Hoe duur is een vakantiewoning in Poreč?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 154 € voor één nacht.
Vakantiehuis met zwembad in Porec / Istrië / Kroatië: 220 m², 10 personen, 5 kamers.
Vrijstaande woning voor 8- 14 personen. 2200 m2, zonder direct m2 woonoppervlakte. Air. grote terrassen, barbecue paviljoen, 2 zwembaden 3,5 km van de zee
In een rustige locatie 8 Comfortabele Kinderfreundli ca 58-60 m2 Bungalows voor 2- 5 personen met zoutwaterzwembad in Porec, Istrië, Kroatië. Slechts 5 minuten naar Austo strand.
Modern vakantiehuis voor alleengebruik op toplocatie! Slechts 2 km van het strand en 4 km van de haven van Porec.
Vakantiehuis Sunnyside in Poreč: 170 m², 6 personen, 4 kamers, ruim en gezellig.
Volledig airconditioned Villa Spa voor maximaal 8 personen met uitzicht op zee
Vakantiehuis met zwembad, vlakbij de zee en het centrum van de stad, binnenplaats, omringd door groen en biedt de rust en privacy. Huisdieren welkom!
Vakantiehuis Casa Mosaici met Biopool
Istrische stenen villa met Biopool, in de buurt van Porec, 2 slaapkamers, 1 badkamer, 1 gastentoilet, parking, airconditioning, WiFi, barbecue, mediterrane tuin met terras en een lounge, 2 fietsen
Mooie Villa Rosa met 3 Slaapkamers en...
Familievilla met zwembad, zeer dicht bij Porec en zijn geweldige stranden. Villa is geschikt voor maximaal 5 personen en heeft alle comfort voor kleine groepen.
2 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer met slaapbank, appartement voor 4+2 personen, airconditioning, verwarmd gemeenschappelijk zwembad, barbecue, parkeerplaats, gratis wifi, speeltuin
Ferienhaus Carla mit schönem Garten
Vakantiehuis Carla in Poreč, Istrië voor 2-4 personen met een mooie tuin, barbecue, ligstoelen, op 10 minuten loopafstand van het stadscentrum en het strand, huisdieren zijn welkom.
5% Actie 28-03-2026 - 23-10-2026
Apartment with Balcony 1 KM from the Sea - 55m2
Tweekamerappartement op slechts 900 meter van de zee, met een comfortabele 55 vierkante meter, ideaal voor het onderbrengen van een gezin van maximaal 4 personen.
10% Actie 01-01-2026 - 31-12-2026
Fewo Felix, 75 m2 met 2 slaapkamers, woonkamer, voor 2-5 pers. gratis wifi, 2 airconditioning, verwarmd zwembad, whirlpool, barbecue, tuin, parkeerplaats, slechts 5 min/auto naar het strand en centrum Porec.
Villa Karim, een geweldige accommodatie voor gezinnen met kinderen waar luxe en comfort samenkomen voor maximaal 8 gasten, huisdiervriendelijk en ruime parkeergelegenheid.
Luxe en elegante 3BR Designer Villa met...
Ontdek een oase van rust en plezier in dit exclusieve huis, ingericht met designmeubilair van bekende wereldwijde merken.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Poreč
Ontdek een onlangs gerenoveerde rustieke villa met 2 slaapkamers nabij Višnjan, voorzien van een verwarmd zwembad, whirlpool en volledige airconditioning.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 124€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 215€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
november - slechts 21% vrij
152€ voor 27 dec. - 03 jan.
149€ Jaarlijks gemiddelde
45% voor 27 dec. - 03 jan.
46% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Poreč een gemiddelde prijs van 154 € voor één nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 48 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in Poreč raden wij de vakantieverblijven Stimac, Zelena Laguna Premium Stacaravan en Felix met verwarmd zwembad aan.
In Poreč zijn er 233 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.