Hoe duur is een vakantiewoning in Porec & omgeving?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 213 € voor één nacht.
Haus Sole met verwarmd zwembad
Prachtig huisje midden in de tuin, omgeven door groen, met twee zonnige, intieme terrassen met een zonnescherm.
2 slaapkamers, woonkamer, keuken, 75 m2, terras, verwarmd zwembad, barbecue, parkeerplaats, wifi
Beleef de droomvakantie in Villa Madora, een prachtig huis in het authentieke Istrische
Buitenpost, privé-zwembad, WiFi, balkon, terras, barbecue
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Huis-Bungalow Tuin met zwembad,Porec
2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken, eigen terras, verwarmd zwembad, parkeerplaats, barbecue
Villa Casa Denis mit Pool, Sauna und Whirlpool
5% Actie 15-09-2026 - 23-10-2026
HET APPARTEMENT BEVINDT ZICH OP DE TWEEDE VERDIEPING VAN HET GEBOUW MET 2 SLAAPKAMERS 2 BADKAMERS TERRAS LIFT 3 PARKEERPLAATSEN
Zeer duurzaam
4 BD villa met zwembad en extra grote tuin
Een 4-slaapkamerretraite voor maximaal 8 gasten in Centraal-Istrië. Geniet van stijlvolle woonruimtes, een volledig uitgeruste keuken en buitenvreugde met een groot zwembad, zithoe...
Prachtig ingericht vakantiehuis, charmant, vriendelijk en romantisch
Zeer duurzaam
Gezellige kleine huis voor de beste tijd van het jaar. Geschikt voor 4 personen, het is net buiten het dorp Vabriga met uitzicht op de olijf- en pijnbomen.
In een rustige locatie 8 Comfortabele Kinderfreundli ca 58-60 m2 Bungalows voor 2- 5 personen met zoutwaterzwembad in Porec, Istrië, Kroatië. Slechts 5 minuten naar Austo strand.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Visnjan
Nieuw verblijf in Višnjan, voor 6+2 gasten met zwembad, huisdiervriendelijk, dicht bij stranden
Volledig airconditioned Villa Spa voor maximaal 8 personen met uitzicht op zee
4BD villa voor maximaal 8 personen met groot ...
Geniet van het toppunt van modern luxe leven: een toevluchtsoord waar u kunt ontspannen, entertainen en gekoesterde herinneringen kunt creëren.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 160€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 258€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 52% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 15% vrij
182€ voor 19 sep. - 26 sep.
165€ Jaarlijks gemiddelde
46% voor 19 sep. - 26 sep.
34% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porec & omgeving een gemiddelde prijs van 213 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Cervar of Poreč bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 65 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porec & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Felix met verwarmd zwembad, villa Tatiana en Villa Gemelle.
Ja, in Porec & omgeving zijn er 449 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Kaštelir, Poreč en Vabriga.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox