Hoe duur is een vakantiewoning in Poreč?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 156 € voor één nacht.
Moderne en luxe villa voor 8-10 personen met zwembad en jacuzzi in de buurt van de Porec
Zeer mooi huis met kristalhelder zwembad, voor een onvergetelijke vakantie in het prachtige Kroatië.
Zelena Laguna Premium Stacaravan
Kleine, charmante huizen, onze stacaravans zijn gelegen in Zelena Laguna Porec!
Rustig gelegen, comfortabele kindvriendelijke bungalows voor 2- 5 personen met zoutwaterzwembad Slechts 5 minuten met de auto naar het strand.
Duurzaam
Mooi stenen huis met zwembad voor 10 personen in de buurt van het strand.
Mooie Villa Rosa met 3 Slaapkamers en...
Familievilla met zwembad, zeer dicht bij Porec en zijn geweldige stranden. Villa is geschikt voor maximaal 5 personen en heeft alle comfort voor kleine groepen.
Huis-Bungalow Tuin met zwembad,Porec
Huis-bungalow voor 4 personen, 1 badkamer, airconditioning, gemeenschappelijk zwembad, parkeerplaats, gratis wifi, overdekte barbecue, tuin met speeltuin, slechts 5 min. met de auto naar het strand
Fewo Felix, 75 m2 met 2 slaapkamers, woonkamer, voor 2-5 pers. gratis wifi, 2 airconditioning, verwarmd zwembad, whirlpool, barbecue, tuin, parkeerplaats, slechts 5 min/auto naar het strand en centrum Porec.
Villa Mare Exclusive mit Meerblick
-5% Korting 05-07-2025 - 22-08-2025
Luxe en elegante 3BR Designer Villa met...
Ontdek een oase van rust en plezier in dit exclusieve huis, ingericht met designmeubilair van bekende wereldwijde merken.
Villa met 4 slaapkamers en een grote groene tuin met barbecue, 1500m van de zee en de stranden!
Vakantiehuis Sunnyside in Poreč: 170 m², 6 personen, 4 kamers, ruim en gezellig.
Villa Danelon is een comfortabele nieuwe villa met zwembad voor 8 personen, gelegen in een klein, rustig dorp, niet ver van Porec
Prachtige villa met privé zwembad en tuin. Oase van rust naast Porec in het dorp Fuskulin.
Modern ingericht driekamer appartement op een rustige locatie met gemeenschappelijk zwembad.
Kindvriendelijke bungalow, 50 m2 met 2 slaapkamers, voor 2-5 personen. welkom gratis WiFi, airconditioning, zwembad, barbecue, tuin, parking, hond, op slechts 5 min. met de auto naar het strand en het centrum
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 156 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 45 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Poreč raden wij de vakantieverblijven Villa Nina, Zelena Laguna Premium Stacaravan en Residence Felix aan.
In Poreč zijn er 195 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.