3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Großzerlang
Vakantiehuis Pälitzsee, Huis 10
Zee-liefde & Bos-charme! Slechts 100m naar het meer/bos. Sauna, haard, waterbed, 3 slaapkamers, 2 badkamers, ingerichte keuken. Midden in het niets!
Duurzaam
5% Actie 06-06-2026 - 20-06-2026
Vakantiehuis 12 aan het meer in Rheinsberg: 46 m², 3 kamers, voor maximaal 4 personen – direct aan het water!
5% Last minute 11-05-2026 - 01-06-2026
Vuur, zwemmen, vissen, fietsen
Blokhut aan het meer voor 4 personen, huis nr. 6
Accommodaties in de buurt van Großzerlang
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Vakantie aan het Pälitzmeer
Modern, volledig uitgerust, 6 personen, midden in de natuur, direct aan het water, zwemsteiger aanwezig
5% Actie 02-06-2026 - 20-06-2026
Vakantiehuis Helene - direct aan het meer
Modern en comfortabel ingericht vakantiehuis met directe toegang tot het meer op een ruim terrein midden in de prachtige natuur van het Mecklenburgse merengebied.
Zeer duurzaam
Bungalow in Pälitzhof aan de Pälitzsee in rustige ligging
Natuurbeleving in Mecklenburg -2
Vakantiehuis "Natuurbeleving in Mecklenburg - Bungalow 2" in het Mecklenburgs merengebied, 60m², voor 4 personen, 2 kamers.
Natuererlebnis in Mecklenburg - Bungalow 4
Vakantiehuis "Natuurbeleving in Mecklenburg - Bungalow 4" in het Mecklenburgs merengebied, 80m², 3 kamers, max. 6 personen.
Natuurbeleving in Mecklenburg - 3
Vakantiehuis "Natuurbeleving in Mecklenburg - Bungalow 3" in het Mecklenburgs merengebied, 50m², 2 kamers, max. 4 personen.
Ferienhaus Spreu in Kleinzerlang: 75 m² woonoppervlak, 1 kamer, plaats voor maximaal 4 personen.
Ferienpark Pelzkuhl Sommerland
Het vakantiehuis "Sommerland" is een massief gezellige bungalow aan de Großer Pälitzsee met gratis gebruik van roeiboten, fietsen en kano's
Ons vakantiehuis "Südland" is een houten bungalow in het vakantiepark Pelzkuhl aan de Großer Pälitzsee met gratis gebruik van roeiboten, fietsen en kano's
Onze vakantiewoningen liggen direct in het vakantiepark Pelzkuhl aan de Großer Pälitzsee. Het gebruik van roeiboten, fietsen en kano's is gratis.
Welkom in het paradijs, weinig mensen en veel rust, water inbegrepen
12% Last minute 13-05-2026 - 21-05-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Canow
Welkom in het paradijs, weinig mensen en veel rust, energie en water inbegrepen, open haard en sauna. Super comfortabel: extra WC op de bovenverdieping
Duurzaam
3 huizen Tulp / Roos / Dahlia direct aan de oever van de Canower See in het hart van de Mecklenburgse Kleinseenplatte. U kunt ons ook bereiken op
Vakantiehuis 02 aan de Labussee in Canow
Vakantiehuis op eigen grondstuk aan de rand van het dorp Canow tussen Canower See en Labussee in het Mecklenburgse merengebied
Zeer duurzaam
Een vakantie-idylle in Strasen in het Mecklenburgse merengebied