Hoe duur is een vakantiewoning in Stralsund & omgeving?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Stralsund & omgeving is 117 € voor één nacht.
Idyllisch Fins huis met buitensauna en prachtige tuin. Honden zijn welkom. Geen annuleringskosten voor bestellingen met Corona-conditie!
Gezellige vakantiewoning voor 3 personen met aparte ingang, panoramisch uitzicht op de Boddenkust, het eiland Werder en de Oostzee, ruim balkon, 100 m naar het water.
VAKANTIEHUIS Rügenblick Nr. 165
Slechts 6 km naar Rügen.... zonder stress. Geniet van de rust en stilte en ontspan gewoon. Vakantie met een kleine hond is mogelijk. ( ca. 10 kg gewicht)
Duurzaam
Vakantiehuis Stine Stralsund in West-Pommeren, 90m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, tot 8 personen.
Slechts 5 km naar Rügen, zonder stress en zonder files. Beleef een romantische vakantie in een top vakantiehuis. Ideaal voor wie zich even wil terugtrekken, ver weg van de drukte
Gezellige vakantiewoning voor 5 personen, aparte ingang, uitzicht op de tuin, eigen terras, 100 m naar de Boddenkust, midden in het Nationaal Park Vorpom. Boddenlandschaft
Gezellig vakantiehuis met grote tuin voor 4 personen bij Stralsund
Duurzaam
Gezellige halfvrijstaande woning voor 2 personen met terras en tuinzicht, 100 m naar de Boddenkust, midden in het Nationaal Park Vorpom. Boddenlandschaft
FH twee-onder-een-kapwoning, max. 6 gasten, rustige ligging, sauna, houtskoolgrill, open haard, kleine hond toegestaan
Ons volledig uitgeruste vakantiehuis laat niets te wensen over. Van de open haard tot de vaatwasser, de wasmachine en de vloerverwarming, alles is aanwezig. Geniet van uw vakantie!
15% Actie 17-06-2026 - 20-06-2026
Ostsee-Ferienhaus Kranichküste
Vakantiehuis aan de Oostzee "Kranichküste" in Groß Mohrdorf OT Kinnbackenhagen met 92 m², 3 kamers, voor 6 personen, idyllische woning met eigen zwemstrand en boot, voor alleengebruik
Bijzonder duurzaam
Kleine, lichte vakantiewoning in Klausdorf, voor 2 personen met een schone en vriendelijke inrichting. Elektrisch opladen via wallbox als extra service mogelijk op aanvraag.
Rietgedekt vakantiehuis, met buitenwhirlpool, sauna, strandstoel, houtkachel, dakterras, elektrische grill
Liefdevol ingericht en van hoge kwaliteit, onlangs gerenoveerde vakantiewoning op een goed onderhouden en omheind terrein met 62 m² woonoppervlak, met apart paviljoen en barbecuehoek.
Duurzaam
pas gerenoveerd in 2020. Onze top ingerichte bungalow heeft alles wat u nodig heeft voor een gezellige vakantie. Van de open haard tot de vaatwasser, alles is aanwezig.
10% Actie 17-06-2026 - 19-06-2026
Vakantiewoning voor 8 pers. bij Stralsund, Rügen
Neue 4* Ferienwohnung beim Boddenstrand
Nieuw 4* vakantieappartement bij het Boddenstrand, 94m², 4 personen
Duurzaam
Gelegen aan het natuurreservaat, 3 min. van de Bodden. Dichtbij verzamelplaatsen van kraanvogels in herfst en lente. Scandinavisch ingericht, met sauna. Voor 2-3 pers.
Duurzaam
Appartement in de directe omgeving van Stralsund, gerenoveerd in 2016. Uitrusting: TV, WLAN, koffiezetapparaat, waterkoker en mogelijkheid tot gebruik van de sauna op aanvraag
Vakantiewoning Hoeft in Stralsund, Vorpommern: 53m², 1 kamer, max. 3 personen.
Vakantieappartement Stralsund Haven: 85 m², geschikt voor 7 personen, 4 kamers, in Vorpommern.
Vakantiehuis Rügenblick in Stralsund voor 2 personen direct aan het water in rustige ligging
Ferienwohnung Zur Taube in Jakobsdorf: 45 m², 1 kamer, ideaal voor 2 personen – nu boeken!
schattig appartement in het groen/HST Witte
schattig, gezellig en goed onderhouden appartement in het groen aan de rand van de stad
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 118€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 68% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 10% vrij
112€ voor 20 jun. - 27 jun.
107€ Jaarlijks gemiddelde
29% voor 20 jun. - 27 jun.
44% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Stralsund & omgeving is 117 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Stralsund & omgeving, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Stralsund, Zarrendorf en Jakobsdorf.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Stralsund & omgeving raden wij u Vakantiehuis bij de veerboot, Bodden Huis Stahlbrode en Vakantiewoning Rügenblick aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In Stralsund & omgeving zijn er 115 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Stralsund, Sundhagen en Gross-Mohrdorf.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox