Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 179 € voor één nacht.
Vakantiehuis voor een ontspannende vakantie in Kastelir: 110 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 6 personen.
3 slaapkamers, 3 badkamers, privézwembad, barbecue, balkon met uitzicht op zee, parkeerplaats
HET APPARTEMENT BEVINDT ZICH OP DE TWEEDE VERDIEPING VAN HET GEBOUW MET 2 SLAAPKAMERS 2 BADKAMERS TERRAS LIFT 3 PARKEERPLAATSEN
Zeer duurzaam
Huis voor 2-7 personen, in 2 appartementen, op 450 meter lopen van de zee en van het stadscentrum, op slechts 5-8 minuten en de gebruiker zonder een auto en zonder parkeerproblemen in de Innenstad
Zeer moderne villa met privé zoutwater hydro massage zwembad (40m2) en accommodatie voor maximaal 6 personen in 3 en-suite slaapkamers, perfect voor gezinnen of koppels.
Gezellig stenen huis voor 8 personen in het mooie Kroatië.
2 slaapkamers, woonkamer, keuken, 75 m2, terras, verwarmd zwembad, barbecue, parkeerplaats, wifi
Villa Rova is een modern gerenoveerde stenen villa in het landelijke dorp Vosteni en biedt stijlvol en comfortabel plaats aan maximaal 8 gasten.
Vakantiehuis Sunnyside in Poreč: 170 m², 6 personen, 4 kamers, ruim en gezellig.
Villa Bellavista Poletti mit Pool
5% Actie 22-08-2026 - 28-08-2026
Traditie gekoppeld aan luxe: Casa Fiore Viola biedt net dat beetje extra met veel privacy! Jouw droomhuis voor 8 personen in de buurt van Porec.
10% Last minute 14-08-2026 - 23-08-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
270€ voor 01 aug. - 08 aug.
173€ Jaarlijks gemiddelde
17% voor 01 aug. - 08 aug.
38% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 179 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Diklici Visnjan of Poreč bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 58 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Vinoselo.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 504 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox