Hoe duur is een vakantiewoning in midden Mallorca?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in midden Mallorca is al te boeken vanaf 101 € voor één nacht.
Finca Cel i Sol ligt midden in het ongerepte achterland van het eiland. Hoogwaardige inrichting, nieuw zoutwaterzwembad, 7000 m² grondstuk, compromisloze privacy, puur natuur!
12% Actie 06-05-2026 - 16-05-2026
Mallorca Finca met zwembad, weg van de toeristische paden, in Mancor de la Vall. Met prachtige tuin ideaal voor een familievakantie.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Maria De La Salut
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 267€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 392€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 34% vrij
289€ voor 09 mei - 16 mei
358€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 09 mei - 16 mei
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in midden Mallorca is al te boeken vanaf 101 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Inca of Ariany bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 101 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Vakantiehuis Ontspannende vakantie Buger, Cana Eva en Casa Abuela in midden Mallorca het beste beoordeeld.
Ja, in midden Mallorca zijn er 46 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Buger, Inca en Llubi.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox