Hoe duur is een vakantiewoning in Stralsund & omgeving?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Stralsund & omgeving is 111 € voor één nacht.
Idyllisch Fins huis met buitensauna en prachtige tuin. Honden zijn welkom. Geen annuleringskosten voor bestellingen met Corona-conditie!
Gezellige vakantiewoning voor 3 personen met aparte ingang, panoramisch uitzicht op de Boddenkust, het eiland Werder en de Oostzee, ruim balkon, 100 m naar het water.
VAKANTIEHUIS Rügenblick Nr. 165
Slechts 6 km naar Rügen.... zonder stress. Geniet van de rust en stilte en ontspan gewoon. Vakantie met een kleine hond is mogelijk. ( ca. 10 kg gewicht)
Gezellig vakantiehuis met grote tuin voor 4 personen bij Stralsund
Slechts 5 km naar Rügen, zonder stress en zonder files. Beleef een romantische vakantie in een top vakantiehuis. Ideaal voor wie zich even wil terugtrekken, ver weg van de drukte
Gezellige vakantiewoning voor 5 personen, aparte ingang, uitzicht op de tuin, eigen terras, 100 m naar de Boddenkust, midden in het Nationaal Park Vorpom. Boddenlandschaft
10% Actie 12-10-2026 - 17-10-2026
pas gerenoveerd in 2020. Onze top ingerichte bungalow heeft alles wat u nodig heeft voor een gezellige vakantie. Van de open haard tot de vaatwasser, alles is aanwezig.
Rietgedekt vakantiehuis, met buitenwhirlpool, sauna, strandstoel, houtkachel, dakterras, elektrische grill
Ostsee-Ferienhaus Kranichküste
Vakantiehuis aan de Oostzee "Kranichküste" in Groß Mohrdorf OT Kinnbackenhagen met 92 m², 3 kamers, voor 6 personen, idyllische woning met eigen zwemstrand en boot, voor alleengebruik
Vakantiewoning voor 8 pers. bij Stralsund, Rügen
FH twee-onder-een-kapwoning, max. 6 gasten, rustige ligging, sauna, houtskoolgrill, open haard, kleine hond toegestaan
Ons volledig uitgeruste vakantiehuis laat niets te wensen over. Van de open haard tot de vaatwasser, de wasmachine en de vloerverwarming, alles is aanwezig. Geniet van uw vakantie!
Vakantiehuis Stine Stralsund in West-Pommeren, 90m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, tot 8 personen.
Liefdevol ingericht en van hoge kwaliteit, onlangs gerenoveerde vakantiewoning op een goed onderhouden en omheind terrein met 62 m² woonoppervlak, met apart paviljoen en barbecuehoek.
Gezellige halfvrijstaande woning voor 2 personen met terras en tuinzicht, 100 m naar de Boddenkust, midden in het Nationaal Park Vorpom. Boddenlandschaft
Ons gezellige vakantiehuis in het rustige Klausdorf bij Stralsund biedt plaats aan max. 4 personen. Het is het ideale uitgangspunt voor excursies tussen de Oostzee en de Bodden.
vrijstaand vakantiehuis voor maximaal 6 personen, dicht bij het strand, met grote woning
Appartement in de directe omgeving van Stralsund, gerenoveerd in 2016. Uitrusting: TV, WLAN, koffiezetapparaat, waterkoker en mogelijkheid tot gebruik van de sauna op aanvraag
schattig appartement in het groen/HST Witte
schattig, gezellig en goed onderhouden appartement in het groen aan de rand van de stad
Vakantiewoning Hoeft in Stralsund, Vorpommern: 53m², 1 kamer, max. 3 personen.
Vakantiehuis in Küstenweg/Stahlbrode
Bungalow aan de Oostzee bij Rügen; 300 m van het water; tot 4 personen; 2 slaapkamers, WLAN, centrale verwarming; badkamer met daglicht; wasmachine; SAT-TV
Kleine, lichte vakantiewoning in Klausdorf, voor 2 personen met een schone en vriendelijke inrichting. Elektrisch opladen via wallbox als extra service mogelijk op aanvraag.
Ferienwohnung Zur Taube in Jakobsdorf: 45 m², 1 kamer, ideaal voor 2 personen – nu boeken!
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 92€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 117€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 66% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 20% vrij
103€ voor 17 okt. - 24 okt.
100€ Jaarlijks gemiddelde
38% voor 17 okt. - 24 okt.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Stralsund & omgeving is 111 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Stralsund & omgeving, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Stralsund, Zarrendorf en Neu Bartelshagen.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Stralsund & omgeving raden wij u Vakantiehuis bij de veerboot, Stahlbrode Kusthuis en Bodden Huis Stahlbrode aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
In Stralsund & omgeving zijn er 118 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Stralsund, Sundhagen en Gross-Mohrdorf.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox