4 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie aan het meer in Westenschouwen
Gezellige vakantiewoning voor 4 personen, met strand en bos op loopafstand.
Op slechts een steenworp afstand van de duinen, het strand en boswachter Westerschouwen, dit gezellige vrijstaande vakantiewoning is voor 6 personen. Zonnige tuin (425 m2)!
Mooi huis voor 6 personen Rustige ligging, dicht bij de zee (700 m) en het bos. Zelf parkeren (2x), overdekt terras. 3 slaapkamers, twee van de top. Kinderstoel
Accommodaties in de buurt van Westenschouwen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Appartement in Westenschouwen Zeeland
Prachtig, volledig gerenoveerd vakantiehuis met houtkachel. Nieuwe, zeer smaakvolle inrichting, grote, omheinde tuin met overdekt terras, SMART TV met NETFLIX
De Weie in het centrum van Burgh-Haamstede
Het gezellige dorp, het bos en de Zeepeduinen liggen op slechts 1 minuut lopen. Strand in de buurt.
Zeer duurzaam
Gezellige vakantiewoning "La Bonette" met een omheinde tuin. 5 minuten lopen van het centrum, 15 minuten fietsen van het strand, SMART TV, 2 badkamers, WiFi
Mooi luxe appartement Duynzoom (2015) met een volledig omheinde tuin, een deel van een prachtige karakteristieke Zeeland appartement. Nabij het centrum en het strand!
Vakantiehuis Vroonzicht de Tuinen - plaats voor 4 personen, badkamer, apart toilet - in het levendige Renesse
't Ongerepte 56 - "De Zandbank"
Grenzend aan het prachtige duingebied van Renesse ligt deze nieuw ingerichte, vrijstaande vakantiebungalow. In de grote, zonnige tuin kunt u de hele dag genieten.
Gezellige vakantiebungalow aan de rand van het duingebied. In de grote tuin kunt u ongestoord genieten van het plattelandsleven van Zeeland. Ideaal voor iedereen die rust zoekt en van natuur houdt!
Grenzend aan het prachtige duingebied van Renesse ligt deze gezellige, vrijstaande vakantiebungalow. In de heerlijke tuin kunt u de hele dag genieten van het Zeeuwse buitenleven.
Prachtige vrijstaande 5- 6 personen appartement in een rustige familie park, op 10 minuten lopen van het Noordzeestrand. Max. 5 volwassenen en 1 kind. Een middelgrote hond toegestaan.
10% Actie 24-04-2026 - 01-05-2026
Private cottage voor 2 -3 personen. Tweepersoons slaapkamer. 350m² afgesloten tuinperceel in het rustige en goed onderhouden Little Horizon.
Dit gezellige vakantiehuis is rustig gelegen op Park Molenhoeve in Renesse, dicht bij het strand. De 2 badkamers bieden extra comfort. Het perfecte huis voor een vakantie aan zee!
Mooie, zeer smaakvol gerenoveerde bungalow, dicht bij het strand en de stad. Zonnige tuin. Groot terras met loungehoek. Satelliet TV (SMART TV met Netflix)
Dit gezellige vrijstaande vakantiehuis is erg rustig in het vakantiepark "De Bongerd" in Renesse. Grote, omheinde tuin, barbecue en een trampoline!
Dit nieuw ingerichte, vrijstaande bungalow ligt zeer rustig in het vakantiepark De Molenhoeve in Renesse. Grote, omheinde tuin!