Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 215 € voor één nacht.
Gezellige kleine huis voor de beste tijd van het jaar. Geschikt voor 4 personen, het is net buiten het dorp Vabriga met uitzicht op de olijf- en pijnbomen.
Beleef de droomvakantie in Villa Madora, een prachtig huis in het authentieke Istrische
Villa met zwembad in Porec, 4-6 personen, rustige locatie, verzorgde tuin, honden toegestaan.
5% Actie 22-10-2026 - 23-10-2026
Traditie gekoppeld aan luxe: Casa Fiore Viola biedt net dat beetje extra met veel privacy! Jouw droomhuis voor 8 personen in de buurt van Porec.
10% Last minute 22-10-2026 - 31-10-2026
Villa Angelina in Porec,Istrien
Prachtige villa met privézwembad op toplocatie.
15% Actie 22-10-2026 - 23-10-2026
Radovani - Pool & hohe Privatsphäre
Het vakantiehuis Radovani voor alleengebruik biedt rust, eenzaamheid en absolute privacy met een zwembad van 32 m!
5 slaapkamers, 4 badkamers, privézwembad, barbecue, 2 woonkamers, 2 keukens, tuinparkeerplaats, balkon, terras.
Buitengewone luxe met uitzicht op zee, ideaal voor de ontspanning van maximaal 10 personen. Vlakbij de bekendste Istrische bestemmingen biedt deze moderne villa alles wat nodig is voor een perfecte vakantie.
Villa Gaya heeft 4 tweepersoonsslaapkamers, 4 badkamers en een slaapbank voor nog eens 2 personen Voor maximaal 10 personen.
Villa Fiora is een modern toevluchtsoord in Vižinada met een 500 m² grote privétuin, zwembad, 3 slaapkamers, die tot 7 personen kunnen accommoderen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 51% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 12% vrij
182€ voor 24 okt. - 31 okt.
212€ Jaarlijks gemiddelde
46% voor 24 okt. - 31 okt.
26% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 215 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Funtana of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 65 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 489 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox