14 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Rab
Brand nieuwe, moderne en volledig uitgeruste appartement dat erfü al uw wensen u. Ons aanbod en we zullen ons best doen om uw vakantie onvergetelijk te maken
Duurzaam
Mooi en moderne appartementen, geschikt voor gezinnen met kinderen!
Twee appartementen met airconditioning voor 2 en 4 pers. SLECHTS 100 m van de zee, SAT-TV, parkeerplaats, bootligplaats. WLAN internet. Tuin, barbecueplaats. Rustige locatie. Eerste verdieping.
Appartementen Lopar - eerste rij
Tommy appartementen bieden comfortabele accommodatie op 100 meter van het zandstrand in Lopar op het eiland Rab. De accommodatie is geschikt voor een gezins- en fietsvriendelijke vakantie.
HANNI, voor 4 Pers. Uitzicht op de zee, WIFI
Zeer comfortabel appartement met lucht, risiege terras met oude stad, de haven en uitzicht op zee, tuin met barbecue. 2 slaapkamers, 3 douche-wc, woonkamer, eetkeuken. Strand 350 m.
Appartementen Lopar - eerste rij
De Tommy Apartments bieden comfortabele accommodatie op 100 meter van het zandstrand in Lopar op het eiland Rab. De accommodatie is voor een familievakantie.
VAKANTIEAPPARTEMENT LOVRO in Lopar, eiland Rab, Kroatië. Welkom! Ons huis is gelegen in het centrum van Lopar, ongeveer 350 m van het zandstrand.