Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 181 € voor één nacht.
Haus Sole met verwarmd zwembad
Prachtig huisje midden in de tuin, omgeven door groen, met twee zonnige, intieme terrassen met een zonnescherm.
18% Last minute 30-08-2026 - 31-08-2026
3 slaapkamers, 3 badkamers, privézwembad, barbecue, balkon met uitzicht op zee, parkeerplaats
Charmante villa met 3 slaapkamers en zwembad ...
Villa met 3 slaapkamers en 4 badkamers met zwembad omgeven door een groene tuin
Romantische en luxe villa met zwembad voor maximaal 8 personen, op 9 km van Poreč 4 slaapkamers, voor 8 personen
4 BD villa met zwembad en extra grote tuin
Een 4-slaapkamerretraite voor maximaal 8 gasten in Centraal-Istrië. Geniet van stijlvolle woonruimtes, een volledig uitgeruste keuken en buitenvreugde met een groot zwembad, zithoe...
Romantische en luxe villa met zwembad voor maximaal 8 personen, op 9 km van Poreč 4 slaapkamers, voor 8 personen
Zeer duurzaam
Villa Roza: Vakantiehuis in Sveti Lovreč, Istrië, 245 m² woonoppervlakte, 1 kamer, voor maximaal 12 personen.
Mooie Villa Rosa met 3 Slaapkamers en...
Familievilla met zwembad, zeer dicht bij Porec en zijn geweldige stranden. Villa is geschikt voor maximaal 5 personen en heeft alle comfort voor kleine groepen.
Prachtig ingericht vakantiehuis, charmant, vriendelijk en romantisch
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kaštelir
Moderne villa met privézwembad voor maximaal 8 + 2 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Visnjan
Nieuw verblijf in Višnjan, voor 6+2 gasten met zwembad, huisdiervriendelijk, dicht bij stranden
Huis-Bungalow Tuin met zwembad,Porec
2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken, eigen terras, verwarmd zwembad, parkeerplaats, barbecue
Moderne woning op de begane grond, omheind terras, barbecue, parkeerplaats, verwarmd zwembad
Betoverende villa met perfect uitzicht op zee en de allerbeste uitrusting. Groot zwembad 38m² Nieuw in 2023: Grill met zomerkeuken!
20% Last minute 12-09-2026 - 13-09-2026
Villa Karim, een geweldige accommodatie voor gezinnen met kinderen waar luxe en comfort samenkomen voor maximaal 8 gasten, huisdiervriendelijk en ruime parkeergelegenheid.
Villa met zwembad voor 6 personen, kinderspeelplaats, darts, tafeltennistafel, slechts 10 van Porec
5% Vroeg 28-11-2026 - 31-12-2026
Vakantiehuis Petra in Kastelir, Istrië – Uw droomvakantie met uitzicht op zee en wellness-oase op slechts 7 km van het strand en 11 km van de stad Porec.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
181€ voor 05 sep. - 12 sep.
165€ Jaarlijks gemiddelde
22% voor 29 aug. - 05 sep.
40% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 181 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Cervar of Poreč bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 60 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Vinoselo.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 526 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox