0 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Schöllnach
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
- Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
- Controleer de spelling van de woorden
- Probeer verschillende trefwoorden
- Probeer meer algemene trefwoorden
Accommodaties in de buurt van Schöllnach
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhaus auf dem Ferienhof Haslinger
Vakantiehuis op de vakantieboerderij Haslinger in Winzer: 240 m², 6 kamers, plaats voor maximaal 12 personen.
Vakantiehuis Beierse Woud met zwembad & whirlpool – nieuwbouw 2026 – 6 personen
4 * (DTV) Vakantiewoning Krämer
Gezellige vakantiewoning voor 2 personen aan de rand van het bos. Een prachtig natuurlijk zwemmeer met een zandstrand en een zontherme wachten op u voor een ontspannende vakantie.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Waldblick ***** Thurmansbang Max. 3 tot 4 gasten - 75 m² woonoppervlak - 2 slaapkamers - 1 badkamer
Zeer duurzaam
Het in 2023 gerenoveerde vakantiehuis ligt vlakbij het Beierse Woud en de Donau, aan de rand van het dorp. Het huis kan ook in zijn geheel worden geboekt (appartementen Milan en Beppo).
Zeer duurzaam
Hackl's Vakantiehuis Sonnenwald
Modern ingerichte FH met wintertuin en ver uitzicht, een terras van 100 m² en een omheinde weide van ca. 600 m² (gaas, 1 m hoog). Honden zijn welkom. Alle gebruik
Zeer duurzaam
Vakantiehuis "Wiese"Ongestoorde vakantie in uw eigen huis, te midden van groene weiden met uitzicht op bergen, weiden en dalen.
Gezellig chalet in het hart van het Beierse Woud met terras en tuin voor exclusief gebruik Ideaal voor koppels, familie, wandelaars, bosfluisteraars, kenners of sporters
Zeer duurzaam
5% Actie 13-04-2026 - 28-04-2026
Massief blokhuis (80m²) met 2 slaapkamers, 1 woonkamer, keuken en badkamer, ca. 500 m² tuin. Met hi-speed wifi ideaal geschikt als homeoffice of workation.
Zeer duurzaam
Ervaar de rust in het vakantiehuis "Ferien im Kühbergstadl" voor twee in Bischofsmais.
Bijzonder duurzaam
75m² vakantiewoning Metzler Passau voor 4 personen met 1 slaapkamer in Passau.
Apartment Passau A/ Zentral / Parken / Wohlfühlen
Gezellig appartement in Passau, 32m², voor maximaal 4 personen met parkeerplaats en 3 minuten naar het centrum!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Löwengrube in Passau, Beierse Woud, 100m² voor maximaal 5 personen, 2 kamers.
Vakantieapp. in Zwiesel: 44 m², 2 kam., 2 badk.; plaats voor tot 4 personen. Zwembad/sauna/parkeerplaats/wifi
Ferienwohnung Waldkirchen | Penthouse
Vakantieappartement Beierse Woud – Luxe, rust & natuurgenot in Waldkirchen
Bijzonder duurzaam
Favoriete regio's en locaties in voor jouw Stedenreizen in Schöllnach
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Reisinspiratie in je inbox