Hoe duur is een vakantiewoning in Benitachell?
Vanaf 56 € kunt u onze accommodaties in Benitachell boeken en gemiddeld 124 m² (vakantiehuizen) en 65 m² (appartementen) overnachten.
Beste bezoeker,
Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!
Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,
Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.
Wat kan je doen:
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 129€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 200€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 45% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
februari - slechts 18% vrij
135€ voor 04 apr. - 11 apr.
158€ Jaarlijks gemiddelde
29% voor 04 apr. - 11 apr.
31% Jaarlijks gemiddelde
Vanaf 56 € kunt u onze accommodaties in Benitachell boeken en gemiddeld 124 m² (vakantiehuizen) en 65 m² (appartementen) overnachten.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Cumbre del Sol bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 56 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Benitachell zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Villa del Sol, Villa in Finca-stijl met zwembad en en Villa Vista Mare zijn bijzonder aan te bevelen.
In Benitachell zijn er 12 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Cumbre del Sol.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox