Waar is het mooiste bij Balaton?
De mooiste bestemmingen bij Balaton zijn de plaatsen Balatonakali, Balatonlelle en Siofok. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
In Hongaarse stijl, onlangs gerenoveerd, comfortabel vakantiehuis voor 4 personen, met terras en tuin, op 5 minuten lopen van het meer en het dorpscentrum
10% Actie 01-04-2026 - 24-05-2026
Eigen vakantiehuis met zwembad voor max. 7 personen op slechts 150 m van het strand en het Balatonmeer in het centrum van Siofok
Huis Sonnenstrahl met WLAN, klimaat
Gerenoveerd, smaakvol ruim vakantiehuis deel in Fonyod met mooie, verzorgde tuin, met gezellig buitenzitje, internet, airco gebruik.
Kleines weißes Holzhaus in Fonyód
Vakantiehuis "Klein wit houten huis" in Fonyód, Balaton, 32m², 1 kamer, voor 4 personen.
Pension Carella SPECIALE AANBIEDING !
SPECIALE PRIJS van 01 sept. -31.3.2023! 1 tot 4 personen! betaal 12 nachten - plus 2 nachten GRATIS of betaal 17 nachten - plus 4 nachten GRATIS! Honden welkom, 15 min. ten zuidwesten van het Balatonmeer.
Huis met zwembad in de wijngaarden
Verfijnd vakantiehuis in de wijngaard van Balatongyörök met zwembad. Gezellige vakantie met veel extra's aan het Balatonmeer
Mooi ingericht, vrijstaand vakantiehuis aan het Balatonmeer, met harmonieus interieur, 50 m2 overdekt terras, vaatwasser, wasdroger, airconditioning, WLAN
Vakantiehuis Cintia voor 14 personen
Goed uitgerust, ruim vakantiehuis met zwembad aan het Balatonmeer in Vonyarcvashegy, perfect voor een vakantie met meerdere gezinnen of grotere groepen.
WE ZIJN OOK PERSOONLIJK BEREIKBAAR! EVEN WhatsApp! Mooi ingericht vakantiehuis met overdekt terras en zes slaapkamers in een populair vakantieoord Balatonfenyves
Ferienhaus Boros in Siofok mit
Vakantiehuis voor 10 personen met zwembad, airconditioning in Siofok
Zeer duurzaam
Gerenoveerde vakantiewoning op goede locatie van Balatonfenyves met mooi terras, wasmachine en WLAN
Vrijstaand vakantiehuis in Balatonfenyves op een paar minuten lopen van het openluchtstrand met overdekt terras en internet
Vakantiewoning TABÁN in Fonyod aan het Balatonmeer, 60m² bewoonbare oppervlakte, plaats voor 4 personen, 1 kamer.
Ferienhaus BICHON mit Poolbenutzung
Een apart huis in de tuin van een appartementencomplex met zwembad, privé terras en eigen binnenplaats waar u uw huisdier kunt meenemen.
Luxe appartement voor 6.pers. met sauna
Het huis ligt op ongeveer 300m van het strand. Ik woon op de onderste verdieping van het huis. Op de bovenverdieping bevinden zich twee appartementen, elk met 80 m² woonruimte + 1500 m² tuin
Huis Juci aan het Balatonmeer met huisdier
Comfortabel ingericht, ruim vakantiehuis voor een groter gezin of een groep vrienden, een klein huisdier is toegestaan
Vrijstaand, mooi vakantiehuis aan het Balatonmeer in Fonyod. Ideaal voor 4 personen met een ruime, goed onderhouden binnenplaats nabij het centrum.
Mooi ingericht familiehuis in Balatonfenyves niet ver van het Pozsonyi strand, voor 8 personen met vele extra's met gezellige tuin en terras
Ferienhaus BÍBORKA für Grossfamilie
Vriendelijk vakantiehuis in het centrum van Balatonboglár met 6 slaapkamers, tuinkeuken met terras, airconditioning, internet, huisdier is tegen betaling toegestaan
Vakantiehuis aan het meer in Fonyod aan het Balatonmeer, met 120m² woonoppervlakte, plaats voor 5 personen, 1 kamer.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fonyodliget
Fantastische Balatonvakantie in een luxe villa aan het meer in Fonyódliget met privézwembad, met prachtig overdekt terras. Het zwembad kan tegen betaling worden verwarmd.
Vakantiehuis REBEKA met zwembad
Modern ingericht, elegant vakantiehuis met vele extra's, groot terras met hoogwaardig tuinmeubilair, tuinvijver en zwembad op de binnenplaats
Vakantiehuis KERTVÁROS met zwembad
Pas gerenoveerd, vrijstaand vakantiehuis in vintage stijl met 60 m2 buitenzwembad, wasmachine, vaatwasser, airconditioning, internet, huisdieren toegestaan
Vrijstaand, volledig ingericht huis met aangename sfeer vlakbij het centrum van Fonyódon met overdekt terras, internet
Vakantiehuis Gabi in Balatonfenyves
Gerenoveerde twee-onder-een-kap woning in Balatonfenyves met een opgestelde zwembad. Airconditioning, wasmachine, vaatwasser, onbeperkt internet, kluis.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 111€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
september - 77% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 43% vrij
131€ voor 14 feb. - 21 feb.
126€ Jaarlijks gemiddelde
70% voor 14 feb. - 21 feb.
65% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen bij Balaton zijn de plaatsen Balatonakali, Balatonlelle en Siofok. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
U kunt vakantiehuizen en appartementen bij Balaton vinden vanaf 45 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Balaton Nordufer of Balaton Südufer bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 45 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij Balaton zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Marcella vakantiehuis bij het strand., H9 Apartman en Villa Trofea zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, bij Balaton zijn er 280 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Balaton Nordufer, Balaton Südufer en Balatonfökajar.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox