15 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Passauer Land
75m² vakantiewoning Metzler Passau voor 4 personen met 1 slaapkamer in Passau.
Buiten zwembad, gezellig, schoon, keuken normaal uitgerust, 2 slaapkamers, kinderbed, bijzetbed. Ideaal voor zelfverzorgers. Bad- en handdoeken moeten worden meegebracht.
Zeer comfortabele premium vakantiewoning in het vakantiedorp met overdekt zwembad, buitenzwembad en sauna.
Duurzaam
Vakantiehuis Löwengrube in Passau, Beierse Woud, 100m² voor maximaal 5 personen, 2 kamers.
Vakantiewoning Waldblick Hauzenberg
Welkom in onze vakantiewoning Waldblick Hauzenberg met gezellig terras, rustig gelegen aan de rand van het bos. Zwembad, pool, sauna en speeltuin zijn beschikbaar voor onze gasten.
Het in 2023 gerenoveerde vakantiehuis ligt vlakbij het Beierse Woud en de Donau, aan de rand van het dorp. Het huis kan ook in zijn geheel worden geboekt (appartementen Milan en Beppo).
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Hauzenberg Blick
Aankomen, je goed voelen, genieten van je vakantie, in onze vakantiewoning ingericht met aandacht voor detail. Buitenzwembad, binnenzwembad en sauna zijn beschikbaar voor onze gasten.
Mooie, comfortabele 2-kamer vakantiewoning op een centrale, rustige locatie in Pocking, midden in de kuurdriehoek "Europa's grootste thermen- en golfresort" - in het Passau Land.
Duurzaam
4 * (DTV) Vakantiewoning Krämer
Gezellige vakantiewoning voor 2 personen aan de rand van het bos. Een prachtig natuurlijk zwemmeer met een zandstrand en een zontherme wachten op u voor een ontspannende vakantie.
Zeer duurzaam
Premium Appartement 8 Zwembad/Sauna
Comfortabele premium vakantiewoning in het vakantiedorp met zwembad, buitenbad en sauna.
Droomappartement met zwembad/sauna
Volledig gerenoveerde, comfortabele premium vakantiewoning in het vakantiedorp met zwembad, buitenbad en sauna.
Apartment Passau A/ Zentral / Parken / Wohlfühlen
Gezellig appartement in Passau, 32m², voor maximaal 4 personen met parkeerplaats en 3 minuten naar het centrum!
Bijzonder duurzaam
PA03 1 Zimmer-Wohnung in Passau
PA03 1-kamerappartement in Passau, 50m², max. 2 personen.
Top vakantiewoning direct bij Bad Birnbach, Füssing, Griesbach. Zeer comfortabel appartement van ca. 75 m². 2 aparte slaapkamers, serre, overdekt terras, garage