Vakantieappartementen en huizen in Moezel - Saar
Comfortabel vakantiehuis met sauna biedt een ontspannende vakantie. Prachtig gelegen op het Moezelplateau, omgeven door de golfbaan.
Bernkastel Moezel/Kasteelzicht-Fewos
8 vakantiewoningen met balkon of terras met prachtig uitzicht op het kasteel ('s avonds verlicht) voor 2 tot 8 personen
Duurzaam
Aankomen, zich op zijn gemak voelen, ademhalen - Uw vakantieappartement in Zell aan de Moezel Een plek om te ontspannen en te genieten: stijlvol, rustig gelegen en met alle comfort voor onvergetelijke dagen.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zell (Mosel)
U woont direct aan de oever van de Moezel, natuurlijk met een balkon aan de Moezel! Ontspan helemaal alleen en privé in het eigen overdekte zwembad met sauna, stoombad en solarium - zonder extra kosten!
30% Last minute 28-06-2026 - 13-07-2026
NIEUW VAKANTIEHUIS-SOUTHERN FLAIR ONTMOET STIJLVOLLE ELEGANTIE IN EEN GROTE LANDELIJKE VILLA. VAKANTIE IN EEN EXCLUSIEVE AMBIANCE MET VEEL COMFORT EN GEZONDE ONTSPANNING - MIDDEN IN EEN GROENE OASE!
Zeer duurzaam
5% Actie 28-06-2026 - 19-07-2026
Gezinsvakantie aan de Moezel . Vakantiehuis Birgit in Mülheim/Mosel is ideaal voor een vakantie met kinderen. Op het gazon, dat grenst aan het terras, kunnen kinderen zich uitleven
Met uitzicht op de Collis, de oude stad en het Moeselpanorama, garandeert het appartement Collis een romantische vakantie aan de Moezel in Zell en een vakantie om van te genieten.
Duurzaam
Ferienwohnung an der Mosel/am Moselradweg - App 02 - Alt Müstert
Alt Müstert - vakantiehuis met 3 aparte vakantiewoningen in Piesport aan de oever van de Moezel / Moezel fietsroute tussen Trier en Bernkastel-Kues.
Duurzaam
Vakantiewoning Terrazza - Balkon
Liefdevol ingericht appartement met balkon en uitzicht op kasteel Metternich, kindvriendelijke inrichting, extra tv in de slaapkamer, boxspringbed, honden welkom!
Vakantieappartement "Butterfly" in Moezel-Saar, 70 m² voor maximaal 4 personen.
Ferienwohnung Melba in Traben-Trarbach, 75m², plaats voor 2 personen (kortstondig voor 3), 4 kamers. Eigen tuin! Zeer goede aansluiting op het OV!
Zeer duurzaam
Het leven op de rivier. In de vakantiewoning Moselschleife kunt u genieten van het uitzicht op het water en de wijngaarden. De voetgangerszone van Zell bereikt u in enkele minuten te voet.
Vakantiewoning met Moezelzicht
Dompel uzelf onder in de natuur, boek nu. Rustig vakantieappartement aan de romantische Moezel Wifi
Duurzaam
klein huisje voor 2 personen in het stadscentrum, privéparkeerplaats bij te boeken
Huis Belvedere in Holzerath, aan de bosrand in eenzame ligging met panoramisch uitzicht.
Duurzaam
Vakantiehuis Weyerhof met stijl, Moezel
Romantische cottage in landhuisstijl, grote tuin, barbecue en tuinmeubelen, 2 fietsen. Bij Koblenz. Pure rust en ontspanning !
Ferien- und Wellnessweingut Bienert
Vakantie + Wellness Wijngoed Bienert Zell-Mosel 60m² + terras met uitzicht op de Moezel, 3 kamers, bad, maximaal 2-3 personen, huisdieren op aanvraag.
Exclusieve vakantiewoning Anni
Exclusief vakantieappartement met vorstelijke flair, aan de Moezelpromenade in Zell. Ontbijten op het grote balkon, deels overdekt met romantisch uitzicht op het water.
Goed geslapen in het luxe vakantiehuis Inselblick met een dromerig uitzicht op de Moezel vanuit uw bed. Een plek om uit te rusten met een balkon in een adembenemend mooi landschap in de buurt van de oude stad Zell.
Lichte, gelijkvloerse vakantiewoning met aparte ingang in de buurt van de Romeinse stad Trier. Rust en ontspanning op een prachtige hoogte
3 vakantiewoningen in het vakantiehuis Pellio-Mayer in Zell Kaimt aan de Moezel met balkon en uitzicht op de Moezel. Appartement 8 met 2 slaapkamers voor 2-4 personen. Appartement 6 is boekbaar vanaf 1 nacht
Hist.Weinbauschule Fewo Prinzenkopf
3 vakantiewoningen met balkon en uitzicht op de Moezel. Privéparkeerplaats direct bij het huis.
Duurzaam
Vakantieappartement Josefin in Pellingem, slechts 7 km van Trier verwijderd, op een rustige hooggelegen locatie met panoramisch uitzicht op de natuur, met 66 m² woonoppervlak voor 2 personen. Slechts 7 km tot Trier.
Zeer duurzaam
4 sterren vakantiewoning LOGE 1
Wow, wat een uitzicht! Genieten met een betoverend uitzicht op de Moezel, ontbijten op het grote Moezelbalkon en daarna ontspannen op de zonnebedden en naar de schepen kijken..
Moselflair met waterview in Zell
De glazen reling geeft je bijna het gevoel op een schip te zitten. Geniet van het zonneterras met uitzicht op het water in het appartement Moselflair zeer dicht bij de Moezel.