Vakantieappartementen en huizen in Braunwald

0 aanbiedingen voor uw vakantie in Braunwald

Beste bezoeker,

Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!

Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,

Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.

Wat kan je doen:

  • Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
  • Controleer de spelling van de woorden
  • Probeer verschillende trefwoorden
  • Probeer meer algemene trefwoorden

alle filters verwijderen

Gastenbeoordelingen van onze vakantiewoningen in Braunwald

Maart 2025

Petra B. uit Birrhard

4.8

Geverifieerde gast van Vakantiehuisnu.nl

Geweldig appartement met adembenemend uitzicht

Sycamore Lodge

Braunwald

Toon Duits

Geweldig appartement met adembenemend uitzicht

Een gezellig en mooi ingericht vakantieappartement met een adembenemend uitzicht op een prachtig bergpanorama. We komen al 20 jaar in het appartement van de familie Hefti en hebben ons altijd zeer welkom en op ons gemak gevoeld, er ontbreekt niets!


vanaf Fr128 Nacht

Maart 2025

Rita A. uit Zürich

5.0

Geverifieerde gast van Vakantiehuisnu.nl

Kleine Oase voor sportieve rustzoekers.

Sycamore Lodge

Braunwald

Toon Duits

Kleine Oase voor sportieve rustzoekers.

We zullen binnenkort een decennium onze skivakanties doorbrengen in dit mooie en gezellige appartement, samen met onze inmiddels bijna volwassen zonen, die zich hier net zo goed voelen als wij ouders.

Het appartement komt overeen met de beschrijving en de foto's op de website. We vinden het elk jaar erg schoon en goed onderhouden. De eigenaars hechten waarde aan het onderhoud van het appartement en zorgen vriendelijk voor ons welzijn. Ze zijn altijd bereikbaar en behulpzaam. Vanaf het terras en de ramen van het appartement heeft men een prachtig uitzicht op het omliggende berglandschap. Het vrijstaande huis ligt in de directe nabijheid van het sprookjeshotel, waar men ook als niet-hotelgast bijvoorbeeld kan schaatsen of zwemmen. Te voet ben je in enkele minuten in het dorpscentrum, waar zich de dorpswinkel en een mooi bistro bevinden. Hier zijn ook de bergstation van de Braunwaldbahn en twee sportwinkels. De omgeving van het appartement is zeer mooi en rustig. De bergbanen zijn vanuit het appartement binnen enkele minuten te voet bereikbaar. Als er veel sneeuw ligt, kun je direct met de ski's naar de bergbanen rijden of 's avonds ook direct voor het huis parkeren :)

De keuken is zeer goed uitgerust, de woonkamer is gezellig, de badkamer is klein, maar fijn, met voldoende handdoeken en het WiFi is goed! Als we mogen wensen, zouden we ons verheugen over een klein "wägeli" of iets dergelijks in de badkamer, om een paar dingen op te kunnen zetten. De matrassen en de kussens in de ouderslaapkamer bevallen ons persoonlijk niet zo goed - we hangen daar een beetje door en de kussens zijn te groot voor ons. Maar dat is nu "zeuren" op het allerhoogste niveau :)

Voor ons klopt de prijs-kwaliteitverhouding, de afhandeling en de communicatie met de eigenaren. Als er niets tussenkomt, zullen we in 2026 onze skivakantie daar weer doorbrengen!


vanaf Fr128 Nacht

Maart 2013

4.9

Hoog boven het dagelijkse leven

Sycamore Lodge

Braunwald

Toon Duits

Hoog boven het dagelijkse leven

Sycamore Lodge biedt alles wat u nodig heeft voor een ongecompliceerde vakantie. Groot pluspunt: 's morgens wakker worden en de eerste zonnestralen de met sneeuw bedekte Tödi geel zien kleuren. Bijna kitscherig mooi...!


vanaf Fr128 Nacht
Nu op vakantiehuisnu.nl verhuren

Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?