2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Thanstein
Boerderij op één locatie; ook voor ruiters
Boerderij op één locatie; ook voor ruiters
Accommodaties in de buurt van Thanstein
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Romantikhütte "Blaumeise" in Stamsried, 45 m², max. 4 personen, 2 kamers.
Huis aan het meer met buitenwhirlpool
Vakantiehuis aan het meer met buitenwhirlpool*, boot** en 2 fietsen
Bayerischer Wald Ferienwohnung
Actieve & ontspannende vakantie, vakantiewoning met balkon, Perlsee-Silbersee- Drachensee
Vakantieappartement in Furth im Wald, Nationalpark Bayerischer Wald, 60m² voor 2 personen, 1 studio met keuken - slaapkamer - badkamer - kelder en tuingebruik.
Duurzaam
Luxe vakantiehuis in het Beierse Woud
Vakantiehuis met wellness aan de voet van de kasteelruïne Runding, 10 min naar de districtsstad Cham, landelijk gelegen, met fantastisch panoramisch uitzicht
Privé vakantiehuis. Omheinde tuin en eigen parkeerplaats. Servicekosten, eindschoonmaak en Wi-Fi inbegrepen. Bijzondere flair door open constructie tot aan het dak. Gelegen aan de rand.
-20% Korting 11-10-2025 - 20-10-2025
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis "hoamad af zeit" in Eschlkam, Bayern, 210 m², geschikt voor maximaal 9 personen, 5 kamers. Afgelegen locatie.
Duurzaam
Vakantiewoning MONIKA in Arrach, Beierse Woud, 75m², 2 kamers, max. 4 personen.
Vakantiewoning LISA in Arrach, Beierse Woud, 75m², 2 kamers, max. 4 personen.
Exclusieve houten blokhutten voor maximaal 8 personen in chaletstijl met een geweldige afgelegen ligging aan de rand van het bos en een prachtig uitzicht op de bergen
Onze exclusieve suite ligt in het hart van het Beierse Woud, direct aan het bos, aan de voet van de Kaitersberg (startpunt voor wandeltochten), op een rustige en zeer mooie zuidhelling.
Exclusieve houten blokhutten voor maximaal 8 personen in chaletstijl met een geweldige afgelegen ligging aan de rand van het bos en een prachtig uitzicht op de bergen
Zeer duurzaam
Wij bieden u een vakantiehuis voor maximaal 10 personen op een prachtige romantische en rustige locatie aan de rand van het bos aan de voet van de Kaitersberg.
Exclusieve chalets/houten blokhutten met open haard op een prachtige romantische locatie aan de rand van het bos met uitzicht op de Kaitersberg in het hart van het Beierse Woud.
Duurzaam