Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 193 € voor één nacht.
Luxueuze Villa 4 * voor 8-10 personen in Istrië in Porec. In de buurt van de zee met zwembad, zomer keuken, whirlpool (), sauna, fitnessruimte, speeltuin voor de kinderen. Afgelegen. Omheind.
Zeer duurzaam
Moderne appartement op de begane grond met directe toegang tot de tuin en een omheind terras.
3 slaapkamers, 3 badkamers, privézwembad, barbecue, balkon met uitzicht op zee, parkeerplaats
Romantische en luxe villa met zwembad voor maximaal 8 personen, op 9 km van Poreč 4 slaapkamers, voor 8 personen
Volledig airconditioned Villa Spa voor maximaal 8 personen met uitzicht op zee
Villa Lavanda in Porec,Istrien
Villa Lavanda heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers en is daarmee geschikt voor maximaal 6 personen.
Charmant vakantiehuis met 4 slaapkamers voor maximaal 8 personen biedt privacy in het hart van Istrië.
Villa Casa Katharina mit Pool und wunderschönem Panoramablick
5% Actie 03-02-2026 - 10-07-2026
Villa met zwembad in Porec, 4-6 personen, rustige locatie, verzorgde tuin, honden toegestaan.
5% Actie 28-03-2026 - 03-07-2026
Modern, nieuw gebouwd vakantiehuis op een prachtige locatie met privézwembad en tuin in de buurt van de Lim Fjord in Istrië.
Luxe appartement, kindvriendelijke huisje in Porec aan zee. Pure ontspanning in Istrië aan de Adriatische Zee.
Kuća Sole met verwarmd zwembad
Prachtig huisje midden in de tuin, omgeven door groen, met twee zonnige, intieme terrassen met een zonnescherm.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 261€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 66% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 22% vrij
175€ voor 07 feb. - 14 feb.
186€ Jaarlijks gemiddelde
55% voor 07 feb. - 14 feb.
42% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 193 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Diklici Visnjan of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 57 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Oliveti.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 523 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Poreč, Sveti Lovreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!