74 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in de Lüneburger Heide
Een warm welkom Het kleine maar leuke vakantiehuis biedt genoeg ruimte voor 4 gasten en heeft 2 slaapkamers, 1 ruimtebesparende trap, 1 badkamer, 1 keuken en 1 woonkamer.
Duurzaam
Vakantiehuis Visselheide, Sauna, Hottub / Bubbelbad, Ruimte voor tot 13 personen.
Comfortabel vakantiehuis 145m², dicht bij het bos, drie slaapkamers met TV, woonkamer met houtkachel en 60" TV, lux. Badkamer, terras, eigen tuin, barbecue, parkeerplaats, WLAN
Het vakantieappartement is centraal maar toch rustig gelegen met een fantastisch uitzicht op het groen. Met 64 m² biedt het alle comfort voor 2 volwassenen, inclusief een prachtige serre en een grote woonkamer.
Vakantiehuis Lüneburg centraal gelegen
ecologisch gerenoveerd vakantiehuis ingericht naar een hoge standaard in 2017. Houtkachel, muurverwarming van klei, binnenplaats met terras en barbecue. Zeer centraal gelegen.
"Die Schöne vom Lande" im Haus Tusculum
Vakantiewoning 'Die Schöne vom Lande' in Müden Örtze, 65 m², 2 kamers, max. 2 personen.
Duurzaam
Gezellige heidebungalow -4 pers.
Heidehuisje voor maximaal vier personen op een omheind, bijna natuurlijk bosperceel Absoluut rustig in een doodlopende straat aan de rand van het dorp. Huisdieren mogelijk.
Duurzaam
Vakantiehuis bij Soltau in een kindvriendelijke omgeving op een uitzonderlijke locatie: idyllische ligging aan de rand van het bos direct aan het eigen meer, alleen bereikbaar via een eigen pad
"Die kleine Schwester" im Haus Tusculum
Vakantiewoning "De kleine zus" in huis Tusculum, Müden Örtze, Lüneburger Heide, plaats voor 2 op 50m².
Duurzaam
Met een fantastisch uitzicht op het platteland en de historische watermolen van Holxen biedt de vakantiewoning Mühlenblick in het centrum van Holxen ongeveer 90 m² ruimte voor maximaal 4 personen.
Duurzaam
De vakantiewoning in het Haus am Wald biedt alles voor een ontspannen vakantie op een oppervlakte van ca. 40m² en met een grote tuin.
Duurzaam
Het vakantiehuis is zeer gezellig en liefdevol ingericht en nodigt uit tot ontspanning en plezier. Het huis is geschikt voor maximaal 6 personen.
"Am Apfelbaum" im Haus Tusculum
Vakantieappartement 'Am Apfelbaum' - in huis Tusculum, Müden Örtze, Lüneburger Heide, 50 m², 2 pers., woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer, groot terras met uitzicht op de tuin.
Duurzaam
Een ruim vakantiehuis met home cinema systeem, gezellige open haard en grote natuurlijke tuin wacht op u!
Bijzonder duurzaam
Herdershuis op de Limbeck Farm
Geniet van de gouden novembermaand onder eeuwenoude eiken en beuken. De herderswoning ligt op een prachtige romantische heideboerderij en is 120m² groot.
Klein kindvriendelijk vakantiehuis, Heidepark, Vogelpark Walsrode, Serengeti Park Hodenhagen, vakantie, Lüneburger Heide, wandelen, fietsen tot 5 personen
Een gezellige gelijkvloerse vakantiewoning in een rustige woonstraat met zitplaatsen op het zuiden richting de grote tuin.
Zeer duurzaam
Pas gerenoveerde vakantiewoning (120m²) met sauna op 1000m² grondstuk voor 4 pers. in het merengebied "Meißendorfer Teiche" in het natuurgebied Südheide voor een rustige of actieve vakantie.
Onze FH ligt in Schneverdingen, in het hart van de Lüneburger Heide aan het natuurgebied - een ideaal uitgangspunt voor wandelingen, fietstochten en talloze vrijetijdsactiviteiten.
Zeer duurzaam
Natuur en cultuur! Geniet van de rust te midden van oude fruitrassen, tussen het handweven en de schapenkaasmakerij. Gezellig vakantiehuis voor 2-4 personen in Garze.
Lichtovergoten studiowoning om je goed te voelen in het natuurpark Lüneburger Heide. Perfect om te ontspannen, wandelen en fietsen. De Bossard kunstsite, Hamburg & Lüneburg zijn gemakkelijk te bereiken
Zeer duurzaam
"Er was eens een huisje verborgen in een bos..." Wilt u uw volgende Heidevakantie ook als een sprookje laten klinken?
Duurzaam