Hoe duur is een vakantiewoning in Poreč?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 151 € voor één nacht.
Moderne appartement op de begane grond met directe toegang tot de tuin en een omheind terras.
Vakantiehuis met zwembad, vlakbij de zee en het centrum van de stad, binnenplaats, omringd door groen en biedt de rust en privacy. Huisdieren welkom!
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Fewo Felix, 75 m2 met 2 slaapkamers, woonkamer, voor 2-5 pers. gratis wifi, 2 airconditioning, verwarmd zwembad, whirlpool, barbecue, tuin, parkeerplaats, slechts 5 min/auto naar het strand en centrum Porec.
Vakantiehuis Sunnyside in Poreč: 170 m², 6 personen, 4 kamers, ruim en gezellig.
Huis-Bungalow Tuin met zwembad,Porec
Huis-bungalow voor 4 personen, 1 badkamer, airconditioning, gemeenschappelijk zwembad, parkeerplaats, gratis wifi, overdekte barbecue, tuin met speeltuin, slechts 5 min. met de auto naar het strand
Kindvriendelijke bungalow, 50 m2 met 2 slaapkamers, voor 2-5 personen. welkom gratis WiFi, airconditioning, zwembad, barbecue, tuin, parking, hond, op slechts 5 min. met de auto naar het strand en het centrum
Comfortabele villa met zwembad en omheinde tuin met 4 slaapkamers in de buurt van Poreč.
Appartementen met zout water - zwembad voor 4-7 personen in Porec met eigen parkeerplaats in gesperte Hoff.
Zelena Laguna Premium Stacaravan
Kleine, charmante huizen, onze stacaravans zijn gelegen in Zelena Laguna Porec!
Villa Mare Exclusive mit Meerblick
-5% Korting 28-03-2026 - 23-10-2026
Modern appartement met zwembad op 700 meter van het strand voor 4 personen
In een rustige locatie 8 Comfortabele Kinderfreundli ca 58-60 m2 Bungalows voor 2- 5 personen met zoutwaterzwembad in Porec, Istrië, Kroatië. Slechts 5 minuten naar Austo strand.
Nieuw modern vakantiehuis met zwembad in Istrië, 4 slaapkamers, 5 badkamers, zwembad. Wi-fi, ...
Ferienhaus Carla mit schönem Garten
Vakantiehuis Carla in Poreč, Istrië voor 2-4 personen met een mooie tuin, barbecue, ligstoelen, op 10 minuten loopafstand van het stadscentrum en het strand, huisdieren zijn welkom.
-5% Korting 28-03-2026 - 23-10-2026
Villa met privé zwembad tot 9 personen bij Porec
Appartement Casa Dora in Poreč, Istrië: 80m² bewoonbare oppervlakte, 5 personen, 3 kamers, privé zwembad.
Villa met 4 slaapkamers en een grote groene tuin met barbecue, 1500m van de zee en de stranden!
House Anamaria in de buurt van het strand
6-7 personen, gelegen nieuw en modern, rustig, air-conditioning, WiFi en een parkeerplaats, tuin met barbecue
-5% Korting 28-03-2026 - 23-10-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 124€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 215€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 68% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
november - slechts 14% vrij
132€ voor 13 dec. - 20 dec.
149€ Jaarlijks gemiddelde
42% voor 13 dec. - 20 dec.
44% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 151 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 46 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Poreč raden wij de vakantieverblijven Stimac, Zelena Laguna Premium Stacaravan en Felix met verwarmd zwembad aan.
In Poreč zijn er 233 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.