Terug
Zoeken

8 persoons vakantie huis in Ansager

Max.  8  personen
100m²
4 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Beschrijving

, open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV, chromecast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(wasbak, toilet), bubbelbad(buiten, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras, zonne energie, lucht-lucht warmtepomp

In de buurt van de oever van het Kvie Sø ligt in een rustige en schilderachtige omgeving dit ruime vakantiehuis met een whirlpool buiten.

Binnen is het huis uiterst stijlvol en uitnodigend ingericht. Keuken met alle moderne hulpmiddelen, open geïntegreerd in de woon- en eetruimte voor het gezinsleven. In deze ruimte bieden de grote ramen een prachtig uitzicht op de omliggende natuur. Alle vier slaapkamers zijn ruim en voorzien van goede bedden.

Geniet van de zonnige dagen buiten op het terras in de goede tuinmeubelen en tijdens het baden in het bruisende water van de whirlpool.

Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Terras

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
WiFi

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4tweepersoonskamer 4tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 0.2 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: DKK 1.338, of dient het zelf te doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf.
Elektriciteit: DKK 3,40/kWh.
Water: DKK 90/m3.
Badhanddoeken: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Keukenlinnen: Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt.
Wifi: Gratis. Min. 50/50 Mbit.
Kinderbed: DKK 110/verblijf.
Kinderstoel: DKK 110/verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Algemene voorwaarden- Tot 35 dagen voor aanvang van verblijf wordt 0 % van de totale huurprijs in rekening gebracht.- Vanaf de 34e dag tot en met de dag van aanvang of bij het niet verschijnen zal 100% van de totale huurprijs in rekening worden gebracht.- Prepaid extra services, bijv. bedlinnen, eindschoonmaak en kinderstoel etc. worden 100% terugbetaald als de huurder de huurovereenkomst annuleert.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


33 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.2 Inrichting
4.2 Prijs / kwaliteit
4.2 Service
4.2 Ligging
4.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Mara - Oldenburg

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Goede faciliteiten, goed onderhouden, wel erg lawaaierig en koud, verder prima, ook een zeer goede locatie.

Aanbevelingen:
Lego Land, Lego House

Zumbil

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Ik heb een fantastisch verblijf gehad! De open keuken was perfect om maaltijden te bereiden en de koel-vriescombinatie maakte het gemakkelijk om snacks te bewaren. De woon-/slaapruimte was gezellig, vooral met de verwarming aan tijdens de koele nachten.

Rehberg

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het bad was een hoogtepunt van mijn reis. Na een lange dag was het heerlijk om erin weg te zakken. De badkamer was goed uitgerust en ik vond het ontwerp van de wastafel erg mooi. Al met al was het een comfortabele ervaring.

Redikop

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

De accommodatie voldeed volledig aan mijn wensen. De koelkast met vriesvak zorgde ervoor dat mijn eten vers bleef en het fornuis was makkelijk in gebruik. Ik waardeerde de doordachte voorzieningen in het hele pand.

Nadine - Burg

4,2 4.2 4.2 4.2 4.2 4.2
Toon Duits

Het huis was comfortabel ingericht. Het was ruim, goed onderhouden en modern.

Aanbevelingen:
Met kinderen: WOW Park

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 370555

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie aan een meer

Advertentienummer: 370555

Laatst bijgewerkt: 27.06.2026

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/370555.htm


«8 persoons vakantie huis in Ansager» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 33 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat