Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 191 € voor één nacht.
Traditie gekoppeld aan luxe: Casa Fiore Viola biedt net dat beetje extra met veel privacy! Jouw droomhuis voor 8 personen in de buurt van Porec.
15% Vroeg 31-03-2026 - 24-05-2026
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Charmante villa met 3 slaapkamers en zwembad ...
Villa met 3 slaapkamers en 4 badkamers met zwembad omgeven door een groene tuin
Mooie onlangs gerenoveerde stenen villa met zwembad in een idyllische en rustige omgeving!
Vakantiehuis Casa Mosaici met Biopool
Istrische stenen villa met Biopool, in de buurt van Porec, 2 slaapkamers, 1 badkamer, 1 gastentoilet, parking, airconditioning, WiFi, barbecue, mediterrane tuin met terras en een lounge, 2 fietsen
Villa Carolus-Luxurios Istrian Vila
Villa Carolus is een vijfkamer (536 m2) luxe villa voor 10 personen met verwarmd buitenzwembad, jacuzzi, sauna, ... op slechts 2 km van de afrit Višnjan
Zeer duurzaam
3 slaapkamers, 3 badkamers, privézwembad, barbecue, balkon met uitzicht op zee, parkeerplaats
Vakantiehuis met zwembad, vlakbij de zee en het centrum van de stad, binnenplaats, omringd door groen en biedt de rust en privacy. Huisdieren welkom!
Fewo Felix, 75 m2 met 2 slaapkamers, woonkamer, voor 2-5 pers. gratis wifi, 2 airconditioning, verwarmd zwembad, whirlpool, barbecue, tuin, parkeerplaats, slechts 5 min/auto naar het strand en centrum Porec.
Apartment with Balcony 1 KM from the Sea - 55m2
Tweekamerappartement op slechts 900 meter van de zee, met een comfortabele 55 vierkante meter, ideaal voor het onderbrengen van een gezin van maximaal 4 personen.
10% Actie 01-03-2026 - 31-12-2026
Villa Gaya heeft 4 tweepersoonsslaapkamers, 4 badkamers en een slaapbank voor nog eens 2 personen Voor maximaal 10 personen.
Kuća Sole met verwarmd zwembad
Prachtig huisje midden in de tuin, omgeven door groen, met twee zonnige, intieme terrassen met een zonnescherm.
Huis-Bungalow Tuin met zwembad,Porec
Huis-bungalow voor 4 personen, 1 badkamer, airconditioning, gemeenschappelijk zwembad, parkeerplaats, gratis wifi, overdekte barbecue, tuin met speeltuin, slechts 5 min. met de auto naar het strand
Villa Gloria al Padre in Kaštelir, Istrië, 180m², plaats voor 9 personen, 4 kamers.
Buitenpost, privé-zwembad, WiFi, balkon, terras, barbecue
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sveti Lovreč
Een toevluchtsoord van rust en elegantie in het hart van Istrië, omgeven door natuur
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Poreč
Ontdek een onlangs gerenoveerde rustieke villa met 2 slaapkamers nabij Višnjan, voorzien van een verwarmd zwembad, whirlpool en volledige airconditioning.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 261€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 64% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
januari - slechts 7% vrij
165€ voor 07 mrt. - 14 mrt.
186€ Jaarlijks gemiddelde
44% voor 28 feb. - 07 mrt.
37% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 191 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Diklici Visnjan of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 56 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 482 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Poreč, Sveti Lovreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox