Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 181 € voor één nacht.
2 slaapkamers, woonkamer, keuken, 75 m2, terras, verwarmd zwembad, barbecue, parkeerplaats, wifi
HET APPARTEMENT BEVINDT ZICH OP DE TWEEDE VERDIEPING VAN HET GEBOUW MET 2 SLAAPKAMERS 2 BADKAMERS TERRAS LIFT 3 PARKEERPLAATSEN
Zeer duurzaam
Luxueuze Villa 4 * voor 8-10 personen in Istrië in Porec. In de buurt van de zee met zwembad, zomer keuken, whirlpool (), sauna, fitnessruimte, speeltuin voor de kinderen. Afgelegen. Omheind.
Zeer duurzaam
10% Last minute 12-09-2026 - 18-09-2026
Villa met zwembad, tot 8 personen, niet ver van Poreč, rustige locatie.
5% Actie 28-08-2026 - 23-10-2026
10% Actie 29-08-2026 - 31-08-2026
5% Actie 28-08-2026 - 23-10-2026
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Tar, Istrië: 230 m², 4 kamers, plaats voor maximaal 8 personen.
Duurzaam
Haus Sole met verwarmd zwembad
Prachtig huisje midden in de tuin, omgeven door groen, met twee zonnige, intieme terrassen met een zonnescherm.
18% Last minute 28-08-2026 - 31-08-2026
Vakantiehuis Sunnyside in Poreč: 170 m², 6 personen, 4 kamers, ruim en gezellig.
Romantische en luxe villa met zwembad voor maximaal 8 personen, op 9 km van Poreč 4 slaapkamers, voor 8 personen
Zeer duurzaam
In een rustige locatie 8 Comfortabele Kinderfreundli ca 58-60 m2 Bungalows voor 2- 5 personen met zoutwaterzwembad in Porec, Istrië, Kroatië. Slechts 5 minuten naar Austo strand.
Moderne woning op de begane grond, omheind terras, barbecue, parkeerplaats, verwarmd zwembad
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kaštelir
Moderne villa met privézwembad voor maximaal 8 + 2 personen.
Charmante villa met 3 slaapkamers en zwembad
Familievilla met zwembad voor maximaal 8 personen. Geweldig voor degenen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie aan zee.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Visnjan
Nieuw verblijf in Višnjan, voor 6+2 gasten met zwembad, huisdiervriendelijk, dicht bij stranden
Een oase van elegantie en comfort, 5 km van het strand, zwembadverwarming op aanvraag.
Villa Renata in de buurt van Porec
De ruime familievilla Renata heeft 2 verdiepingen van 212 m2 en een grote tuin van 700 m2. Het ligt op slechts 8 km van Poreč.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
212€ voor 29 aug. - 05 sep.
166€ Jaarlijks gemiddelde
22% voor 29 aug. - 05 sep.
40% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 181 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Cervar of Poreč bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 60 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Vinoselo.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 526 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox