Vakantieappartementen en huizen in Moezel - Saar
Comfortabel vakantiehuis met sauna biedt een ontspannende vakantie. Prachtig gelegen op het Moezelplateau, omgeven door de golfbaan.
Bernkastel Moezel/Kasteelzicht-Fewos
8 vakantiewoningen met balkon of terras met prachtig uitzicht op het kasteel ('s avonds verlicht) voor 2 tot 8 personen
Duurzaam
Het vakantiehuis "Einzigartig" met 85 m² woonoppervlak ligt aan de rand van het Nationaal Park Hunsrück-Hochwald op een 2900 m² groot bos- en weideterrein.
Comfort vakantiehuis Annemarie
Comfort vakantiehuis Annemarie (135 m²), met uitzicht op de Moezel, charme, uitstraling. Veel ruimte om te ontspannen. Geniet van fruitige Moezelwijn in de buitenruimte met uitzicht op het water
Ferienwohnung Melba in Traben-Trarbach, 75m², plaats voor 2 personen (kortstondig voor 3), 4 kamers. Eigen tuin! Zeer goede aansluiting op het OV!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Weyerhof met stijl, Moezel
Romantische cottage in landhuisstijl, grote tuin, barbecue en tuinmeubelen, 2 fietsen. Bij Koblenz. Pure rust en ontspanning !
Historische Wijnbouwschool Bullay
2 Vakantieappartementen in de Historische Wijnbouwschool met balkon en uitzicht op de Moezel. Privéparkeerplaats direct bij het huis. Straußwirtschaften, bakker en Moezelferry in de directe omgeving.
Duurzaam
Gezinsvakantie aan de Moezel . Vakantiehuis Birgit in Mülheim/Mosel is ideaal voor een vakantie met kinderen. Op het gazon, dat grenst aan het terras, kunnen kinderen zich uitleven
NIEUW VAKANTIEHUIS-SOUTHERN FLAIR ONTMOET STIJLVOLLE ELEGANTIE IN EEN GROTE LANDELIJKE VILLA. VAKANTIE IN EEN EXCLUSIEVE AMBIANCE MET VEEL COMFORT EN GEZONDE ONTSPANNING - MIDDEN IN EEN GROENE OASE!
-5% Korting 27-06-2025 - 27-07-2025
Zeer duurzaam
Ferienwohnung an der Mosel/am Moselradweg - App 02 - Alt Müstert
Alt Müstert - vakantiehuis met 3 aparte vakantiewoningen in Piesport aan de oever van de Moezel / Moezel fietsroute tussen Trier en Bernkastel-Kues.
Duurzaam
Luxueus vakantiehuis bij de Moezel, groot terras en gloednieuwe inrichting.
Ferien- und Wellnessweingut Bienert
Vakantie + Wellness Wijngoed Bienert Zell-Mosel 60m² + terras met uitzicht op de Moezel, 3 kamers, bad, maximaal 2-3 personen, huisdieren op aanvraag.
Vakantiehuis Haus Moselblick in Hatzenport, 60 m², max. 4 personen, 2 slaapkamers. Groot terras met uitzicht op de Moezel. Kinderen welkom. Motorrijders welkom, honden toegestaan.
Gezellige, kleine vakantiewoning (ca. 45 m²) voor 2 personen direct onder de Reichsburg Cochem, 200 m van het centrum, toch rustig gelegen.
Ap. Moselsteig im Ferienhaus Weitblick
Vakantieappartement Hochgewächs in Piesport, 28m² voor 2 personen, woon-/slaapappartement op de zolderverdieping met 2 balkons.
Zeer duurzaam
Met uitzicht op de Collis, de oude stad en het Moeselpanorama, garandeert het appartement Collis een romantische vakantie aan de Moezel in Zell en een vakantie om van te genieten.
Duurzaam
Exclusieve vakantiewoning Anni
Exclusief vakantieappartement met vorstelijke flair, aan de Moezelpromenade in Zell. Ontbijten op het grote balkon, deels overdekt met romantisch uitzicht op het water.
Vakantiewoning met Moezelzicht
Duik in de natuur, boek nu. Rustig vakantieappartement aan de romantische Moezel. Parkeerplaats en Wifi inbegrepen. Optimaal voor thuiswerken. Zonder servicekosten.
Duurzaam
Individueel vakantiehuis met een fantastisch uitzicht over de Moezel.
Villa 2 is in 2021 volledig gerenoveerd en omgebouwd tot een luxe vakantiewoning met een groot balkon en een eigen sauna. De oude stad en restaurants zijn op loopafstand.
Vakantiewoning Terrazza - Balkon
Liefdevol ingericht appartement met balkon en uitzicht op kasteel Metternich, kindvriendelijke inrichting, extra tv in de slaapkamer, boxspringbed, honden welkom!
4 sterren vakantiewoning LOGE 1
Wow, wat een uitzicht! Genieten met een betoverend uitzicht op de Moezel, ontbijten op het grote Moezelbalkon en daarna ontspannen op de zonnebedden en naar de schepen kijken..
De vakantiewoning bevindt zich op de begane grond van een voormalig wijnbouwershuis.
Duurzaam
"Vrijstaand, romantisch vakantiehuis aan de Moezel" in Cochem, 50m², max. 2 personen