6 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Hohenkirchen
Vakantiehuis "Anker" aan het strand van de Oostzee
Slechts 100 m van het strand * Gezellig vakantiehuis aan het Oostzeestrand * Gemoderniseerd in 2020 * Hoogwaardige inrichting * Terras op het zuiden * Minigolf * Kinderen welkom
Accommodaties in de buurt van Hohenkirchen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Natuurvakantie in een gezellig vakantiehuis met een mooi terras op het zuiden, waar u in alle rust kunt vertoeven + uw ziel kunt laten bungelen en kunt "ontstressen".
Natuurvakantie in een gezellig vakantiehuis met een mooi terras op het zuiden, waar u in alle rust kunt vertoeven, tot rust kunt komen en kunt "ontschakelen".
Mooie landelijke vakantiewoning (DH) niet ver van de badplaats Boltenhagen biedt plaats aan 4 personen op een omheind perceel van 1500 m², op slechts ca. 800m van het strand.
Natuurvakantie in een gezellig vakantiehuis met een mooi terras op het zuiden, waar u in alle rust kunt vertoeven, uw ziel kunt laten bungelen en kunt onthaasten.
Huis Münster direct aan de Oostzee
Haus Münster - Vakantiehuis direct aan de Oostzee, strand in 250 meter, huisdieren zijn toegestaan op aanvraag beneden. Huisdieren toegestaan op aanvraag beneden. Twee appartementen van 60m².
Vakantieappartement Gutshaus Santow in Grevesmühlen OT Santow, 57m², max. 2 personen, 1 kamer.
Idyllisch en rustig gelegen vakantiehuis in het vakantiedorp Boltenhagen - direct aan het natuurreservaat en slechts ca. 400 m naar het kuurstrand - incl. W-lan
kleine gezellige vakantiewoning, oud vakwerk met verse leemstuc maken deze flat bijzonder,terras met barbecue, grote tuin met oude fruitbomen, ca. 800m naar het strand
Huis in gezellige stijl, gezinsvriendelijk, met sauna & open haard, prachtige grote groene tuin en slechts 500m naar het strand!
Supergezellig vakantieappartement "Zeepkist"
Vakantiewoning in de kleine schuur
Zeer rustig en idyllisch gelegen vakantiewoning direct aan het vogel- en natuurreservaat Dambecker Seen | W-LAN, terras, paarden op de boerderij | 15 km naar de Oostzee, naar Wismar + Schwerin
Klein vakwerkhuisje aan de Salzhaff
Het kleine vakwerkhuisje (ideaal voor hondenbezitters) is rustig gelegen in een idyllisch vakantiecomplex. Het huis is volledig omheind en biedt pure ontspanning.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Boiensdorf
20% Actie 23-10-2026 - 16-11-2026
Rustig gelegen vakantie op de boerderij | bij het meer van Schwerin | WLAN, parkeerplaats, grote tuin | Tussen Schwerin (18 km) en Wismar aan de Oostzee (14 km)
Geweldige ligging aan natuurgebied | tuin | speeltuin | terras op het zuiden | houtkachel & vloerverwarming | wasmachine & vaatwasser | speelkamer | roeiboot | zeer gezinsvriendelijk