Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 192 € voor één nacht.
Moderne appartement op de begane grond met directe toegang tot de tuin en een omheind terras.
Villa Casa Katharina mit Pool und wunderschönem Panoramablick
5% Actie 08-03-2026 - 10-07-2026
Droom stenen huis met zwembad en een grote tuin voor 11 personen op een perfecte locatie
Traditie gekoppeld aan luxe: Casa Fiore Viola biedt net dat beetje extra met veel privacy! Jouw droomhuis voor 8 personen in de buurt van Porec.
15% Vroeg 07-04-2026 - 24-05-2026
Luxe en elegante 3BR Designer Villa met...
Ontdek een oase van rust en plezier in dit exclusieve huis, ingericht met designmeubilair van bekende wereldwijde merken.
Charmant vakantiehuis met 4 slaapkamers voor maximaal 8 personen biedt privacy in het hart van Istrië.
Modern vakantiehuis voor alleengebruik op toplocatie! Slechts 2 km van het strand en 4 km van de haven van Porec.
Villa Caruso in Vabriga, Istrië: Vakantiehuis met 215 m² woonoppervlak, 4 kamers, voor 7 personen. Oplevering van de woning in 2024.
Fewo Felix, 75 m2 met 2 slaapkamers, woonkamer, voor 2-5 pers. gratis wifi, 2 airconditioning, verwarmd zwembad, whirlpool, barbecue, tuin, parkeerplaats, slechts 5 min/auto naar het strand en centrum Porec.
Vakantiehuis Petra in Kastelir, Istrië – Uw droomvakantie met uitzicht op zee en wellness-oase op slechts 7 km van het strand en 11 km van de stad Porec.
Zeer mooi huis met kristalhelder zwembad, voor een onvergetelijke vakantie in het prachtige Kroatië.
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Vakantiehuis met zwembad, vlakbij de zee en het centrum van de stad, binnenplaats, omringd door groen en biedt de rust en privacy. Huisdieren welkom!
Villa Gloria al Padre in Kaštelir, Istrië, 180m², plaats voor 9 personen, 4 kamers.
Duurzaam
20% Actie 20-03-2026 - 20-04-2026
Villa met 4 slaapkamers en een grote groene tuin met barbecue, 1500m van de zee en de stranden!
Luxe appartement, kindvriendelijke huisje in Porec aan zee. Pure ontspanning in Istrië aan de Adriatische Zee.
Villa Karim, een geweldige accommodatie voor gezinnen met kinderen waar luxe en comfort samenkomen voor maximaal 8 gasten, huisdiervriendelijk en ruime parkeergelegenheid.
Romantische en luxe villa met zwembad voor maximaal 8 personen, op 9 km van Poreč 4 slaapkamers, voor 8 personen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 261€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 64% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
januari - slechts 14% vrij
165€ voor 14 mrt. - 21 mrt.
185€ Jaarlijks gemiddelde
46% voor 07 mrt. - 14 mrt.
36% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 192 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Diklici Visnjan of Vrsar bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 56 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 494 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Poreč, Sveti Lovreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox