Hoe duur is een vakantiewoning in Ahlbeck?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Ahlbeck is al te boeken vanaf 38 € voor één nacht.
Accommodaties in de buurt van Ahlbeck
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
kleine 1 kamer vakantiewoning voor 2 personen in de badplaats Ahlbeck, WLAN, dicht bij het strand, goedkoop!
kleine flat voor 2 personen op de bovenste verdieping, parkeerplaats, WLAN, in de buurt van het strand appartement werd gerenoveerd in mei 2023 absoluut nieuw
Centraal gelegen appartement in het Oostzeebad Ahlbeck 55 m² met terras, garage, WLAN, paar minuten lopen naar het strand
Vakantiewoning met 3 slaapkamers in de Oostzeebadplaats Ahlbeck, 80m², dicht bij het strand, parkeerplaats, WLAN
Vakantiewoning voor 3 personen met balkon in de badplaats Ahlbeck, parkeerplaats, WLAN, dicht bij het strand
Rustig gelegen vakantiehuis, vlakbij de Oostzee, te boeken voor maximaal 7 personen.
Ahlbeck Villa Stephanie Bungalow 1
Wij bieden twee bungalows in de badplaats Ahlbeck, die in 2021 volledig zijn gerenoveerd. De bungalows bevinden zich op hetzelfde terrein als Villa Stefanie.
Ahlbeck Villa Stephanie Bungalow 2
Wij bieden twee bungalows in de badplaats Ahlbeck, die in 2021 volledig zijn gerenoveerd. De bungalows bevinden zich op hetzelfde terrein als Villa Stefanie
Huis Strandheim met terras+open haard
schattig goedkoop vakantiehuis op een rustige en natuurlijke locatie.
Zeer duurzaam
Huisje strandhuisje met terras
rustiek vakantiehuis op een rustige en natuurlijke locatie.
Zeer duurzaam
Tiny House strandwagen met terras
duurzaam Tiny House op een rustige, natuurlijke locatie dicht bij het strand.
Bijzonder duurzaam
Huis Strandheim met terras+open haard
schattig goedkoop vakantiehuis op een rustige en natuurlijke locatie.
Zeer duurzaam
Villa Caprivi Heringsdorf, Usedom
Exclusieve 4* vakantiewoning aan de autovrije strandboulevard met uitzicht op het meer vanuit alle kamers, 25 m van het zandstrand
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 73€/nacht
Duurste maand:
december - Ø 121€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
december - 50% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
december - slechts 50% vrij
84€ voor 13 dec. - 20 dec.
124€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 13 dec. - 20 dec.
50% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Ahlbeck is al te boeken vanaf 38 € voor één nacht.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Ahlbeck? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties My-fewo-usedom Comfortabele vakantiewoning, Villa Estrelia Comfortabele vakantiewoning en Vakantieappartement Gezinsvakantie Ahlbeck.
In Ahlbeck zijn er 20 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.