Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 213 € voor één nacht.
Gezellige kleine huis voor de beste tijd van het jaar. Geschikt voor 4 personen, het is net buiten het dorp Vabriga met uitzicht op de olijf- en pijnbomen.
Vakantiehuis met zwembad voor 10 personen in Istrische stijl, 2 aparte eenheden, met panoramisch uitzicht
5% Vroeg 04-02-2027 - 30-04-2027
4 BD villa met zwembad en extra grote tuin
Een 4-slaapkamerretraite voor maximaal 8 gasten in Centraal-Istrië. Geniet van stijlvolle woonruimtes, een volledig uitgeruste keuken en buitenvreugde met een groot zwembad, zithoe...
Zeer moderne villa met privé zoutwater hydro massage zwembad (40m2) en accommodatie voor maximaal 6 personen in 3 en-suite slaapkamers, perfect voor gezinnen of koppels.
Charmante villa met 3 slaapkamers en zwembad ...
Villa met 3 slaapkamers en 4 badkamers met zwembad omgeven door een groene tuin
Buitengewone luxe met uitzicht op zee, ideaal voor de ontspanning van maximaal 10 personen. Vlakbij de bekendste Istrische bestemmingen biedt deze moderne villa alles wat nodig is voor een perfecte vakantie.
Moderne villa voor maximaal 8 personen met privézwembad, whirlpool en prachtig uitzicht op de Istris
Villa Frida op een rustige locatie
Charmant vakantiehuis voor alleengebruik met privé zwembad voor maximaal 6 personen.
Ferienhaus Carla mit schönem Garten
Vakantiehuis Carla in Poreč, Istrië voor 2-4 personen met een mooie tuin, barbecue, ligstoelen, op 10 minuten loopafstand van het stadscentrum en het strand, huisdieren zijn welkom.
5% Vroeg 04-02-2027 - 19-03-2027
Villa Roza: Vakantiehuis in Sveti Lovreč, Istrië, 245 m² woonoppervlakte, 1 kamer, voor maximaal 12 personen.
De villa nabij Poreč is de perfecte keuze voor een ontspannen gezinsvakantie met privé
Haus Sole met verwarmd zwembad
Prachtig huisje midden in de tuin, omgeven door groen, met twee zonnige, intieme terrassen met een zonnescherm.
Vakantiehuis met zwembad, vlakbij de zee en het centrum van de stad, binnenplaats, omringd door groen en biedt de rust en privacy. Huisdieren welkom!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 44% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 12% vrij
180€ voor 07 nov. - 14 nov.
211€ Jaarlijks gemiddelde
20% voor 07 nov. - 14 nov.
27% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 213 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Funtana of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 64 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 500 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox