100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Woonkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel), open keuken(waterkoker, broodrooster, fornuis(inductie), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet, haardroger), badkamer(ligbad, toilet), terras, parking
Een hoogwaardig, modern ingericht appartement met veel natuurlijk hout en natuursteen wacht op u in Schröcken - een zonnig hoogplateau midden in de bergen van het Bregenzerwald.
In de winter zijn er 88 liften en zo'n 305 kilometer aan sneeuwzekere pistes.
De gratis skibus brengt u in slechts 5 minuten naar de Salober-Jet - uw toegang tot het gebied "Ski Arlberg" en daarmee tot het grootste skigebied van Oostenrijk.
Maar ook buiten de pistes is er veel te beleven: witte winterlandschappen en een adembenemend bergpanorama vormen het ideale decor voor zonnige winterwandelingen, leuke rodelspellen, pittoreske sneeuwschoenwandelingen of afwisselende langlauftochten in een fantastisch winterdecor.
De vakantieregio Warth-Schröcken en Bregenzerwald biedt ook in de zomer een schat aan excursiebestemmingen en sportieve ervaringen voor gezinnen en actieve vakantiegangers. Van klassieke wandelingen in de majestueuze bergen van de Arlberg tot talloze mountainbikeroutes en snelle afdalingen met de Flying Fox.
Een alpiene oase van ontspanning; een plek waar je de “berglevensstijl” in al zijn facetten kunt ervaren, genieten en ontdekken.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Skilift 14 kilometer
14 kilometer
Restaurant 0.09 kilometer
0.09 kilometer
Stadscentrum 14 kilometer
14 kilometer
Bus 0.01 kilometer
0.01 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
21 Beoordelingen
Totale beoordeling
Littig
We hebben een geweldige tijd gehad en zouden graag terugkomen
Schwenke
Het appartement was werkelijk fantastisch en overtrof onze verwachtingen
Brehmer
We hadden een geweldig verblijf en kijken uit naar de volgende keer.
Kremrová
We hebben een heerlijk verblijf gehad in het appartement in Schröcken! De inrichting is modern maar toch gezellig, met prachtige houten accenten die de ruimte uitnodigend maken. De locatie is perfect om te skiën, op slechts een korte busrit van de liften. Na een lange dag op de piste hebben we heerlijk ontspannen op het terras terwijl we genoten van het adembenemende uitzicht op de bergen. Deze plek is een echte aanrader voor iedereen die op zoek is naar een comfortabele en schilderachtige vakantie!
Hirst
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit appartement in Schröcken! De moderne inrichting met veel natuurlijk hout zorgde voor een gezellige sfeer. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk was om na een lange dag op de piste te koken. De skibushalte was op loopafstand en we stonden in een mum van tijd op de piste. Deze plek is een echte aanrader voor gezinnen of groepen die op zoek zijn naar een winteruitje!
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 455516
Andere accommodaties van Belvilla
Schröcken, Vorarlberg, Oostenrijk
Schröcken, Vorarlberg, Oostenrijk
Schröcken, Vorarlberg, Oostenrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Lech am Arlberg, Vorarlberg, Oostenrijk
Mittelberg, Vorarlberg, Oostenrijk
Mittelberg, Vorarlberg, Oostenrijk
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oostenrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Vorarlberg
Vakantie-ideeën: Gezinsvakantie
Advertentienummer: 455516
Laatst bijgewerkt: 17.03.2026
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/455516.htm
«Appartement in Schröcken bij Ski Arlberg» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 21 gegeven Beoordelingen.