Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 213 € voor één nacht.
Gezellige kleine huis voor de beste tijd van het jaar. Geschikt voor 4 personen, het is net buiten het dorp Vabriga met uitzicht op de olijf- en pijnbomen.
Charmante villa met 3 slaapkamers en zwembad
Familievilla met zwembad voor maximaal 8 personen. Geweldig voor degenen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie aan zee.
Zeer moderne villa met privé zoutwater hydro massage zwembad (40m2) en accommodatie voor maximaal 6 personen in 3 en-suite slaapkamers, perfect voor gezinnen of koppels.
Ferienhaus Carla mit schönem Garten
Vakantiehuis Carla in Poreč, Istrië voor 2-4 personen met een mooie tuin, barbecue, ligstoelen, op 10 minuten loopafstand van het stadscentrum en het strand, huisdieren zijn welkom.
5% Vroeg 30-01-2027 - 19-03-2027
Erstvermietung in 216: Villa Elizabet zoutwaterbad, uitzicht op zee en op een rustige locatie in Porec voor max. 8 personen.
4 BD villa met zwembad en extra grote tuin
Een 4-slaapkamerretraite voor maximaal 8 gasten in Centraal-Istrië. Geniet van stijlvolle woonruimtes, een volledig uitgeruste keuken en buitenvreugde met een groot zwembad, zithoe...
Villa met verwarmd zwembad bij Porec met 4 slaapkamers
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Visnjan
Nieuw verblijf in Višnjan, voor 6+2 gasten met zwembad, huisdiervriendelijk, dicht bij stranden
Villa Fiora is een modern toevluchtsoord in Vižinada met een 500 m² grote privétuin, zwembad, 3 slaapkamers, die tot 7 personen kunnen accommoderen.
Villa Gaya heeft 4 tweepersoonsslaapkamers, 4 badkamers en een slaapbank voor nog eens 2 personen Voor maximaal 10 personen.
Villa Mira 4 + 1 personen 106 m², grote tuin en zwembad, 2 slaapkamers, 2 doucheruimtes, airconditioning, terras, WiFi, zomerkeuken met BBQ, carport, in de buurt van Poreč
In een rustige locatie 8 Comfortabele Kinderfreundli ca 58-60 m2 Bungalows voor 2- 5 personen met zoutwaterzwembad in Porec, Istrië, Kroatië. Slechts 5 minuten naar Austo strand.
Romantische en luxe villa met zwembad voor maximaal 8 personen, op 9 km van Poreč 4 slaapkamers, voor 8 personen
Villa Casa Katharina mit Pool und wunderschönem Panoramablick
5% Actie 01-11-2026 - 31-12-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 44% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 12% vrij
181€ voor 07 nov. - 14 nov.
209€ Jaarlijks gemiddelde
19% voor 31 okt. - 07 nov.
27% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 213 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Funtana of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 64 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 505 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox