51 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor je citytrip in Zandvoort
Luxe Kamer 18m2 met badkamer (vloerverwarming), mini-bar en koffie en thee Benötigkeiten en een terras Tussen de watertoren en het casino; ongeveer 100 meter van het strand.
***Vrijstaande huis/ ideaal gelegen/ 2 min. van het strand/ zonnenterras /optioneel parkeren/ gratis WIFI ***
Villa Alexander: stijlvol en luxueus 6 personen
Duurzaam
SEA MORE beschikt over twee luxe kamers met zeezicht, op 50m afstand van het strand. Het treinstation, het centrum, Circuit Park Zandvoort en de duinen zijn alle op loopafstand.
Zeer duurzaam
SEA MORE Kamer-Balkon met Zeezicht
SEA MORE beschikt over twee luxe kamers met zeezicht op 50m afstand van het strand. Het treinstation, het centrum, Circuit Park Zandvoort en de duinen zijn op loopafstand.
Zeer duurzaam
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2- en/of 2-3 persoons vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort AANBOD tot 12-10: 5% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Moderne flat met eigen tuin. Airconditioning. Gezinnen 2+2/3. Vaatwasser, wasmachine. Laadstation EV. Duinen en strand. Gratis parkeren.
Wees welkom in dit vakantiehuis met klasse. Dit prachtige huis is met liefde ingericht, met aandacht voor de oude details. ** Met gratis parkeerplaats**
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Schattige romantische Studio's en (tuin) -Apartments,
Zee en Z0 - 2 Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylde 3 kamer appartement.
Zee en Zo - One Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylede tweekamer appartement.
Mooi 4-persoons appartement met balkon, uitzicht op onze ruime tuin. Ook mogelijk voor 2-3 personen. Aanbieding tot 12-10: 10% korting, gratis huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Mooi ruim vakantiehuis voor 4-5 personen. Mooie ligging aan de rand van de duinen in Zandvoort
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Modern appartement nabij strand en centrum
Duurzaam
@54 *Luxe Wohnung mit frei Parken*
@54 *Luxe appartement met gratis parkeren* in Zandvoort: 37m², 2 kamers, ruimte voor 4 personen en gratis parkeren.
Duurzaam
Meijer Zandvoort 2 pers.appartement
Mooie 2 en/of 2-3 personen vakantiewoningen op een prachtige en rustige locatie in Zandvoort. AANBIEDING tot 12-10 5% korting, gratis gebruik huurfiets, fles wijn bij aankomst.
Familiehuis Grote Tuin & Veranda
Heerlijk groot vakantiehuis, met ruime tuin en fijne veranda.
Onze Studio bevind zich op de 2e verdieping en heeft eigen douche, toilet en keuken. Een prachtig uitzicht over het hele dorp.
Reumann Vakantiewoningen Schelp 12
Gezellig familieappartement met* eigen terras* en gratis parkeergelegenheid* (max. 4 pers.)
B & B Coco-2, Logies, ontbijt kan
Klein B&B het zal u aan niets ontbreken. Gastvrij, vriendelijkheid en klantgericht. Klein Hondje is na overleg akkoord, lekker genieten van het Strand Parkeerplaats €12,50 p.d
Appartement Appartementen Zandvoort
Appartement centrum / strand