Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 191 € voor één nacht.
Mooie Villa Rosa met 3 Slaapkamers en...
Familievilla met zwembad, zeer dicht bij Porec en zijn geweldige stranden. Villa is geschikt voor maximaal 5 personen en heeft alle comfort voor kleine groepen.
Luxueuze Villa 4 * voor 8-10 personen in Istrië in Porec. In de buurt van de zee met zwembad, zomer keuken, whirlpool (), sauna, fitnessruimte, speeltuin voor de kinderen. Afgelegen. Omheind.
Zeer duurzaam
Villa Bellavista Poletti mit Pool
5% Actie 28-03-2026 - 10-07-2026
10% Actie 02-03-2026 - 30-12-2026
Villa Monsa in Mušalež, nabij Poreč, Istrië, met 215 m², voor 8 personen met 4 slaapkamers en 4 badkamers.
Villa Casa Katharina mit Pool und wunderschönem Panoramablick
5% Actie 02-03-2026 - 10-07-2026
Villa Mira 4 + 1 personen 106 m², grote tuin en zwembad, 2 slaapkamers, 2 doucheruimtes, airconditioning, terras, WiFi, zomerkeuken met BBQ, carport, in de buurt van Poreč
Villa Angelina in Porec,Istrien
Prachtige villa met privézwembad op toplocatie.
10% Actie 25-04-2026 - 10-07-2026
Vakantiehuis met zwembad in Porec / Istrië / Kroatië: 220 m², 10 personen, 5 kamers.
Holiday House Iris with Private Pool
Vakantiehuis voor 9 personen, privé zwembad, drie aparte wooneenheden, omheinde tuin, bij Poreč
Villa Karim, een geweldige accommodatie voor gezinnen met kinderen waar luxe en comfort samenkomen voor maximaal 8 gasten, huisdiervriendelijk en ruime parkeergelegenheid.
Fewo Felix, 75 m2 met 2 slaapkamers, woonkamer, voor 2-5 pers. gratis wifi, 2 airconditioning, verwarmd zwembad, whirlpool, barbecue, tuin, parkeerplaats, slechts 5 min/auto naar het strand en centrum Porec.
Charmante villa met 3 slaapkamers en zwembad
Familievilla met zwembad voor maximaal 8 personen. Geweldig voor degenen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie aan zee.
Kindvriendelijke bungalow, 50 m2 met 2 slaapkamers, voor 2-5 personen. welkom gratis WiFi, airconditioning, zwembad, barbecue, tuin, parking, hond, op slechts 5 min. met de auto naar het strand en het centrum
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 261€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 64% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
januari - slechts 14% vrij
165€ voor 07 mrt. - 14 mrt.
186€ Jaarlijks gemiddelde
46% voor 07 mrt. - 14 mrt.
36% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 191 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Diklici Visnjan of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 57 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 482 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Poreč, Sveti Lovreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox