Waar is het mooiste in Sardinië?
De mooiste bestemmingen in Sardinië zijn de plaatsen Alghero & vicinity, Costa Rei en Pula. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
VILLA GIACOMO MET PRIVÉ ZWEMBAD
VILLA GIACOMO met privézwembad in Domus de Maria: Vakantiehuis met 150m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, voor 6 personen.
Duurzaam
Ononderbroken uitzicht op zee, idyllische locatie, privé zoutwaterzwembad, volledig voorzien van airconditioning, WI-Fi en volledige privacy.
Mooie vrijstaande villa met zoutwaterzwembad, 300 m van zandstrand, air-con en wi-fi.
Villa Dharma, Torre delle Stelle
Prachtige vrijstaande villa met privé zoutwaterzwembad op 300 m van zandstrand. 6 slaapplaatsen, 3 slaapkamers en 3 badkamers op loopafstand van zandstrand.
Villa Matrix en opgenomen in het exclusieve wooncomplex "Ik Lentischi" bestaat uit 94 prachtige villa's met zwembaden.
Vakantievilla voor 18 personen met privézwembad op een steenworp afstand van het witte zandstrand en de kristalheldere zee in de kleine baai van PORTO-PINETTO, PORTO-PINO.
Sardinian country house Tiscali Gorropu
Beleef Sardinië: 100m² landhuis in Dorgali voor maximaal 5 personen.
Buitengewoon Sardijns landhuis voor 6 gasten, 3 slaapkamers + 3 badkamers, Cannigione (Arzachena), 180m2 met tuin-appartement, panoramisch zwembad, zeezicht en spectaculair uitzicht rondom.
Villa Azzurra, Quartu Sant'Elena
Betoverend uitzicht op zee, privé zwembad, airconditioning. Villa Azzurra is een prachtige halfvrijstaande villa aan de adembenemende zuidkust van Sardinië.
Villa Sirius, private SPA, Jacuzzi
Prachtige villa van topklasse met privé spa, jacuzzi, hydrotub. Panorama terras, solarium, woonkamer, keuken, 3 slaapkamers + relax/slaapkamer, 3 badkamers, patio, tuin, waskelder.
Duurzaam
tot -29% Korting 24-04-2026 - 06-06-2026
Groot vakantiehuis direct aan het witte zandstrand (ongeveer 150 m) van "Porto-Pinetto" PORTO-PINO in het zuiden van SARDINIË. Geweldig voor meerdere gezinnen en groepen voor maxim
Zuid-Sardinië - Rustig, vrijstaand landhuis met privézwembad op een biologische boerderij met ontbijtservice, prachtig uitzicht op zee, dichtbij het strand.
Vakantiehuis ROSANNA in "Quartu Sant Elena" bij CAGLIARI in SARDINIE, met 130 m² woonruimte, 4 slaapkamers, voor 8 personen.
Villa met grote ontspanning factor Absoluut rustig klein park 16m zwembad met massage hoek SPA en hot tub met waterval Sauna, infrarood sauna, stoomdouche, Wihrlpoolbadew.
Bijzonder duurzaam
Romantisch, comfortabel vakantiehuis voor 4 personen met groot zwembad en 2 ruime terrassen op een idyllische locatie, self-catering
SARDINIË - Klein, onafhankelijk nieuw landhuis in een betoverende, rustige natuur met gebruik van het zwembad in de regio CALA-GONONE. Slechts ongeveer 120 km van de luchthaven.
Gezellige vakantiewoning in Santa Teresa Gallura, plaats voor 5 personen.
Sardinië - Goedkope vrijstaand huis in een rustige locatie op loopafstand van de prachtige witte zandstranden van CHIA - Pula - Cagliari (Zuid-Sardinië)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 123€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 251€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
maart - 62% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 17% vrij
130€ voor 08 nov. - 15 nov.
163€ Jaarlijks gemiddelde
61% voor 08 nov. - 15 nov.
49% Jaarlijks gemiddelde
Ga je voor eenstedentrip naar Sardinië? Geniet van de bruisende hoofdstad Cagliari of kies voor het minstens zo gezelligeOristano. Een vakantiehuis op Sardinië is de ideale uitvalsbasis om de verschillende steden op het eiland te ontdekken. Heb je het hele eiland ontdekt? Dan kun je ervoor kiezen een uitstapje te maken naar het stuk land ten noorden van Sardinië:Corsica! Maak een uitstapje naar dit Franse eiland als je nog meer wil ontdekken. Het prachtige eiland leent zich niet alleen voor de kosmopolitien, in een vakantiewoning opSardinië zit je goed voor een vakantie in de bergen. Je maakt vooral op de niet al te warme dagen prachtige wandelingen door het unieke landschap. Ontdek de bijzondere rotsformaties en laat je betoveren door de veelkleurigheid van dit eiland. Dit is overigens ook een goede reden dehond mee te nemen op vakantie naar Sardinië: de trouwe viervoeter kan op veel tochten mee en natuurlijk is het strand geen vervelende plek voor de hond. Dit eiland biedt echt alles voor de perfecte zonvakantie.
Met kinderen is eenstrandvakantie op Sardinië een goede keuze. Bouw zandkastelen, ontdek wat er allemaal in en rondom de zee te vinden is en neem natuurlijk een verfrissende duik in het helderblauwe water. Hebben jullie niet altijd zin om de zee op te zoeken en is een privéduik gewenst? Denk dan aan eenvakantiehuis met zwembad op Sardinië. Dobber in de opblaasband op het water, houd een watergevecht en speel heerlijk in het zwembad. Een aanrader met de kinderen is het plaatsjeOblia. Dit bruisende stadje biedt je gezelligheid, heerlijke straten om doorheen te dwalen, kindvriendelijke restaurants en in het hoogseizoen een markt in de avond. Flaneer over de boulevard en bekijk producten van lokale makers. Ook het middeleeuwse dorp Castelsardo is leuk voor het hele gezin, op dit eiland is namelijk al eeuwen bedrijvigheid! Vanuit jullie vakantiewoning op Sardinië zijn daarnaast veel excursies te boeken om het eiland nog verder te ontdekken.
Op een eiland als Sardinië verwacht je één ding hoe dan ook op de menukaart: vis! Hoewel je dat zeker veelvuldig kunt krijgen, is dit niet waar de keuken om bekendstaat. Juist vlees is veel te krijgen rondom je vakantiewoning op Sardinië. Vroeger woonden er veel schaapherders op het eiland die makkelijk moesten kunnen koken. Geit, schaap en varken werd geroosterd boven een vuurtje en deze traditie is nooit verloren gegaan. Natuurlijk vind je hier vis: in Cagliari vind je inmiddels de grootste vismarkt van heel Italië. Vers eten uit de zee kun je hier zeker terugvinden! Je vindt ze in soepen of juist zonder al teveel bereiding terug in de gezellige restaurants op het eiland. Vooraf eet je goed brood dat naar traditie is klaargemaakt, pane carasau - heel plat brood - en uiteraard is je vakantie niet compleet zonder een goed bord pasta. Je kunt gaan kokkerellen in je vakantiehuis op Sardinië, of laat je fêteren door de koks op het eiland. Zij weten tenslotte écht hoe je de beste pasta maakt en koken met de lekkerste ingrediënten van het eiland. Aubergines, tomaten, artisjokken en een berg kruiden komen rechtstreeks van het land. Watertanden!
Sardinië is een eiland dat bijItalië hoort. Het bergachtige landschap met mooie stranden is het beste per vliegtuig te bereiken. Je boekt een vlucht naarAlghero of de hoofdstadCagliari. Ga je met de auto, dan kun je vanuitLiverno de oversteek maken naar je vakantiehuis op Sardinië.
De mooiste bestemmingen in Sardinië zijn de plaatsen Alghero & vicinity, Costa Rei en Pula. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 169 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Sardinië: Oristano & vicinity, Ogliastra en Olbia Tempio.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Sardinië? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Laconia vakantie, Porto Frailis Casa Levante en Villa Gigli.
Ja, in Sardinië zijn er 505 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Cagliari & omgeving, Sassari & vicinity en Olbia Tempio.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.