Hoe duur is een vakantiewoning in Poreč?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 157 € voor één nacht.
Apartment with Balcony 1 KM from the Sea - 55m2
Tweekamerappartement op slechts 900 meter van de zee, met een comfortabele 55 vierkante meter, ideaal voor het onderbrengen van een gezin van maximaal 4 personen.
10% Actie 03-03-2026 - 31-12-2026
Vakantiehuis met zwembad in Porec / Istrië / Kroatië: 220 m², 10 personen, 5 kamers.
10% Actie 03-03-2026 - 10-07-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Poreč
Ontdek een onlangs gerenoveerde rustieke villa met 2 slaapkamers nabij Višnjan, voorzien van een verwarmd zwembad, whirlpool en volledige airconditioning.
In een rustige locatie 8 Comfortabele Kinderfreundli ca 58-60 m2 Bungalows voor 2- 5 personen met zoutwaterzwembad in Porec, Istrië, Kroatië. Slechts 5 minuten naar Austo strand.
Volledig airconditioned Villa Spa voor maximaal 8 personen met uitzicht op zee
Villa Casa Vitale in Poreč, Istrië, 200 m², 4 kamers, maximaal 7 personen.
Fewo Felix, 75 m2 met 2 slaapkamers, woonkamer, voor 2-5 pers. gratis wifi, 2 airconditioning, verwarmd zwembad, whirlpool, barbecue, tuin, parkeerplaats, slechts 5 min/auto naar het strand en centrum Porec.
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Modern vakantiehuis voor alleengebruik op toplocatie! Slechts 2 km van het strand en 4 km van de haven van Porec.
Villa Karim, een geweldige accommodatie voor gezinnen met kinderen waar luxe en comfort samenkomen voor maximaal 8 gasten, huisdiervriendelijk en ruime parkeergelegenheid.
Zeer mooi huis met kristalhelder zwembad, voor een onvergetelijke vakantie in het prachtige Kroatië.
Vakantiehuis met zwembad, vlakbij de zee en het centrum van de stad, binnenplaats, omringd door groen en biedt de rust en privacy. Huisdieren welkom!
Kindvriendelijke bungalow, 50 m2 met 2 slaapkamers, voor 2-5 personen. welkom gratis WiFi, airconditioning, zwembad, barbecue, tuin, parking, hond, op slechts 5 min. met de auto naar het strand en het centrum
Vakantiehuis Casa Mosaici met Biopool
Istrische stenen villa met Biopool, in de buurt van Porec, 2 slaapkamers, 1 badkamer, 1 gastentoilet, parking, airconditioning, WiFi, barbecue, mediterrane tuin met terras en een lounge, 2 fietsen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 124€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 215€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 67% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
januari - slechts 12% vrij
133€ voor 07 mrt. - 14 mrt.
148€ Jaarlijks gemiddelde
48% voor 07 mrt. - 14 mrt.
35% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 157 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 48 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Poreč raden wij de vakantieverblijven Zelena Laguna Premium Stacaravan, Splendida en Felix met verwarmd zwembad aan.
In Poreč zijn er 198 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox