Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten
Max.  6   gasten
95m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 6  gasten
95m²
3 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

100% Aanbeveling

31 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 3 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

100% Aanbeveling

31 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 3 Jaren online



Beschrijving

Het gelijkvloerse Bachor vakantiehuis heeft drie slaapkamers en twee badkamers voor een totaal van zes personen. De goed onderhouden buitenruimte incl. irrigatie biedt alles voor uw perfecte vakantie op het omheinde perceel. Vanaf het overdekte terras heeft u een prachtig uitzicht op het zwembad. Op warme dagen zorgt het zwembad voor de perfecte verkoeling en de barbecueplaats met houtskoolgrill voor ontspannende avonden.

Het huis heeft een volledig uitgeruste keuken en is volledig voorzien van airconditioning
De twee eenpersoonsbedden in een van de drie slaapkamers kunnen graag samengevoegd worden tot een tweepersoonsbed. De woonkamer met aangrenzende keuken is zeer ruim en voorzien van een comfortabele bank en TV. Beide badkamers hebben een douche. Een van de twee badkamers bevindt zich naast de hoofdingangsdeur en is van buitenaf toegankelijk. Bovendien beschikt deze badkamer over een wasmachine
Wi-Fi, twee overdekte parkeerplaatsen, ligstoelen en een buitendouche bij het zwembad completeren alle faciliteiten.
Huisdieren zijn van harte welkom. Alle benodigdheden voor uw trouwe viervoeter, zoals een voerbak, hondendeken, hondenhanddoeken en poepzakjes zijn voorzien. Een aansprakelijkheidsverzekering voor honden moet beschikbaar zijn.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 3
Eenpersoonsbed
Extra bed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 5 kilometer

5 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 5 kilometer

5 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 50 kilometer Pula

50 kilometer

Station 5 kilometer Porec

5 kilometer

Snelweg-afrit 3 kilometer Baderna

3 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het vakantiehuis Bachor is gelegen in Filipini, op 5 km van de stad Poreè en de zee. In vijf minuten met de auto bent u in de havenstad en op de mooiste stranden.
Het huis is genesteld in een mooi dorp en biedt een zeer rustige en kindvriendelijke omgeving. Het is het laatste huis in een kleine eenrichtingsstraat. De dichtstbijzijnde kruidenierswinkel, café en restaurant zijn in het naburige dorp Zbandaj.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Inline skaten
Jagen
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Tafeltennis
Voetbal
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 200
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Alle nutsvoorzieningen zijn inbegrepen
Huisdieren zijn welkom. Tien euro/nacht wordt in rekening gebracht.
Na een definitieve boekingsverbintenis wordt een boekingsbevestiging met adres en verdere informatie toegestuurd.

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving
Contant Betalen

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 14 dagen voor de aankomstdatum.

Gratis annuleren mogelijk tot 14 dagen voor de aankomstdatum.

meer informatie:

In vijf minuten met de auto bent u in Porec en op de mooiste stranden.
Volledig omheind. Ideaal met kinderen en/of huisdier.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 01-09-2025


5 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.8 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.8 Service
4.8 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Juli 2025

Patricia K. uit Wald-Michelbach

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Wondervolle accommodatie - Vakantie met 2 honden

We waren 2 weken met 4 volwassenen en 2 honden in het prachtige huis. De communicatie vooraf en tijdens ons verblijf was super snel en zeer vriendelijk en zo werden we ook bij aankomst verwelkomd.

Het huis en het terrein zijn zeer goed onderhouden, we hebben ons erg op ons gemak gevoeld. We waren met twee honden - "honden hartelijk welkom" - dat hebben we hier ook echt gevoeld. Het terrein is volledig omheind en de honden konden zich vrij bewegen, zonder dat de baasjes zich zorgen hoefden te maken.

Van de ligstoelen, over het zwembad in de zon, het terras bij het huis en de barbecuehoek - alles nodigde uit tot ontspanning.

Ook de ruimtes in het huis waren met oog voor detail ingericht - ook hier ontbrak het ons aan niets.

De omgeving nodigt uit tot veel verschillende activiteiten. Van stedentrip, over stranddagen, lekker eten in vele restaurants, tot boottochten en quad- en rollertours, konden we onze twee weken spannend en ontspannend vullen.

Ook de vertrek en de daarmee verbonden overdracht verliep super eenvoudig.

We hebben hier een geweldige tijd gehad en komen zeker terug.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Antwoord van Mevr. N. Vasilj:

Liebe Patricia,

herzlichen Dank für Ihre wundervolle Bewertung und die lieben Worte. Es freut uns sehr, dass Sie sich – gemeinsam mit Ihren Hunden – bei uns so wohlgefühlt haben und sowohl Haus als auch Umgebung geniessen konnten.

Wir würden uns sehr freuen, Sie jederzeit wieder bei uns willkommen zu heissen!

Herzliche Grüsse, Natascha Vasilj

Juni 2025

Frank M. uit Deutschland

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooi huis!

Wij (4 personen, 2 stellen) waren van 15.6 tot 29.6.25 in Filipini bij Porec in huis Bachor.

Een zeer mooi huis op een goed onderhouden perceel, omringd door een halfhoge muur en smeedijzeren poorten.
Vanaf het grote zonnige terras, dat ook schaduw biedt, kijkt u uit op een super goed onderhouden zwembad.

Er is ook een mooie aparte barbecueplaats met stenen grill!
Voor vier personen zijn de geconditioneerde, goed uitgeruste ruimtes zeer goed ingedeeld. Die zeer rustige locatie, ongeveer 15 minuten van Porec verwijderd, biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie.

We zouden het huis aanbevelen, we komen graag terug.
Frank en Martina Müller

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Mevr. N. Vasilj:

Liebe Familie Müller,

herzlichen Dank für Ihre tolle Rückmeldung zum Aufenthalt im Haus Bachor!
Es freut uns sehr, dass Sie die ruhige Lage, den gepflegten Aussenbereich und den Komfort des Hauses so geniessen konnten. Besonders schön ist es zu hören, dass Sie sich als Reisegruppe gut aufgehoben gefühlt haben und auch die Ausstattung Ihren Erwartungen entsprochen hat.

Wir würden uns sehr freuen, Sie bald wieder als unsere Gäste begrüssen zu dürfen – vielleicht schon bei Ihrem nächsten Istrien-Urlaub!

Sonnige Grüsse aus Porec, Natascha Vasilj

Augustus 2024

Stefanie H. uit Langestrasse 58 76307 Karlsbad

4,6
5 5 5 5 3
Toon Duits

Nettes Ferienhaus

We waren met 5 in het huis en
waren Mega tevreden!
Het huis heeft alles wat je nodig hebt. Het beste vonden we het zwembad en de airconditioning, die bij de temperaturen niet weg te denken is.
Het enige wat we hebben bekritiseerd, waren de duizenden muggen die ons 's nachts opgegeten hebben, waardoor we eruitzien alsof we hebben gekampeerd.
We zouden het huis altijd weer huren! Zeer vriendelijk contact met de eigenaresse, de tussenpersoon en de poolboy?

Aanbevolen voor: Avontuur en actief

Antwoord van Mevr. N. Vasilj:

Liebe Stefanie, vielen Dank für Ihre tolle Bewertung!

Es freut uns sehr, dass Ihnen das Haus Bachor sowie der dazugehörige Pool und Garten so gut gefallen haben. Vielen Dank für Ihren Hinweis zu den Mücken. Im Haus gibt es Mückenstecker für unsere Gäste, leider können wir jedoch im Garten keinen grossen Einfluss darauf nehmen. Vielleicht lag es auch an den sehr warmen Tagen das es überaus viele Mücken hatte.

Wir würden uns freuen, Sie bald wieder bei uns begrüßen zu dürfen!
Herzliche Grüsse aus Porec, Natascha

Mei 2023

Christiane W. uit Miltach

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Vakantie met hond

Een mooie accommodatie. Vooral. Aan te raden met hond. Duitstalige service ter plaatse.
Alles wat je nodig hebt voor een fijne vakantie is aanwezig.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Antwoord van Mevr. N. Vasilj:

Liebe Frau W.

wir bedanken uns für Ihren Gästebucheintrag und Ihr positives Feedback.

Auf diesem Weg möchten wir uns für Ihren Besuch bedanken. Herzliche Grüsse aus Porec!

September 2021

Dirk G. uit Bochum

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Heel mooi huis met zwembad, altijd graag weer!

We verbleven met 5 personen en een hond in dit vakantiehuis. De boeking verliep probleemloos. Zeer mooi huis met alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze, rustige vakantie. Winkels in de buurt. Het is 12 minuten rijden naar Poreč en het strand. Restaurants zijn ook binnen enkele minuten bereikbaar. We komen graag in 2022 terug!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Antwoord van Mevr. N. Vasilj:

Lieber Dirk,

herzlichen Dank für Ihre Bewertung!
Wir freuen uns sehr über die tolle Rückmeldung und darüber, dass wir Sie auch in diesem Jahr bei uns begrüssen dürfen.

Bis dahin wünschen wir Ihnen eine gute Zeit und senden sonnige Grüsse aus Istrien.


Contactpersoon

Bedrijf Istrienferien
Mevr. N. Vasilj

Mevr. N. Vasilj

Beste gasten, met veel passie en inzet en een vlotte communicatie in mijn moedertaal Duits, ben ik er zeker van dat ik u kan helpen de juiste woning voor u te vinden Vraag het vrijblijvend, wij antwoorden onmiddellijk.


Andere accommodaties van Mevr. N. Vasilj

Alle accommodaties weergeven van Mevr. N. Vasilj

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 382829

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 3 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/382829.htm


«Bachor» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 5 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit