4 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Sulzberg
Feel-good flat in de Oberallgäu aan de Rottachsee
Accommodaties in de buurt van Sulzberg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ruim 10-kamer vakantiehuis, geweldig uitzicht op tuin en bergen, Zugspitze en kasteel Neuschwanstein, 10-15 personen
The City Suite im Herzen von Kempten
City Suite: Vakantiewoning in het hart van Kempten, 110 m², 4 personen, 1 kamer, in de prachtige Allgäu.
Vakantiewoning Ambiente Wertach
U wilt het modern en toch een beetje gezellig en traditioneel? Modern design gaat samen met traditionele charme, geurig hout zorgt voor warmte en comfort.
Het vakantiehuis is een aparte twee-onder-een-kap woning van 115m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote tuin - voor 2-6 personen vanaf 4 dagen - ideaal voor gezinnen, kleine groepen, stellen.
Zeer duurzaam
We zijn erg blij u te mogen verwelkomen! Laat de dagelijkse beslommeringen achter u en geniet van de rust en schoonheid van de natuur om u heen.
Zeer duurzaam
We verheugen ons er zeer op om u te verwelkomen! Laat het dagelijkse leven achter u en geniet van de rust en schoonheid van de natuur die u omringt.
Zeer duurzaam
Haus Ludi is een woonhuis met 3 verdiepingen in landelijke Alpenstijl. De rustige ligging met binnenplaats en tuin is ideaal voor 1 tot max. 2 gezinnen. De kelder wordt het hele jaar door verhuurd.
Direct op de berg/SEE/chimney Nesselwang
Beste gasten, in ons vakantiehuis hopen we U zult zich hopelijk echt op uw gemak voelen in ons vakantiehuis, want het heeft alles wat u nodig heeft en nog veel meer. Tot dan De familie Toewe
Zeer duurzaam
Pension Alpenblick Ferienwohnung Mibbadinn
Allgäuer gezelligheid in een hoogwaardige woonatmosfeer en een prachtig bergpanorama
Zeer duurzaam
5% Actie 01-03-2026 - 31-03-2026
Pension Alpenblick Ferienwohnung Mi
Allgäuer gezelligheid in een hoogwaardige woonatmosfeer en een prachtig bergpanorama
Zeer duurzaam
5% Actie 01-03-2026 - 31-03-2026
Vakantieappartement Gästehaus Annabell in Nesselwang, Allgäu, 45m² voor maximaal 4 personen, 1 kamer.
Zeer duurzaam
Heerlijke gezellige appartementen met panoramisch uitzicht, terras/balkon, Smart-TV, WiFi, zwembad, sauna, fitness, rustige locatie. Honden zijn van harte welkom.
Bijzonder duurzaam
Bijzonder duurzaam
Gezellige vakantiewoning in een houten huis in de Allgäu met prachtig balkon
Liefdevol ingerichte vakantiewoning met prachtig uitzicht op de bergen, woon/slaapkamer, slaapkamer, keuken-woonkamer, badkamer, balkon.