1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw vakantie aan het meer in Kempten
The City Suite im Herzen von Kempten
City Suite: Vakantiewoning in het hart van Kempten, 110 m², 4 personen, 1 kamer, in de prachtige Allgäu.
Accommodaties in de buurt van Kempten
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Haus Ludi is een woonhuis met 3 verdiepingen in landelijke Alpenstijl. De rustige ligging met binnenplaats en tuin is ideaal voor 1 tot max. 2 gezinnen. De kelder wordt het hele jaar door verhuurd.
Moderne 3,5 kamer flat drempelvrij
Het drempelvrije appartement is geschikt voor 2-6 personen en heeft 2 slaapkamers en een woon-/keukengedeelte. Elke kamer heeft satelliet-tv en vloerverwarming.
De suite Panoramablick beslaat twee verdiepingen en biedt met zijn 3 slaapkamers en 2 slaapbanken plaats aan 6-10 gasten.
De flat is onlangs gerenoveerd en uitgerust met de nieuwste technologie en nieuw meubilair. De perfecte plek om te ontspannen en samen tijd door te brengen.
Ruim 10-kamer vakantiehuis, geweldig uitzicht op tuin en bergen, Zugspitze en kasteel Neuschwanstein, 10-15 personen
Het vakantiehuis is een aparte twee-onder-een-kap woning van 115m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote tuin - voor 2-6 personen vanaf 4 dagen - ideaal voor gezinnen, kleine groepen, stellen.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Ambiente Wertach
U wilt het modern en toch een beetje gezellig en traditioneel? Modern design gaat samen met traditionele charme, geurig hout zorgt voor warmte en comfort.
We zijn erg blij u te mogen verwelkomen! Laat de dagelijkse beslommeringen achter u en geniet van de rust en schoonheid van de natuur om u heen.
Zeer duurzaam
We verheugen ons er zeer op om u te verwelkomen! Laat het dagelijkse leven achter u en geniet van de rust en schoonheid van de natuur die u omringt.
Zeer duurzaam
Naturchalet Allgäu: Vakantiehuis in Rettenberg, 180m², 9 personen, 4 kamers.
Bijzonder duurzaam
Heerlijke gezellige appartementen met panoramisch uitzicht, terras/balkon, Smart-TV, WiFi, zwembad, sauna, fitness, rustige locatie. Honden zijn van harte welkom.
Bijzonder duurzaam
Direct op de berg/SEE/chimney Nesselwang
Beste gasten, in ons vakantiehuis hopen we U zult zich hopelijk echt op uw gemak voelen in ons vakantiehuis, want het heeft alles wat u nodig heeft en nog veel meer. Tot dan De familie Toewe
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gästehaus Annabell in Nesselwang, Allgäu, 45m² voor maximaal 4 personen, 1 kamer.
Zeer duurzaam
Gezellige vakantiewoning in een houten huis in de Allgäu met prachtig balkon
Gezellig, ruim vakantiehuis met balkon, 2 terrassen en tuin 4 slaapkamers en 2 badkamers Grote woonkamer met eethoek Open haard kamer Keuken Gratis WLAN