Hoe duur is een vakantiewoning in Vorpommern?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Vorpommern is 114 € voor één nacht.
Nieuw vakantiehuis aan de lagune
Ruim appartement voor maximaal 6 personen in onlangs gerenoveerd vakantiehuis op een ruim terrein. Gelegen in een droomachtige omgeving aan de rand van het dorp dicht bij de lagune van Szczecin.
Ehemaliges Pfarrhaus Alt-Teterin Fewo Buchfink
Voormalig pastorie Alt-Teterin woning Buchfink in Butzow: 120 m² voor maximaal 4 gasten, 4.000 m² grote boerentuin, open haard, 5-sterren vakantie in historisch monument
Neue 4* Ferienwohnung beim Boddenstrand
Nieuw 4* vakantieappartement bij het Boddenstrand, 94m², 4 personen
Duurzaam
Gezellige vakantiewoning voor 3 personen met aparte ingang, panoramisch uitzicht op de Boddenkust, het eiland Werder en de Oostzee, ruim balkon, 100 m naar het water.
10% Last minute 12-07-2026 - 28-07-2026
Idyllisch Fins huis met buitensauna en prachtige tuin. Honden zijn welkom. Geen annuleringskosten voor bestellingen met Corona-conditie!
Gartenoase aan zwemmeer en Oderhaff: 83m², 3 kamers, tot 4 personen – ontspanning en rust!
Duurzaam
VAKANTIEHUIS Rügenblick Nr. 165
Slechts 6 km naar Rügen.... zonder stress. Geniet van de rust en stilte en ontspan gewoon. Vakantie met een kleine hond is mogelijk. ( ca. 10 kg gewicht)
Duurzaam
Vakantiehuis Stine Stralsund in West-Pommeren, 90m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, tot 8 personen.
Gezellige vakantiewoning voor 5 personen, aparte ingang, uitzicht op de tuin, eigen terras, 100 m naar de Boddenkust, midden in het Nationaal Park Vorpom. Boddenlandschaft
10% Last minute 04-07-2026 - 19-07-2026
Vakantiehuis "ZWEEDS HUIS AAN DE HAAF" in Altwarp, 130m², 3 kamers, voor maximaal 6 personen.
Vissershuis voor maximaal 6 personen, 3 kamers over 2 verdiepingen, gezellige binnenplaats
Vakantiehuis aan de Lagune van Szczecin in Mönkebude /M-V
Zeer duurzaam
Vakantiehuis carpe diem (Oostzee)
stijlvol ingericht klein vakantiehuis
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Ueckermünde
Kleine gezellige vakantiewoning direct aan de bosrand in Ueckermünde - Bellin
Slechts 5 km naar Rügen, zonder stress en zonder files. Beleef een romantische vakantie in een top vakantiehuis. Ideaal voor wie zich even wil terugtrekken, ver weg van de drukte
Liefdevol ingericht en van hoge kwaliteit, onlangs gerenoveerde vakantiewoning op een goed onderhouden en omheind terrein met 62 m² woonoppervlak, met apart paviljoen en barbecuehoek.
Duurzaam
"Kleines Haff Hus", vakantiehuis in Mönkebude, West-Pommeren, Lagune van Szczecin geschikt voor maximaal 4 personen, serre, terras, tuin, eigen baai, eigen aanlegsteiger
Zeer duurzaam
pergo - nog steeds een prachtige plek. Grote tuin. Buiten vat sauna. Uitgestrekt land. Heldere meren. Dichtbij ruist de kust van de Oostzee, zonne-eiland Usedom. Pure natuur.
Zeer duurzaam
200 m2leefruimte,14 personen, 5 Open haard, barbecue, alle nutsvoorzieningen, handdoeken en beddengoed incl., infrarood sauna, overdekt terras, 5 Smart TV's, Netflix, 5 slaapkamers
Charmant vakantiehuis met eigen buitensauna nabij de Oder Lagoon, aan het natuurreservaat Anklamer Bruch.
Duurzaam
Appartement Bauernhofidyll in Heinrichswalde, 65m², voor maximaal 5 personen, 2 slaapkamers, woonkamer, keuken, badkamer met een kleine veranda en terras.
Duurzaam
Idyllisch gelegen huis voor 4 personen aan de rand van Ueckermünde-Bellin. Dicht bij bos en strand Stroming (26.06.) in Ü`de Covid incidentie 0,00
Fischerhaus Godewind***** / 60 m²
Oud historisch vissershuis***** gebouwd rond 1800, 50 m van de Lagune van Szczecin, linkerhelft van het huis, 60 m² vakantiewoning voor 1 - 2 (max. 4) personen, bij Ueckermünde, Duitse kant
Bijzonder duurzaam
Modern en hoogwaardig ingericht vakantieappartement voor maximaal 4 personen met enorme tuin, speciaal aanbevolen voor ouders met kind(eren)
Vakantiehuis 40 m² voor 2 volwassenen en 2 kinderen, met open woonruimte en slaapzolder voor de kinderen
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 93€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 69% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 14% vrij
134€ voor 04 jul. - 11 jul.
108€ Jaarlijks gemiddelde
25% voor 04 jul. - 11 jul.
48% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Vorpommern is 114 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Greifswalder Bodden of Stettiner Haff. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Vorpommern zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar "Villa" am Sportflugplatz, Fischerhus Lütt Hauke***** 75 m² en Vakantiewoning Rügenblick zijn bijzonder aan te bevelen.
In Vorpommern zijn er 512 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Greifswalder Bodden, Stettiner Haff en Stralsund & Umland.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox