrück-Hochwald op een 2900 m² groot bos- en weideterrein.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Marpingen
Het appartement biedt alle comfort en beschikt over een balkon en een extra dakterras met uitzicht op de omliggende tuinen en over het dal tot aan de Schaumberg en naar Frankrijk.
Bijzonder duurzaam