Hoe duur is een vakantiewoning in Porto Pino?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porto Pino een gemiddelde prijs van 277 € voor één nacht.
SARDINIË - Nieuw vrijstaand vakantiehuis op een fantastische ontspannen locatie direct aan de zee van "Porto-Pinetto" PORTO-PINO met uitzicht op zee - Zuid-Sardinië.
Vakantievilla voor 18 personen met privézwembad op een steenworp afstand van het witte zandstrand en de kristalheldere zee in de kleine baai van PORTO-PINETTO, PORTO-PINO.
SARDINIË - Vakantiehuis ongeveer 5 minuten lopen naar het strand en de zee van PORTO-PINO voor maximaal 10 personen met 4 slaapkamers.
SARDINIE - Vakantiehuis op een steenworp afstand van het witte zandstrand en de kristalheldere zee van PORTO-PINO - Zuid-Sardinië.
Groot vakantiehuis direct aan het witte zandstrand (ongeveer 150 m) van "Porto-Pinetto" PORTO-PINO in het zuiden van SARDINIË. Geweldig voor meerdere gezinnen en groepen voor maxim
Cozy holiday cottage, available all year round, just minutes from the enchanting beaches of southern Sardinia. Very close to Porto Pino, Porto Botte ad Is Solinas.
Accommodaties in de buurt van Porto Pino
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
stupenda villetta vicino la spiaggia di PORTO PINO dotata di 2 camere da letto 2 bagni e ampia zona giorno
SARDINIË - Zeer betaalbaar en aanbevolen vakantieappartement op slechts enkele minuten lopen van het prachtige witte zandstrand en de zee PORTO-PINO - Zuid-Sardinië - Santa Anna Arresi.
Casa Nonno Remo in Sant'Anna Arresi Loc, Porto Pino; 123 m², 3 kamers, 2 badkamers, maximaal 7 personen. De prijs hangt af van de gevraagde periode.
Accommodatie Vakantie op de boerderij Sant'Antioco
Ingebed in een vrijstaande villa, bestaande uit 2 slaapkamers, een woonkamer, 1 badkamer, keukenhoek, op de begane grond half souterrain H2,10 maximale hoogte.
Zeer mooie vrijstaande villa voor maximaal 11 personen met prive zwembad op een mediterraan tuinplot direct aan de zee van MALADROXIA op het schiereiland SANT-ANTIOCO.
SARDINIË - Vrijstaand vakantiehuis tot 6 personen direct aan de baai en het zandstrand van MALADROXIA - Sant`Antioco - Zuidwesten
Vrijstaand vakantiehuis voor 4 volwassenen + 2 kinderen niet ver van de pittoreske baai en de kristalheldere zee en het witte zandstrand van "MALADROXIA" - Sant Antioco.
President Villa Tuerredda: Chia, Sardinië: 100m², 2 slaapkamers, 2 badkamers, maximaal 5 personen.
-5% Korting 16-09-2025 - 03-11-2025
VILLA GIACOMO MET PRIVÉ ZWEMBAD
VILLA GIACOMO met privézwembad in Domus de Maria: Vakantiehuis met 150m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, voor 6 personen.
Duurzaam
Villa Matrix en opgenomen in het exclusieve wooncomplex "Ik Lentischi" bestaat uit 94 prachtige villa's met zwembaden.
SARDINIË - Voordelig vakantiehuis + voordelige huurauto voor 4 personen in de buurt van de prachtige stranden van CHIA en TUERREDDA in Domus de Maria - CAGLIARI Zuid-Sardinië.
Sardinië - Goedkope vrijstaand huis in een rustige locatie op loopafstand van de prachtige witte zandstranden van CHIA - Pula - Cagliari (Zuid-Sardinië)
SARDINIË - Vakantiehuis in CHIA - Domus de Maria - PULA op een rustige locatie op ongeveer 2 km van de prachtige witte zandstranden.
SARDINIË - Voordelig en modern vakantiehuis nabij strand en zee van CALASETTA - op het schiereiland "Sant Antioco" - Zuid-SARDINIË.
Gezellige huis comfortabele en functionele buitenruimte met een eigen tuin op slechts 900 meter van de zee.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 71€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 226€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 89% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 26% vrij
300€ voor 20 sep. - 27 sep.
276€ Jaarlijks gemiddelde
40% voor 20 sep. - 27 sep.
57% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Porto Pino een gemiddelde prijs van 277 € voor één nacht.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Porto Pino? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties LUISA, Vakantiehuis PINO en Ferienhaus PINETTO.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.