Waar is het mooiste bij Balaton?
De mooiste bestemmingen bij Balaton zijn de plaatsen Balatonakali, Balatonlelle en Siofok. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Eigen vakantiehuis voor max. 7 personen met zwembad, airconditioning, grote tuin op slechts 150 m van het strand en het Balatonmeer.
Vakantiehuis ANNA 80m van Frei strand
Verzorgd comfortabel vakantiehuis MET PRIVÉTUIN en parkeerplaats te huur in Balatonfenyves voor 1-7 personen, met gratis diensten. - 80 m van het vrije strand! -
We zijn ook persoonlijk beschikbaar! EVEN WhatsApp! Vrijstaand vakantiehuis in Balatonkeresztúr met vier slaapkamers, groot overdekt terras, barbecue, kinderspeelgoed
Vakantiehuis Gabi in Balatonfenyves
Gerenoveerde twee-onder-een-kap woning in Balatonfenyves met een opgestelde zwembad. Airconditioning, wasmachine, vaatwasser, onbeperkt internet, kluis.
Een klein juweeltje in Keszthely – waar de magie van vervlogen tijden herleeft
Onafhankelijk, goed uitgerust vakantiehuis in Keszthely-Kerváros, airconditioning, wasmachine, vaatwasser, internet, huisdieren toegelaten
Vakantiehuis KERTVÁROS met zwembad
Charmant, stijlvol vakantiehuis, met royale kamers, een uitgestrekte tuin en een zwembad van 60 m²
WE ZIJN OOK PERSOONLIJK BEREIKBAAR! EVEN WhatsApp! Mooi ingericht vakantiehuis met overdekt terras en zes slaapkamers in een populair vakantieoord Balatonfenyves
Houten huis Vitorlás bij het Balatonmeer
Gezellig houten huis met aircogebruik in Balatonmáriafürdő, niet ver van de haven, met mooi terras, internetgebruik
Eigen vakantiehuis met zwembad voor max. 7 personen op slechts 150 m van het strand en het Balatonmeer in het centrum van Siofok
Kleines weißes Holzhaus in Fonyód
Vakantiehuis "Klein wit houten huis" in Fonyód, Balaton, 32m², 1 kamer, voor 4 personen.
Haus Eva dicht bij het Balaton
Dit gezellige twee-onder-een-kaphuis met aparte ingang wacht op u in het centrum van Balatonfenyves-alsó.
Vakantiehuis Cintia voor 14 personen
Goed uitgerust, ruim vakantiehuis met zwembad aan het Balatonmeer voor families of grotere groepen.
Vakantiehuis FANI aan het meer
Vrijstaand vakantiehuis zeer dicht bij het Balatonmeer, de weg heeft een eigen aanlegsteiger naar het water. Gratis airconditioning, internet. Overdekt terras is gewoon geweldig!
Flatwoning Zöld met zwembad ligt aan de zuidoever van het Balatonmeer in Balatonboglar. Er zijn 3 aparte appartementen beschikbaar in het huis.
Dit verbouwde appartement ligt in het centrum van Balatonszemes.Keuken is klaar. De meubels moeten nog gebouwd worden. Foto's worden later gemaakt.
ALEX Vakantiewoning met zwembad
Het appartement op de bovenverdieping met zwembad bevindt zich in Keszthely, de "hoofdstad van het Balatonmeer"
Hibiscus Haus met wifi en airco
Vrijstaand vakantiehuis in Balatonfenyves op enkele minuten lopen van het openbare strand, met airconditioning.
Tilla kindvriendelijk houten huis
Gezellig ingericht, kindvriendelijk houten huis met veel speelgoed en hond is toegestaan.
Ferienhaus BÍBORKA für Grossfamilie
Vriendelijk vakantiehuis in het centrum van Balatonboglár met 6 slaapkamers, tuinkeuken met terras, airconditioning, internet, huisdier is tegen betaling toegestaan
BaluLand met zwembad, airconditioning, WLAN
LAST MINUTE BOEKING vanaf 10 juli !!!! Onafhankelijk vakantiehuis op het platteland met zwembad en wifi, wasmachine, vaatwasser, airconditioning.
Huis Sonnenstrahl met WLAN, klimaat
Gerenoveerd, smaakvol ruim vakantiehuis deel in Fonyod met mooie, verzorgde tuin, met gezellig buitenzitje, internet, airco gebruik.
De welverdiende Balaton-vakantie! Een bijzonder, vrijstaand vakantiehuis met veel extra’s
Vakantiehuis REBEKA met zwembad
Modern ingericht, elegant vakantiehuis met vele extra's, groot terras met hoogwaardig tuinmeubilair, tuinvijver en zwembad op de binnenplaats
WE ZIJN OOK PERSOONLIJK BEREIKBAAR! EVEN WhatsApp! WIJ ZIJN ER VOOR U! Onafhankelijk vakantiehuis aan het Balatonmeer met smaakvolle inrichting, vijf slaapkamers, centrale ligging
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 117€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 145€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
oktober - slechts 42% vrij
128€ voor 07 nov. - 14 nov.
133€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 07 nov. - 14 nov.
64% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen bij Balaton zijn de plaatsen Balatonakali, Balatonlelle en Siofok. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
U kunt vakantiehuizen en appartementen bij Balaton vinden vanaf 49 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Balaton Nordufer of Balaton Südufer bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 49 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij Balaton zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Marcella vakantiehuis bij het strand., H9 Apartman en Villa Trofea zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, bij Balaton zijn er 275 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Balaton Nordufer, Balaton Südufer en Balatonfökajar.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox