Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 183 € voor één nacht.
2 slaapkamers, voor 2-4 pers. gratis wifi, verwarmd zwembad, barbecue, parkeerplaats, met auto 5 minuten naar het strand
Haus Sole met verwarmd zwembad
Prachtig huisje midden in de tuin, omgeven door groen, met twee zonnige, intieme terrassen met een zonnescherm.
13% Last minute 23-08-2026 - 31-08-2026
Villa Renata in de buurt van Porec
De ruime familievilla Renata heeft 2 verdiepingen van 212 m2 en een grote tuin van 700 m2. Het ligt op slechts 8 km van Poreč.
Vakantiehuis Lidija met privézwembad nabij Poreč – drie vakantiewoningen voor exclusief gebruik
Villa Karim, een geweldige accommodatie voor gezinnen met kinderen waar luxe en comfort samenkomen voor maximaal 8 gasten, huisdiervriendelijk en ruime parkeergelegenheid.
Buitenpost, privé-zwembad, WiFi, balkon, terras, barbecue
Charmante villa met 3 slaapkamers en zwembad ...
Villa met 3 slaapkamers en 4 badkamers met zwembad omgeven door een groene tuin
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Mooie Villa Rosa met 3 Slaapkamers en...
Familievilla met zwembad, zeer dicht bij Porec en zijn geweldige stranden. Villa is geschikt voor maximaal 5 personen en heeft alle comfort voor kleine groepen.
Huis-Bungalow Tuin met zwembad,Porec
2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken, eigen terras, verwarmd zwembad, parkeerplaats, barbecue
Vakantiehuis met zwembad voor 4-5 personen ligt op een rustige locatie
Villa Carolus-Luxurios Istrian Vila
Villa Carolus is een vijfkamer (536 m2) luxe villa voor 10 personen met verwarmd buitenzwembad, jacuzzi, sauna, ... op slechts 2 km van de afrit Višnjan
Zeer duurzaam
Apartments Vjeko met zeezicht #5
Wij beschikken over 5 appartementen voor 2-5 pers. deels met zeezicht, airco, wifi en parkeerplaats voor het huis, 300 m van het strand verwijderd.
Duurzaam
10% Vroeg 19-11-2026 - 21-08-2028
2 slaapkamers, woonkamer, keuken, 75 m2, terras, verwarmd zwembad, barbecue, parkeerplaats, wifi
Zeer moderne villa met privé zoutwater hydro massage zwembad (40m2) en accommodatie voor maximaal 6 personen in 3 en-suite slaapkamers, perfect voor gezinnen of koppels.
Betoverende villa met perfect uitzicht op zee en de allerbeste uitrusting. Groot zwembad 38m² Nieuw in 2023: Grill met zomerkeuken!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 57% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 18% vrij
242€ voor 22 aug. - 29 aug.
167€ Jaarlijks gemiddelde
21% voor 22 aug. - 29 aug.
39% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 183 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Cervar of Poreč bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 59 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Vinoselo.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 526 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox