Waar is het mooiste in Aljezur & omgeving?
Voor een onvergetelijke vakantie in Aljezur & omgeving raden wij de vakantiebestemmingen Aljezur, Carrapateira en Odeceixe aan.
Accommodaties in de buurt van Aljezur & vicinity
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Q. d. Pavoes / appartement f. 2 Pers.
Appartement in de buurt van het strand, speciale prijzen voor lange termijn verhuur. 's winters
Joia da Foia, Monchique: Modern uitgerust vakantiehuis voor 9 volwassenen met prachtig infinity zwembad en adembenemend uitzicht op de Algarvekust.
Boven Praia da Luz ligt deze villa met groot zwembad en dakterras. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Betaalbare villa met uitzicht op de baai en de stad Lagos. Grote tuin met zwembad. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Villa Poesia in Praia da Luz. De Atlantische Oceaan ligt aan je voeten. Door ons aanbevolen. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Stijlvolle villa in Praia da Luz, 8 minuten lopen naar het strand, bars, restaurants en supermarkten
Quinta d. Pavoes / appartement. f. 2-4 pers
ideaal voor natuurliefhebbers, het strand
Duurzaam
Casa Praia da Luz met uitzicht op zee
Huis voor 5 personen slechts een paar honderd meter van het strand en het centrum van Praia da Luz, ideaal voor een ontspannen vakantie aan zee!
Quinta Tres Palmeiras in Portugal, 200m² woonoppervlakte, plaats voor 6 personen.
Casa Fajo vakantie op het strand
Het appartement met terras bevindt zich op de begane grond van een rijtjeshuis in een rustige straat, slechts drie minuten van het strand verwijderd.
-10% Korting 21-06-2025 - 04-07-2025
Direct aan het strand van Salema. Luxueus ingericht, zeer exclusief! Voor veeleisende gasten. Bezettingsplan niet actief. Beschikbaarheid alleen op aanvraag.
Appartement met zwembad in Lagos
Appartement met zwembad in Lagos, Algarve, Portugal
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Voor een onvergetelijke vakantie in Aljezur & omgeving raden wij de vakantiebestemmingen Aljezur, Carrapateira en Odeceixe aan.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Aljezur & omgeving een gemiddelde prijs van 136 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Aljezur of Rogil bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 41 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Aljezur & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Het hele jaar open - Zwembad Villa Casa Luna, Casa do Peregrino en Casa Andorinha.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.