Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 186 € voor één nacht.
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Vakantiehuis Sunnyside in Poreč: 170 m², 6 personen, 4 kamers, ruim en gezellig.
Villa Karim, een geweldige accommodatie voor gezinnen met kinderen waar luxe en comfort samenkomen voor maximaal 8 gasten, huisdiervriendelijk en ruime parkeergelegenheid.
Wunderschöne appartement met uitzicht op zee. Voor maximaal 6 personen. In Funtana zee.
4BD villa voor maximaal 8 personen met groot ...
Geniet van het toppunt van modern luxe leven: een toevluchtsoord waar u kunt ontspannen, entertainen en gekoesterde herinneringen kunt creëren.
Erstvermietung in 216: Villa Elizabet zoutwaterbad, uitzicht op zee en op een rustige locatie in Porec voor max. 8 personen.
Romantische en luxe villa met zwembad voor maximaal 8 personen, op 9 km van Poreč 4 slaapkamers, voor 8 personen
De prachtige Villa Ive met privézwembad biedt ruimte voor maximaal 12 personen.
10% Actie 23-06-2026 - 10-07-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Visnjan
Nieuw verblijf in Višnjan, voor 6+2 gasten met zwembad, huisdiervriendelijk, dicht bij stranden
Mooie Villa Rosa met 3 Slaapkamers en...
Familievilla met zwembad, zeer dicht bij Porec en zijn geweldige stranden. Villa is geschikt voor maximaal 5 personen en heeft alle comfort voor kleine groepen.
Villa met zwembad in Porec, 4-6 personen, rustige locatie, verzorgde tuin, honden toegestaan.
5% Actie 23-06-2026 - 03-07-2026
Villa Lavanda in Porec,Istrien
Villa Lavanda heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers en is daarmee geschikt voor maximaal 6 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Sveti Lovreč
Een toevluchtsoord van rust en elegantie in het hart van Istrië, omgeven door natuur
10% Actie 23-06-2026 - 26-06-2026
Villa Carolus-Luxurios Istrian Vila
Villa Carolus is een vijfkamer (536 m2) luxe villa voor 10 personen met verwarmd buitenzwembad, jacuzzi, sauna, ... op slechts 2 km van de afrit Višnjan
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 261€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
213€ voor 27 jun. - 04 jul.
182€ Jaarlijks gemiddelde
39% voor 27 jun. - 04 jul.
35% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 186 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Diklici Visnjan of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 56 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 542 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox